Barwy szczęścia - 2975 odc. Kasia miło spędza czas z Mariuszem. Streszczenie 2975 i 2976 odc.

Data: 2024-03-29 09:44:03 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie Sadowscy sprzedają dom, a Kasia zostaje zaproszona na kolację przez Mariusza. Tymczasem w 2975 odcinku randka Kasi z Mariuszem wydaje się być bardzo udana. Co jeszcze czeka widzów w 2975 i 2976 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2975 odcinka serialu

W 2975 odcinku serialu Barwy szczęścia  Kasia godzi się pójść na spotkanie z Mariuszem, o czym informuje Bożenę, a Łukasza prosi o zostanie z Ksawerym. Randka żony smuci Łukasza, ale zgadza się zostać z synem. Spotkanie Kasi z Mariuszem jest bardzo udane. Kobieta czuje się odprężona. Krystyna dalej nie chce brać leków. Prawie nie rozpoznaje Zdzisia na ulicy. 

Przeczytaj także: Wspaniałe stulecie: odcinki 201 i 202 na kanale TVP Kobieta! Sprawdź, co wydarzy się w serialu 

Tymczasem Dorotę gnębią wspomnienia napadu. W kancelarii pojawia się Halina. Szuka Natalii. Pomoc jej proponuje Klemens. Tymczasem żona Omara odkrywa zaskakującą prawdę. Okazuje się, że Kujawiakowa oskarżyła jej ukochanego o gwałt. Kobiety spotykają się. Robi się bardzo emocjonalnie i nerwowo. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2975 odcinek serialu?

2975 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w czwartek, 4 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 2976 odc. Łukasz nie może pogodzić się z randką Kasi. Streszczenie 2976 i 2977 odc. 

Powtórka w piątek, 5 kwietnia, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35 na tym samym kanale.  A także w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 5:25, na tym samym kanale.  Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2976 odcinka serialu

W 2976 odcinku serialu Barwy szczęścia Halina udając się do szkoły Doroty, usilnie stara się przekonać ją, że Omar nie jest winny. Przez Marcina przesłuchiwany jest kolejny świadek, tym razem Admaski, który jest właścicielem auta, który Kujawiak napadł na Dorotę. Łukasz nie może pogodzić się z randką Kasi i Mariusza. Kasia natomiast musi zastąpić Reginę w fitness klubie. Celina, którą spotyka w klubie doprowadza do wyrzutów sumienia. 

Przeczytaj także:


Tymczasem Madzia i Wiktor udają się na rodzinną kolację do Tomasza i Oliwki. Spotykają tam dziadka chłopaka, Henryka. Sytuacja wskazuje na dość trudną, wręcz problematyczną. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2976 odcinek serialu?

2976 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w piątek, 5 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 6:00 i w poniedziałek, 8 kwietnia, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale.  

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi  a autorem jest Irmina Maria.

Książkę "Dream Lake" wydawnictwa HarperCollins Polska można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Pokaż wszystkie recenzje