reklama

Inna kobieta – zemsta kochanek

Data: 2020-06-25 12:54:04 Autor: Patryk Obarski
News - Inna kobieta – zemsta kochanek

Inna kobieta to pochodząca z 2014 roku komedia pomyłek, która przedstawia losy trzech kobiet zdradzonych przez jednego mężczyznę. Zranione kochanki postanawiają wspólnie zemścić się na kobieciarzu. Co z tego wyniknie?

Inna kobieta to komedia, która prezentuje historię trzech kobiet, które okazały się zdradzane przez jednego, tego samego mężczyznę. Gdy się o tym dowiadują, postanawiają zemścić się na nim.

Inna kobieta – opis

Carla to nie tylko piękna, ale również piekielnie inteligentna kobieta. Jest prawniczą i w swojej pracy nie daje sobie wejść na głowę. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Marka – mężczyznę, w którym zakochuje się ze wzajemnością.

Niestety, Mark ma też jedną wadę – mieszka w oddalonym od Nowego Jorku Connecticut. Dlatego też zmuszeni są prowadzić związek za odległość. Pewnego dnia kobieta postanawia zrobić mężczyźnie niespodziankę – odnajduje jego domowy adres i jedzie go odwiedzić. Nie spodziewa się, że drzwi otworzy mu… żona Marka.

Kate jest nie tylko zaskoczona wizytą Carly, ale także rozczarowana, gdyż wierzyła w wierność swojego męża. Wściekłe kobiety poznają się i decydują się na zemstę. Zwłaszcza, gdy wkrótce na jaw wychodzi, że Mark ma jeszcze jedną kochankę.

Opracowują plan, by dać mężczyźnie nauczkę. Nieoczekiwanie też zbliżają się do siebie i nawiązują przyjaźń.

Inna kobieta – obsada

Kto wystąpił w filmie Inna kobieta? W produkcji w postać Carly wcieliła się Cameron Diaz, Kate zagrała Leslie Mann, z kolei trzecią kochankę – Amber – Kate Upton. W postać niewiernego Marka wcielił się Nikolaj Coster-Waldau.

Czytaj także: Zawsze tylko ty – w poszukiwaniu prawdziwej miłości

Oprócz nich w produkcji wystąpili m.in. Nicki Minaj, Don Johnson, Taylor Kinney oraz Kenneth Maharaj.

Inna kobieta – gdzie obejrzeć?

Film Inna kobieta wyemitowany zostanie pod koniec czerwca w telewizji. Produkcję zobaczyć będzie można 25 czerwca o godz. 20:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórka wyemitowana zostania w sobotę, 27.06.2020 r. o godz. 11:40.

Czytaj także: Erotica 2022 – oto pierwszy polski film od Netflixa. Za scenariusz współodpowiedzialna Olga Tokarczuk

Film zobaczyć można także w Internecie za pośrednictwem platform VOD.

Inna kobieta – opinie

Opinie na temat filmu Inna kobieta są podzielone. Części widzów produkcja nie przekonała i uznali ją za nudną i pełną schematów. Inni widzowie natomiast docenili grę aktorską Cameron Diaz oraz humor tej komedii.

Czytaj także: "Niezgodna" – młodzieżowa seria Veroniki Roth

Warto zauważyć, że produkcja otrzymała nominacje do nagrody People’s Choice, lecz nie zdobyła żadnej statuetki. Z kolei krytycy przyznali Cameron Diaz antynagrodę Złote Maliny w kategorii „Najgorsza aktorka”.

Inna kobieta – książka

Film Inna kobieta powstał na podstawie oryginalnego scenariusza przygotowanego na potrzeby filmu. Oznacza to, że nie istnieje książka, która odnosiłaby się do fabuły filmu z 2014 r.

Zamiast tego możemy zaproponować inny tytuł – komedię kryminalną Zbrodnia w wielkim mieście Alka Rogozińskiego. Powieść opowiada o losach kilku koleżanek z pracy, które podczas rozmowy przy winie wymyślają pomysły na to, w jaki sposób można byłoby zabić swojego szefa-tyrana. Niespodziewanie po kilku dniach przełożony umiera dokładnie tak, jak zaplanowały kobiety.

Książkę Zbrodnia w wielkim mieście w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje