Arnold, miniserial dokumentalny Netflix o niezwykłej postaci, aktorze, mistrzu kulturystyki i polityku

Data: 2023-06-07 09:06:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Netflix proponuje dziś, wśród wielu swoich premier kolejną produkcję dokumentalną, jaką jest miniserial przedstawiający postać Arnolda Schwarzeneggera, znanego hollywoodzkiego aktora, ale i kulturysty i polityka. 

Arnold Schwarzenegger, w miniserialu dokumentalnym Netflix o tytule "Arnold". Zdjęcie: Netflix

Serial nosi tytuł Arnold, i jest produkcją amerykańską, jak wspominaliśmy miniserialem dokumentalnym, który opowie o życiu i przybliży nam postać tego znanego aktora, którego możemy oglądać w serialu Netflix, zatytułowanym FUBAR. Co wiemy o kolejnym serialu dokumentalnym Netflix? Czy warto go obejrzeć? 

Arnold – opis

Serial Arnold to amerykańska produkcja dokumentalna, której bohaterem jest wyjątkowa postać, znany hollywoodzki aktor, który jest także mistrzem kulturystyki, a także znanym politykiem. W trzech częściach tego miniserialu netflix przedstawia historią jego kariery aktorskiej, jak z mieszkańca małej austriackiej prowincji znalazł się na amerykańskim szczycie. 

     Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 3 do 9 czerwca 2023 roku

W serialu zobaczymy szereg wywiadów Schwarzeneggera, a także wypowiedzi jego przyjaciół, przeciwników, współpracowników i obserwatorów, którzy opowiedzą o jego pracy nad sobą, na siłowni, osiągnięciach w Hollywood, rządach w Kalifornii i życiu rodzinnym. 

Arnold - obsada

Arnold to produkcja Netflix, serial dokumentalny, produkcji amerykańskiej, którego główną postacią i zarazem jego bohaterem jest Arnold Schwarzenegger. W serialu jednak zobaczymy wielu znanych aktorów i reżyserów. A są to: James Cameron, Jamie Lee Curtis, Danny DeVito, Linda Hamilton i Sylvester Stallone.

Czytaj również: Arnold, informacje o serialu - opis

Reżyserem serialu jest Lesley Chilcott.

Arnold – kiedy premiera?

Arnold, produkcja będąca serialem oryginalnym i dokumentalnym od Netflix. Dlatego też owa produkcja ma swoją premierę na platformie Netflix 7 czerwca 2023 roku. Serial zostanie udostępniony we wszystkich 3 odcinkach. 

    Czytaj również:  FUBAR, serialowy komediodramat akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem właśnie zadebiutował na Netflix

Arnold – opinie o serialu

Opisywana produkcja, o tytule Arnold to kolejna miniserialowa opowieść od platformy Netflix, która może spodobać się widzom, którzy uwielbiają produkcje dokumentalne opowiadające o znanych postaciach, także o hollywoodzkich aktorach. 

    Czytaj również: Syrena: Kto przetrwa na wyspie? - południowokoreańskie reality show Netfliksa

Serial może spodobać się także zwolennikom i miłośnikom aktorstwa Arnolda Schwarzeneggera. Więcej informacji o istniejących już i nadchodzących produkcjach filmowych i serialowych znajdziecie w dziale filmowe i serialowe nowości i premiery

Arnold – książka

Serial Arnold to kolejna produkcja serialowa i jednocześnie oryginalna od Netflix bazująca na własnym scenariuszu, choć opowiadająca o prawdziwej postaci, w tym wypadku o znanym aktorze i polityku. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem zupełnie inną książkę, o tytule Pamięć absolutna, a autorem jest właśnie Arnold Schwarzenegger. 

Książkę „Pamięć absolutna” wydawnictwa Albatros można kupić taniej poniżej:

Tagi: netflix, seriale, dokumentalne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje