Barwy szczęścia - 2945 odc. Łukasz przekazuje Marczakowi dokumentacji inwestycji prosząc o dyskrecję. Streszczenie 2945 i 2946 odc.

Data: 2024-02-16 08:41:45 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnych odcinkach. W poprzednim epizodzie Marysia jest świadkiem pocałunku ojca, to ja szokuje. Tymczasem w 2945 odcinku Łukasz przekazuje Marczakowi dokumentacji inwestycji prosząc o dyskrecję. Co jeszcze czeka widzów w 2945 i 2946 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2945 odcinka serialu

W 2945 odcinku serialu Barwy szczęścia Łukasz daje Marczakowi dokumentację inwestycji, by ją sprawdził, jednocześnie zachowując spokój i trzymając w sekrecie to co znajdzie. Sadowski zauważa, że Weronika czujnym okiem obserwuje Dwoickiego, szukając dowodów oszustwa. Natomiast Paulinka przygląda się relacji Kasi i Łukasza. Choć oboje udają, że wszystko jest dobrze, wie, że przechodzą kryzys w małżeństwie. 

Przeczytaj także:


 

Hubert stara się wytłumaczyć córce dlaczego pocałował Joasię. Mówi jej dlaczego nie chce wrócić do Klary. Agata zauważ chłód Marysi wobec Joasi. Zaczyna ją wypytywać. Ewelina, nastolatka, która próbowała się zabić, opuszcza szpital. Nie chce rozmawiać z rodzicami. Zwierza się przyjaciołom, Ewie i Aleksowi. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2945 odcinek serialu?

2945 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 21 lutego, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Velvet - 2 odc. Don Rafael zostaje sam, a Alberto i Ana znikają bez śladu. Streszczenie 2 i 3 odcinka

Powtórka w czwartek, 22 lutego 2024 roku, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2946 odcinka serialu

W 2946 odcinku serialu Barwy szczęścia Z Kanady przylatuje Sebastian, którego wita Dominika i Mateusz. Kowalscy natomiast są już oficjalnie rodziną zastępczą, więc mają powód do świętowania. Ale okazuje się, że radość nie trwa długo. Mateusz coraz mocniej wypytuje o mamę. Nie rozumie dlaczego nie może jej odwiedzić. Kasia dowiaduje się, że Łukasz spotkał się z Weroniką. Jest na niego wściekła, obawia się, że znów ich naraża. Sadowski zostaje ostrzeżony przez Marczaka, że ukrywanie informacji o przestępstwie, jakie być może popełnił jego szef, stworzy i jemu problemy. 

Czytaj również: Barwy szczęścia - 2946 odc. Kasia ponownie ma pretensje do Łukasza, boi się że znów ich narazi. Streszczenie 2946 i 2947 odc.

Tymczasem Paulinka martwi się o małżeństwo Kasi i Łukasza. Okazuje niechęć Mariuszowi, uznając, że jest rywalem. Rawiczowa ponownie pojawia się u Małgorzaty i Jerzego. Niedługo potem Malwina zaczyna rodzić. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2946 odcinek serialu?

2946 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w czwartek, 22 lutego, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w piątek, 23 lutego 2024 roku, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2.

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Największy skarb a autorem jest Hanna Cygler

Książkę "Największy skarb" wydawnictwa Marginesy można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;
Siemowit Zagubiony
Pokaż wszystkie recenzje