"BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy" - mroczny serial anime zadebiutował na Netflix

Data: 2022-07-01 11:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wczoraj swoją premierę na Netflix miał mroczny serial animowany, przygodowe fantasy, którego tytuł brzmi BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy. Serial składający się z kilkunastu odcinków, można już oglądać na platformie. 

Obrazek w treści

Serial BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy to mroczne anime, z gatunku science-fiction, bazujące na popularnej mandze. Serial zarówno ciekawi, jak i trzyma w napięciu. A co o ni wiemy? Czy warto go obejrzeć? 

BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy – opis serialu

Serial BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy to klasyczne anime, serial animowany, stworzony w mrocznym stylu, który opowiada historię świata, który wisi na skraju upadku. Przenosimy się do krainy zwanej Metallicana. Miejsce to może doprowadzić do upadku Armia Mrocznych Rebeliantów, którzy pod wodzą Boskich Królów, zamierzają wskrzesić boga zniszczenia Anthrasaxa. 

   Czytaj również: "Pirackie złoto z wyspy Adak" - serial dokumentalny z gatunku reality TV zadebiutował na Netflix

Poznajmy historię  Tia Noto Yoko, córki wielkiego kapłana, która wzywa potężnego pradawnego czarodzieja, który kiedyś władał światem, a teraz znajduje się w ciele jej przyjaciele z dzieciństwa, Luciena Renrena. Maga może przywrócić do życia pocałunek dziewicy. 

BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy – obsada serialu

W serialu BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy głosowo występują: Kisho Taniyama, Tomori Kusunoki, Hiroki Yasumoto, Yoko Hikasa, Kanae Ito, Tomakazu Sugita, Kensho Ono, Nao Yoyama i inni. 

  Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 26 czerwca do 3 lipca 2022

BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy - gdzie obejrzeć?

Serial BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy jest oryginalną produkcją platformy Netflix. Już od dziś można go obejrzeć właśnie na platformie Netflix. 

   Czytaj również:  "Człowiek z Toronto" - komediowe kino akcji już na Netflix

Premiera  w środę, 30 czerwca 2022 roku, tradycyjnie w godzinach porannych. 

BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy - ile odcinków? 

Serial BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy to produkcja będąca miniserialową. Cały dostępny na Netfliksie sezon liczy jednak aż 13 odcinków. Wszystkie z nich są już do obejrzenia. 

BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy - opinie o serialu

Serial BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy to serial, który przypadnie do gustu przede wszystkim zwolennikom produkcji animowanych, w szczególności japońskich anime. 

   Czytaj również: First Class - hiszpańskie serialowe reality show trafiło na Netflix

Spodoba się zapewne także widzom, którzy cenią sobie mroczne dark-fantasy.  

BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy – książki

Serial BASTARD‼ - Heavy Metal, Dark Fantasy to kolejna produkcja, która nie bazuje na literaturze. Oznacza to, że scenariusz owego serialu powstał na bazie własnego pomysłu. Serial natomiast został stworzony na mandze. My w zamian polecamy inną książę. Jej tytuł brzmi Bastard. Autorem książki, które jest Andrzej Dziurawiec.

Książkę „Bastard” (Wydawnictwo W.A.B.) można kupić taniej poniżej: 

  Tagi: netflix, seriale anime, animowane,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.