First Class - hiszpańskie serialowe reality show trafiło na Netflix

Data: 2022-06-23 12:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś na Netflix swoją premierę ma kolejny program rozrywkowy w stylu reality show, serial produkcji hiszpańskiej, który opowiada o grupce przyjaciół i ich luksusowym życiu. Serial o stylu życia, nosi tytuł First Class. 

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia: Netflix

Program reality show First Class, rozgrywa się wśród przyjaciół, śledzi ich miłosne historię, ich frywolne, często gorszące życie. Co wiemy o tejże hiszpańskiej produkcji? O czym opowiada serial? Czy warto go obejrzeć?

First Class – opis programu 

Program First Class to kolejna na platformie Neflix telewizyjna produkcji z gatunku reality-show, tym razem produkcji hiszpańskiej, o stylu życia, lekkim, frywolnym i przede wszystkim bogatym, także pozbawionym rozsądku. 

  Czytaj również:  Miłość i kłamstwa - hiszpańskie miłosne reality show od dziś na Netflix

W serialu w typie rality show śledzimy losy grupki przyjaciół. Żyją sobie w luksusowych domach w Barcelonie, w Hiszpanii, kochają modne ubrania, wielkie i bogate imprezy i życie ponad stan. 

First Class - zwiastun serialu reality show

Zanim zechcecie obejrzeć kolejne reality show dostępna na wspomnianej platformie sreamingowej, o tytule First Class, zachęcamy do zapoznania się z wideo, zwiastunem jaki przygotował amerykański oddział Netfliksa. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

First Class – obsada

W programie First Class  zobaczymy autentycznie żyjące osoby, przyjaciół, którzy zgodzili się wziąć udział w klasycznym reality show, mającym na celu pokazanie ich stylu życia. W programie biorą udział prawdziwi uczestnicy.

First Class – gdzie obejrzeć reality show?

Opisywany program reality show, o tytule First Class to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Dlatego też program w formie serialu będzie można obejrzeć właśnie na wspomnianej platformie. 

 Przeczytaj również: Gra w oszusta - reality show w formie turnieju, już na Neflix

Premiera miała miejsce dziś, w czwartek, 23 czerwca 2022 roku, w godzinach porannych. 

First Class – opinie o reality show

First Class to klasyczne reality showy, obrazujące styl życia, ale i nieco gorszące. Jest to także program, który może spodobać się zwolennikom produkcji o tematyce rozrywkowej, z cyklu reality TV.

  Przeczytaj również: Jak wziąć ślub i nie zwariować – ślubny serialowy reality show od dziś na Netflix

First Class – książki

Serial First Class powstał na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy książkę o takim samym tytule, Miłość i kłamstwa. Jej autorką jest Cecelia Ahern.

Książkę "Miłość i kłamstwa" (Wydawnictwo Akurat), można kupić taniej poniżej: 

  Tagi: programy rozgrywkowe, programy reality show, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy