Barwy szczęścia - 2989 odc. W Polsce zjawia się była Vinceza, i chce go odzyskać. Streszczenie 2989 i 2990 odc

Data: 2024-04-19 09:38:03 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie Kasia spotykała się z Mariuszem, by go przeprosić za męża. Ich spotkanie skończyło się pocałunkiem. Tymczasem w 2989 do Polski przylatuje była vVincenza. Piękna Blanca postanawia go ponownie zdobyć. Co jeszcze czeka widzów w 2989 i 2990 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2989 odcinka serialu

W 2989 odcinku serialu Barwy szczęścia Kasia postanawia rozładować emocje po spotkaniu z Mariuszem i idzie do klubu Reginy. Zwierza się jej, co się stało. Po przemyśleniu postanawia oddalić się od Mariusza. Łukasz,  wspierany przez Celinę zdaje egzaminy na detektywa. 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Renata i Marcin borykają się z problemami w ich związku. Okazuje się, że on pragnie mieć dzieci, i to wiele. Tymczasem w Polsce pojawia się atrakcyjna, była partnerka Vinceza, Bianca. Chce odzyskać ukochanego, poznać Anią. Wkrótce pojawia się w Feel Good. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2989 odcinek serialu?

2989 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 24 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 2990 odc. Vincenzo przyłapany w dwuznacznej sytuacji. Streszczenie 2990 i 2991 odc 

Powtórka w czwartek, 25 kwietnia, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. A także w niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 4:55 na TVP 2. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2990 odcinka serialu

W 2990 odcinku serialu Barwy szczęścia  Hubert ma już dowody, że Klara ma romans. Postanawia zatem polecieć do Stanów i porozmawiać z żoną. Zamierza uniknąć walki w sądzie. Ania nie wie, że Bianca jest jej rywalką, bo Vincenzo wszystko przed nią ukrywa. Piękna była robi zaś wszystko, by się do niego zbliżyć. Wkrótce Żabcia widzi ich w niedwuznacznej sytuacji. 

Przeczytaj także:


Renata mówi Dominice o Marcinie, i tym, że się nie dogadują w kwestii dzieci. Ona jednak jej nie rozumie, sama chce mieć rodzinę i dzieci. Kodur zaprasza swoich rodziców z Mateuszkiem na kolację, co renata uznaje na wpływanie na nią. Nie kryje, że jest zła. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2990 odcinek serialu?

2990 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w czwartek, 25 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w piątek, 26 kwietnia, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. A także w niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 5:25 na TVP 2.  

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Wpadki zdiagnozowanej wariatki cz. I Czadowe życie a autorem jest Monika Luna.

Książkę "Wpadki zdiagnozowanej wariatki cz. I Czadowe życie" wydawnictwa Novae Res można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje