Zawsze tylko ty – w poszukiwaniu prawdziwej miłości

Data: 2020-06-25 12:16:39 Autor: pobarski

Zawsze tylko ty to klimatyczna komedia przedstawiająca losy Amerykanki, która w latach 50. postanawia porzucić nudne życie, by wyruszyć w podróż po kraju. 

Obrazek w treścifot.: TVN/Viktonex / x-news.pl

Zawsze tylko ty to pochodząca z 2009 r. komedia obyczajowa, która przedstawia losy pięknej mężatki, Anne, która po dowiedzeniu się o zdradzie męża, postanawia opuścić go i wraz z dziećmi wyruszyć w podróż w poszukiwaniu szczęścia. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej produkcji? 

Zawsze tylko ty – opis

O czym jest film Zawsze tylko ty? Produkcja przenosi widzów do Nowego Jorku lat 50. XX wieku. Tam niezwykle urodziwa mężatka, Anne, dowiaduje się o tym, że jej mąż zdradził ją z inną kobietą. Anne postanawia wziąć wreszcie sprawy w swoje ręce i postawić na własne szczęście. 

Czytaj także: Erotica 2022 – oto pierwszy polski film od Netflixa. Za scenariusz współodpowiedzialna Olga Tokarczuk

Dlatego też, nie zastanawiając się długo, pakuje swoje rzeczy i wraz ze swoimi dwoma nastoletnimi synami wyrusza w podróż po Ameryce, by odnaleźć nową drugą połówkę, a także miejsce, gdzie mogłaby się szczęśliwie zestarzeć. Jednak czy życiowa podróż to dokładnie to, czego pragną jej synowie? 

Niebawem rodzinę spotka wiele perypetii, a jednocześnie – upokorzeń i przykrości. Okaże się, że najważniejsze w życiu nie są pieniądze czy przygody, a siła rodziny. 

Zawsze tylko ty – obsada

W filmie Zawsze tylko ty zagrała plejada hollywoodzkich gwiazd. W postać Anne wcieliła się znana głównie z roli Bridget Jones – Renee Zellweger. W jej niewiernego męża wcielił się Logan Lerman.

Oprócz nich w produkcji zagrali także Kevin Bacon, David Koechner, Chris Noth, Troy Garity, Eric McCormack oraz Molly C. Quinn. 

Zawsze tylko ty – gdzie obejrzeć? 

Film Zawsze tylko ty obejrzeć będzie można w czwartek, 25 czerwca o godz. 20:10 na antenie TVP 2. 

Czytaj także: Cena wolności – co wydarzy się w 13 i 14 odcinku?

Powtórka produkcji wyemitowana zostanie dzień później, w piątek o 23:15. 

Zawsze tylko ty – opinie

Zawsze tylko ty to produkcja, która została dość pozytywnie oceniona przez większość widzów. W 2009 film otrzymał także nagrodę Berlinale. 

Czytaj także: Wiceprezeska Nagrody Bookera oskarżona o homofobię. Została pozbawiona funkcji honorowej

Widzowie zauważają, że produkcja ta jest niezwykle błyskotliwie opowiedzianą historią, o sympatycznych postaciach i intrygującej fabule. Zawsze tylko ty to z całą pewnością film, który warto zobaczyć.

Zawsze tylko ty – książka

Zawsze tylko ty to film, który powstał na kanwie prawdziwych wydarzeń z młodości znanego aktora George'a Hamiltona. Scenariusz powstał jednak na potrzeby filmu, nie istnieje zatem książka, która bezpośrednio odnosiłaby się do fabuły tej produkcji. 

Zamiast tego możemy polecić Wam inną książkę – powieść Nicholasa Sparksa Bezpieczna przystań. Publikacja przybliża losy młodej kobiety, Katie, która w tajemniczy sposób wprowadza się do małego, nadmorskiego miasteczka. Kobieta nie chce mówić o swojej przeszłości, niestety, nie można o niej tak łatwo zapomnieć. 

Książkę Bezpieczna przystań w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje