Co ty wiesz o swoim dziadku? – Różnica pokoleń? To żaden problem!

Data: 2021-01-14 10:00:02 Autor: tadas

Film Co ty wiesz o swoim dziadku? to propozycja filmowa z Robertem De Niro oraz Zaciem Efronem w roli kluczowego duetu, który będzie wspólnie próbował się czegoś od siebie dowiedzieć i nauczyć. Czy młody i niezdarny Jason będzie w stanie szybko pozyskać odpowiednie przygotowanie, bez którego niemożliwe będzie oparcie się kapryśnej narzeczonej?

Obrazek w treści

Co ty wiesz o swoim dziadku? to amerykański film komediowy z 2016 roku w reżyserii Dana Mazera.

Co ty wiesz o swoim dziadku? – opis

O czym jest film Co ty wiesz o swoim dziadku?? Młody Jason ma na dniach ożenić się z Meredith, młodą córką jednego z partnerów biznesowych która za nic nie pasuje do chłopaka. Ten jest niezardny i ciapowaty, ona natomiast ma zbyt wysokie wymagania oraz kaprysy, które mogą jej partnera zdominować.

W związku z tym dziadek młodzieńca, Dick postanawia go przejąć pod swoją specjalną opiekę.

Czytaj także: Warszawskie Targi Książki 2021 odbędą się w czerwcu!

Tak rozpoczyna się przygoda Jasona i Dicka z pięknymi kobietami, szalonym, luźnym życiem, zdystansowanym podejściem do wszystkiego oraz... kosztami, których początkowo nie widać. Jak oboje sobie poradzą z nową sytuacja oraz różnicą nastawienia i wieku?

Co ty wiesz o swoim dziadku? – obsada

Kto wystąpił w Co ty wiesz o swoim dziadku?? W tytułowej roli Dicka Kelly wystąpił Robert De Niro, którego znać możemy z m.in. 15 minut, Ojciec Chrzestny II, Człowiek mafii, Irlandczyk, Ronin, Showtime, Taksówkarz, Wściekły Byk, Rozgrywka, Nietykalnych, Zawodowcy.

Czytaj także: Są już pierwsze zdjęcia z planu nowej Plotkary (Gossip Girl)!

U jego boku wystąpili Zac Efron, Zoey Deutch oraz Aubrey Plaza.

Co ty wiesz o swoim dziadku? – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Co ty wiesz o swoim dziadku?? Emisja telewizyjna odbędzie się w środę, 13 stycznia o godzinie 21:45 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj także: "Dracula: Historia nieznana" - czy Drakula istniał naprawdę?

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Co ty wiesz o swoim dziadku? – opinie

Film Co ty wiesz o swoim dziadku? został nieźle oceniony przez widzów oraz krytyków i recenzentów, którzy docenili zaimplementowane żarty oraz generalny poziom filmu, który bez dwóch zdań do najlepszych nie należy. Bawić się z tym filem będziemy solidnie, choć bez rewelacji.

Czytaj także: "Dom nad jeziorem". Romans w przyszłości

Co ty wiesz o swoim dziadku? – książka

Film Co ty wiesz o swoim dziadku? bazuje na własnym scenariuszu opracowanym przez John M. Phillips, który dobrze spisał się ze swojej roli. W związku z tym być może zdecyduje się zapoznać z książką Co o mnie wiesz?.

Książkę Co o mnie wiesz? w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.