Barwy szczęścia - 2991 odc. Ania oddaje pierścionek zaręczynowy. Streszczenie 2991 i 2992 odc

Data: 2024-04-23 09:20:35 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie Vincenzo i Bianca zostają przez Anię przyłapani w dwuznacznej sytuacji. Tymczasem w 2991 ona chce wyjaśnień, po czym zrywa zaręczyny. Co jeszcze czeka widzów w 2991 i 2992 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2991 odcinka serialu

W 2991 odcinku serialu Barwy szczęścia Ania chce wyjaśnień od Vincenzo, o tym co łączy go z Biancą. Wkrótce ucieka do Sławki, po czym oddaje Vincenzo pierścionek, zrywając zaręczyny. Waleria przy pomocy Basi dochodzi do siebie. Wkrótce udaje się z Tolkiem na spacer. To nie podoba się Irence. Agata i Asia muszą pojawić się w szkole z powodu poważnej kłótni Marysi i Emila. Niedzielska ma poradę dla Pyrki. Mówi jej, że powinna zwrócić się po poradę do psychologa szkolnego. Dziewczyna tak reaguje na rozpad rodziny. 

Przeczytaj także: Velvet - 1 odc. Alberto wraca do Madrytu i spotyka dawną miłość. Streszczenie 1 i 2 odcinka

Tymczasem Marysia ma nieoczekiwanego sojusznika, Ignacego. Agata nie może uwierzyć, jak on radzi sobie z dziewczynką, jak z jej problemami i jaki ma na nią wpływ. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2991 odcinek serialu?

2991 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w piątek, 26 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 2992 odc. Ania zabiera swoje rzeczy od Vincenzo. Streszczenie 2992 i 2993 odc 

Powtórka w niedzielę, 28 kwietnia, o godzinie 5:55, i w poniedziałek, 29 kwietnia, o godzinie 11:50, na TVP 2 i tego samego dnia, na tym samym kanale.  Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2992 odcinka serialu

W 2992 odcinku serialu Barwy szczęścia  Ania zabiera swoje rzeczy z domu Vincenzo. Mężczyzna postanawia porozmawiać z Biancą. Ich kłótnia kończy się jednak pocałunkiem. On jednak postanawia odzyskać narzeczoną, więc do niej wraca. Bruno nie może pogodzić się z rozstaniem z Bożeną. Skupia się zatem na pracy. Tymczasem Justin zaskakuje się tym, że został zwolniony. Wściekły idzie do fitness klubu Reginy, by pozbyć się emocji. Wkrótce się do siebie zbliżają. 

Przeczytaj także:


Kasia i Ksawery odwiedzają Walerię, co bardzo ją cieszy. Kasia martwi się brakiem kontaktu z biologicznym ojcem. Waleria chce by Basia podała jej jego numer. Postanawia, że pomoże Kasi. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2992 odcinek serialu?

2992 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka we wtorek, 30 kwietnia, o godzinie 11:50, i tego samego dnia, na tym samym kanale, o godzinie 19:35. A także w sobotę, 4 maja o godzinie, 5:25, na TVP 2. 

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Rozwódki Konstancina a autorem jest Ewelina Ślotała.

Książkę "Rozwódki Konstancina" wydawnictwa Prószyński i S-ka można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;
Siemowit Zagubiony
Pokaż wszystkie recenzje