Barwy szczęścia - 2948 odc. Dwoicki więzi Łukasza, zmusza do wzięcia łapówki. Streszczenie 2948 i 2949 odc.

Data: 2024-02-21 09:22:37 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnych odcinkach. W poprzednim epizodzie Łukasz po odmowie przyjęcia pieniędzy od szefa, zostaje brutalnie zaatakowany przez jego ochroniarza. Tymczasem w 2948 odcinku jest więziony przez Dwoickiego i zmuszany do wzięcia łapówki. Co jeszcze czeka widzów w 2948 i 2949 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2948 odcinka serialu

W 2948 odcinku serialu Barwy szczęścia Zborowska jest nagabywana przez influencerkę Ewę Poraj. Kobieta chce dzielenie się zyskami ze sprzedaży kremów. Zła postanawia zrezygnować ze współpracy. Humor Oliwce zamierza poprawić Tomasz, który zaprasza ją na weekend do Bari. Tymczasem Łukasz jest więziony przez Dwoickiego, który zmusza go do przyjęcia pieniędzy. Zaczyna grozić także jego najbliższym. Kasia martwi się, tym że przestał się do niej odzywać, więc jedzie do Warszawy, by go odszukać. Gdy nagle pojawia się w domu, wpada w złość i żąda by poddał się jakiejś terapii. 

Przeczytaj także:


 

Malwina zostaje matką ślicznej Rozalii. Wraz z mężem cieszą się pierwszymi chwilami spędzonymi z córką. te nie trwają długo, bowiem w szpitalu u niej pojawiają się goście, w tym Małgorzata, Jerzy, a także Rawiczowa. Kobieta chce być uwielbianą przez dziecko ciocią. To przeraża Marczaka. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2948 odcinek serialu?

2948 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w poniedziałek, 26 lutego, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Velvet - 2 odc. Don Rafael zostaje sam, a Alberto i Ana znikają bez śladu. Streszczenie 2 i 3 odcinka

Powtórka we wtorek, 27 lutego 2024 roku, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2949 odcinka serialu

W 2949 odcinku serialu Barwy szczęścia Aldona i Borys wciąż mają nadzieję, że będą mieli dziecko. Tymczasem wizyta u ginekologa to wyklucza. Oliwka pojawi się rankiem u Madzi i Wiktora, o czym informuje Kępskich. Później Madzia dzieli się z przyjaciółką tym, że chłopak jest fajny, że go lubi, ale nic więcej, zaś Wiktor mówi ojcu, że się zakochał. Łukasz postanawia zgodzić się na propozycję Dwoickiego, ale tylko ją udając. Jest w kontakcie z Marcinem. Na konferencji prasowej informuje o wszystkich jego przestępstwach, a Dwoicki zostaje aresztowany. Jego ochroniarz jednak ucieka. Niedługo później dochodzi do próby porwania Kasi, i to na oczach dzieci, które są przerażone. 

„Velvet” – popularna hiszpańska telenowela ponownie w TVP!

Kasia zostaje uratowana przez Majaka, który cały czas czuwał w ukryciu. Mimo, że gangsterzy zostają zatrzymani, Kasia postanawia uciec. Chce zabrać Paulinkę i Ksawerego i wyjechać do Barcelony. Łukaszowi natomiast mówi, że ma dać rodzinie spokój i trzymać się z daleka. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2949 odcinek serialu?

2949 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 27 lutego, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w środę, 28 lutego 2024 roku, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2.

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Związani bólem a autorem jest Aleksandra Palasek

Książkę "Związani bólem" wydawnictwa WasPos można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Pokaż wszystkie recenzje