"Bardzo dziki zachód" - misja: ochronić prezydenta

Data: 2020-06-27 14:41:20 Autor: pobarski

W sobotni wieczór zobaczyć będzie można film Bardzo dziki zachód, czyli pochodzący z 1999 r. film sensacyjny mówiący o losach agentów, którzy ochronić muszą prezydenta  USA przed szaleńcem. Co jeszcze warto wiedzieć na temat filmu?

Obrazek w treścifot. TVN/Warner Bros / x-news.pl

Bardzo dziki zachód to film z 1999 r. z udziałem znanych gwiazd kina, który przybliża losy prezydenta USA, na którego planowany jest zamach. O czym dokładnie będzie film i kiedy można go zobaczyć? 

Bardzo dziki zachód – opis 

O czym jest film Bardzo dziki zachód? Produkcja przybliża losy dwójki agentów rządowych, którzy otrzymują specjalną misję – mają ochraniać prezydenta Stanów Zjednoczonych. I może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie osoba, która stanowiła zagrożenie dla prezydenta. 

Czytaj także: Polina zmuszona do pracy w domu uciech. "Cena wolności" – co wydarzy się w 15 i 16 odcinku?

Jak się okazuje, nowym wrogiem stał się doktor Loveless, dawniej ceniony naukowiec i jeden z głównych inżynierów wojskowych. Niestety, na skutek wypadku doktor został na zawsze okaleczony, a za swoją niepełnosprawność obwinia teraz prezydenta – i planuje zemstę. Za pomocą mechanicznej tarantuli, naukowiec pragnie zabić głowę kraju.

Nieuchwytny dla służb szaleniec stanowi wielkie zagrożenie, a dwójka agentów musi dokonać niemożliwego – odnaleźć dobrze ukrywającego się doktora i zapobiec zamachowi. 

Bardzo dziki zachód – obsada

Kto występuje w filmie Bardzo dziki zachód? W rolach głównych pojawili się Will Smitch, Kevin Kline, Kenneth Branagh oraz Salma Hayek.

Czytaj także: Wyspa strachu – przerażający miesiąc miodowy 

Oprócz nich w produkcji zagrali także Ted Levine, Frederique Van Der Wal oraz Musetta Vander. 

Bardzo dziki zachód – gdzie obejrzeć? 

Gdzie będzie można obejrzeć film Bardzo dziki zachód? Produkcja wyemitowana zostanie w sobotę, 27 czerwca o godz. 20:00 przez telewizję TVN. Oprócz tego w lipcu film zobaczyć będzie można na kanale TNT. 

Bardzo dziki zachód – opinie 

Opinie na temat filmu w Internecie są sprzeczne. Części widzów film nie przypadł do gustu, jednak inni widzowie podkreślali, że produkcję warto traktować z przymrużeniem oka, a wówczas film okaże się przyjemną produkcją na wieczór. 

Czytaj także: Remigiusz Mróz zapowiada nową książkę

Warto pamiętać, że Bardzo dziki zachód to połączenie filmu akcji, komedii i westernu. Jeśli zatem lubicie wszystkie te gatunki, z całą pewnością spodoba się Wam także i ten film.

Bardzo dziki zachód – książka 

Bardzo dziki zachód to produkcja oparta jest na innej produkcji – serialu telewizyjnym z lat 60. Nie istnieje zatem książka, która bezpośrednio odnosiłaby się do fabuły tego filmu. 

Zamiast tego możemy zaproponować wam inny tytuł – powieść Czerwone gardło autorstwa Jo Nesbo. W powieść przedstawione zostają losy norweskiego policjanta, który wplątuje się w międzynarodową intrygę, kiedy do kraju z wizytą przylatuje prezydent USA. 

Książkę Czerwone gardło w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje