Wyspa strachu – przerażający miesiąc miodowy

Data: 2020-06-25 18:33:57 Autor: pobarski
News - Wyspa strachu – przerażający miesiąc miodowy

Wyspa strachu to pochodząca z 2009 r. produkcja przedstawiająca losy nowożeńców, którzy spędzając miesiąc poślubny na wyspie, dowiadują się, że niedawno doszło tam do brutalnego morderstwa. 

Wyspa strachu to film telewizyjny w reżyserii Davida Twohy’ego, który przedstawia losy młodej pary spędzającej podróż poślubną na wyspie, po której grasuje morderca. Co jeszcze warto wiedzieć o tym filmie? 

Wyspa strachu – opis 

O czym jest Wyspa strachu? Produkcja przedstawia historię dwójki młodych ludzi świeżo po ślubie, Cliffa oraz Cydney, którzy postanowili wyjechać na miesiąc miodowy na Hawaje.

Czytaj także: Zawsze tylko ty – w poszukiwaniu prawdziwej miłości

Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem, a ich wycieczka wydaje się jak z bajki. Do momentu, kiedy w czasie podróży z jednej wysepki na drugą nie napotykają się na parę potrzebującą podwózki. Ostatecznie małżeństwo w obawie o swoje bezpieczeństwo nie oferuje stopa dziwnie wyglądającym ludziom. 

Następnie Cliff i Cydne spotykają kolejnych turystów, którzy mówią im o morderstwie na wyspie. Małżeństwo zaprzyjaźnia się z drugą parą, ale niebawem atmosfera zacznie robić się niepokojąca. 

Wyspa strachu – obsada

Kto wystąpił w filmie Wyspa strachu? W produkcji udział wzięliMilla Jovovich, Timothy Olyphant, Steve Zahn oraz Kiele Sanchez.

Czytaj także: Słyszeliście o Morganach? – ukrywając się przed zabójcą 

Oprócz nich w produkcji zagrali także Marley Shelton, Chris Hemsworth, Anthony Ruivivar

Wyspa strachu – gdzie obejrzeć? 

Film Wyspa strachu zobaczyć będzie można już w czwartek, 25 czerwca o godz. 22:05 na antenie TVP 2. Oprócz tego powtórka wyemitowana zostanie na Dwójce w sobotę o godzinie 23:05. 

Wyspa strachu – opinie 

Czy warto zobaczyć film Wyspa strachu? Chociaż produkcja emitowana jest nocną porą, to jeśli lubicie trzymające w napięciu thrillery, to ten film jest zdecydowanie dla Was.

Czytaj także: Dorwać Smarta – agenci z przypadku

Jak można bowiem przeczytać w internetowych opiniach widzów, film ten jest pełen akcji i mocnego klimatu. Przy tej produkcji z całą pewnością widzowie będą się bać.

Wyspa strachu – książka

Wyspa strachu powstała na podstawie scenariusza autorstwa Davida Twohy’ego, co oznacza, że nie istnieje książka, której treść odnosiłaby się do wydarzeń z filmu. 

Czytaj także: Inna kobieta – zemsta kochanek

Zamiast tego możemy zaproponować Wam inny tytuł – powieść W głębi lasu autorstwa Harlana Cobena. Ta niedawno zekranizowana przez Netflix historia przedstawia losy prokuratora, który po latach dowiaduje się, że jego zaginiona siostra może nadal żyć. W międzyczasie dochodzi do kolejnych morderstw, a prokurator staje się jednym z podejrzanych. 

Książkę w Głębi lasu w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje