Barwy szczęścia - 2990 odc. Vincenzo przyłapany w dwuznacznej sytuacji. Streszczenie 2990 i 2991 odc

Data: 2024-04-22 10:18:40 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie do Polski przylatuje była Vincenza. Piękna Blanca postanawia go ponownie zdobyć. Tymczasem w 2990 Vincenzo i ona zostają przyłapani w dwuznacznej sytuacji. Co jeszcze czeka widzów w 2990 i 2991 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2990 odcinka serialu

W 2990 odcinku serialu Barwy szczęścia Hubert otrzymuje od detektywa dowody, że Klara ma romans. Postanawia polecieć do Stanów i porozmawiać z żoną, by uniknąć przykrej walki w sądzie. Ania nie wie, że Bianca jest jej rywalką. Vincenzo wszystko przed nią ukrywa. Piękna była robi wszystko, by się do niego zbliżyć. Wkrótce Ania widzi ich w dwuznacznej sytuacji. 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Renata opowiada Dominice o Marcinie, i tym, że się nie dogadują w kwestii dzieci. Ona jednak jej nie rozumie, sama chce mieć rodzinę i dzieci. Kodur zaprasza swoich rodziców z Mateuszkiem na kolację, co Renata uznaje na wpływanie na nią. Jest potwornie zła. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2990 odcinek serialu?

2990 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w czwartek, 25 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 2991 odc. Ania oddaje pierścionek zaręczynowy. Streszczenie 2991 i 2992 odc 

Powtórka w piątek, 26 kwietnia, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na tym samym kanale. A także w niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 5:25 na TVP 2.  Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2991 odcinka serialu

W 2991 odcinku serialu Barwy szczęścia  Ania chce wyjaśnień o narzeczonego, chce prawdy o Biance. Wkrótce ucieka do Sławki, po czym oddaje Vincenzo pierścionek. Waleria przy pomocy Basi, jakoś dochodzi do siebie. Wkrótce udaje się z Tolkiem na spacer, co nie podoba się Irence. Agata i Asia muszą pojawić się w szkole z powodu poważnej kłótni Marysi i Emila. Niedzielska ma poradę dla Pyrki. Mówi jej, że powinna zwrócić się do psychologa. Dziewczyna tak reaguje na rozpad rodziny. 

Przeczytaj także:


Tymczasem Marusia ma nieoczekiwanego sojusznika. Zostaje nim Ignacy. Agata nie może uwierzyć, jak on radzi sobie z dziewczynką, jak z jej problemami i jaki ma na nią wpływ. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2991 odcinek serialu?

2991 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w piątek, 26 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 5:55, i w poniedziałek, 29 kwietnia, o godzinie 11:50, na TVP 2 i tego samego dnia, na tym samym kanale. 

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Apaszka w kwiaty jabłoni a autorem jest Anna Wojtkowska-Witala.

Książkę "Apaszka w kwiaty jabłoni" wydawnictwa Lucky można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Pokaż wszystkie recenzje