„Antracyt” – dziś na Netfliksa trafił wciągający francuski thriller

Data: 2024-04-10 08:59:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Tajemnicza opowieść o sekcie sprzed lat i sprawa morderstwa oraz wmieszany w nią chłopak. To wszystko w serialu Antracyt, który już dziś debiutuje na Netfliksie!

Kadr z serialu "Antracyt"fot. materiały prasowe Netflix

Antracyt to francuski thriller, który wciąga od pierwszego odcinka! Główną scenarzystką i shorunnerką produkcji jest Fanny Robert. Nad scenariuszem pracowali jednak również: Maxime Berthemy, Mehdi Ouahab oraz Sophie Lebarbier.

Antracyt – o czym jest serial? Opis

Antracyt to serial, który rozpoczyna się od tragicznego wydarzenia sprzed trzydziestu lat – zbiorowego samobójstwa członków sekty w małej alpejskiej wiosce. Głośna sprawa wraca w momencie, gdy ginie kobieta odpowiedzialna za rytuały tej tajemniczej społeczności. To wydarzenie burzy delikatną równowagę, którą mieszkańcy wsi starali się odbudować.

Przeczytaj także: "Downton Abbey: Nowa epoka" - sequel popularnego serialu trafił na Netflix!

Jaro Gatsi, młodzieniec z przestępczą przeszłością, staje się głównym podejrzanym. Chłopak jednak przybył w góry, by zmienić swoje życie na lepsze. W swojej walce o udowodnienie niewinności znajduje wsparcie w ekscentrycznej Idzie, pasjonatce komputerów, która poszukuje zaginionego ojca.

Antracyt – obsada serialu

Antracyt to francuski thriller, w którym możemy zobaczyć wielu popularnych aktorów z tamtego kraju. W jednego z głównych bohaterów wcielił się Clément Penohat. Na ekranie towarzyszy mu Noémie Schmidt

Przeczytaj także: „Szkoła dla elity” – 7 sezon nadchodzi. Poznaliśmy bohaterów

W pozostałych rolach występują: Camille Lou, Nicolas Godart, Raphaël Ferret, Jean-Marc Barr i inni. 

Antracyt – gdzie obejrzeć serial

Antracyt właśnie miał swoją premierę na Netfliksie. Produkcję od dziś – 10 kwietnia 2024 roku – można oglądać w serwisie streamingowym. Zadebiutowała ona w godzinach pooranych. 

Przeczytaj także: „Co zrobiła Jennifer” – dokument true crime już dziś pojawi się na Netfliksie

Jako że serial stanowi oryginalną produkcję serwisu streamingowego, to póki co nie będzie go można znaleźć nigdzie indziej. Na cały sezon składa się sześć odcinków. 

Antracyt – opinie

Antracyt to serial, który prowadzi widza przez labirynt sekretów, nierozwiązanych tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji, odsłaniając zarówno mroczne aspekty ludzkiej natury, jak i siłę ludzkiego charakteru w obliczu niebezpieczeństwa.

Przeczytaj także: „Mocny temat” – na Nefliksa właśnie trafił dramat zainspirowany kompromitującym wywiadem księcia Andrzeja

Seans produkcji szczególnie polecamy miłośnikom wciągających thrillerów. Serial wciąga od samego początku i nie pozwala się nudzić ani na moment. Ci którzy lubią trzymające w napięciu historie, pełne zaskakujących zwrotów akcji i nieprzewidywalnych momentów zdecydowanie powinni go obejrzeć!

Antracyt – książka

Antracyt to serial, który został stworzony na bazie własnego scenariusza. W zamian jednak polecamy lekturę kryminału Sekta autorstwa Marka Stelara. Powieść stanowi drugi tom cyklu Nadkomisarz Rędzia. Główny bohater będzie sobie musiał poradzić z przerażającym łańcuchem zbrodni. 

Książkę znajdziecie w wielu popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: seriale netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Megamonstrum
David Walliams
Megamonstrum
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje