"Bad Boys II", czyli policjanci na tropie

Data: 2020-07-08 14:05:44 Autor: pobarski
News -

Bad Boys II to kontynuacja kultowej komedii sensacyjnej z udziałem Willa Smitha i Martina Lawrence’a. Co warto wiedzieć na temat kontynuacji? 

Bad Boys II to kontynuacja znanej i docenionej przez widzów produkcji pt. Bad Boys. Już niebawem wyemitowana zostanie w telewizji. O czym będzie część druga?  

Bad Boys 2 – opis

O czym jest Bad Boys II? Nowa produkcja kontynuuje losy dwójki policjantów – Mike’a oraz Marcusa, którzy niebawem wspólnie biorą udział w kolejnej akcji. Tym razem policjanci muszą zatrzymać handlarzy narkotyków, którzy na szeroką skalę zajmują się transportem ecstasy. 

Czytaj także: Zemsta o jasnych oczach – opis 2 i 3 odcinka

Nieoczekiwanie jednak od zwykłych pionków, policjanci docierają aż do samych bossów narkotykowej mafii. Na czele niej stoi przebiegły i niezwykle groźny Johnny Tapia. Kubańczyk od lat zajmuje się biznesem i zrobi wszystko, by jak najwięcej zarobić. 

Niebawem sprawa jeszcze bardziej się skomplikuje, gdy okaże się, że Syd – agentka pracująca nad sprawą narkotyków – zostaje porwana przez gangsterów. Mike i Marcus będą musieli zrobić wszystko, by nie tylko uratować kobietę, ale także – zamknąć sprawę. 

Bad Boys 2 – obsada

Kto wystąpił w 2 części filmu Bad Boys? W rolach głównych ponownie zobaczyć można było Martina Lawrence’a oraz Willa Smitha. Oprócz nich w postać Syd wcieliła się Gabrielle Union, z kolei postać bossa mafii zagrał Jordi Mola.

Czytaj także: "Zgadnij, kto" – teściowie z piekła rodem

W produkcji udział wzięli także Peter Stormare, Joe Pantoliano, Theresa Randle i Michael Shannon.

Bad Boys 2 – gdzie obejrzeć? 

Film Bad Boys II wyemitowany zostanie na początku lipca w telewizji. Produkcja pojawi  się na antenie Polsatu w środę, 8 czerwca o godz. 20:00. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina bierze ślub z Josem. Opis 6 i 7 odcinka "La Bandida"

Film zobaczyć można także w internecie – za pośrednictwem serwisów VOD. 

Bad Boys 2 – książka

Film Bad Boys II powstał na kanwie oryginalnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tego filmu. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Zamiast tego możemy polecić Wam ciekawy kryminał autorstwa polskiej pisarki, Marty Matyszczak. Książka Tajemnicza śmierć Marianny Biel przedstawia losy byłego policjanta, Szymona Solańskiego, który zajmuje się sprawą zagadkowej śmierci dawnej aktorki teatralnej. W zadaniu pomoże mu dziennikarka Róża Kwiatkowska i jego… kundelek, Gucio. 

Książkę Tajemnicza śmierć Marianny Biel kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Dom z widokiem na szczęście
Klaudia Duszyńska
Dom z widokiem na szczęście
Pokaż wszystkie recenzje