Bezpieczna odległość niebawem na Netflix - upiorna opowieść rozgrywająca się w umyśle umierajacej

Data: 2021-10-12 10:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W środę biblioteka Netfliksa powiększy się o kolejną produkcję opartą na bestsellerowej powieści, kolejne dzieło, które będzie nas straszyć i przerażać. Tytuł tego mrocznego thrillera to Bezpieczna odległość.  

Obrazek w treści

Film Bezpieczna odległość to dramat, ale utrzymany w mrocznym stylu thrillera, w którym wielu widzów dopatrzy się także klasycznego kina grozy. W tej hiszpańskojęzycznej produkcji znajdziemy bardzo wiele różnych elementów. A o czym film opowiada? 

Bezpieczna odległość – opis filmu 

Film Bezpieczna odległość to historia rozgrywająca się w czymś w rodzaju halucynacji, opowieść, którą snuje umierająca młoda kobieta i jej towarzyszych. Jest to niezwykle mroczna historia o matczynej miłości, złamanym sercu i bezpiecznej odległości jaka potrzebna jest matce by ruszyć swojemu dziecku na pomoc. 

Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 8 do 15 października 2021 roku

Bohaterką filmu jest Amanda, która spędza wakacje w spokojnym sennym argetyńskim miasteczku, wraz ze swoją córką Niną. Poznaje tam miejscową kobietę oraz jej syna Davida. Wkrótce w życie Amandy zaczynają wdzierać się przerażające wizje, a świat rzeczywisty miesza się z mroczną fikcją.  

Bezpieczna odległość – obsada filmu

W obsadzie filmu opartego na powieści, dzieła produkcji hiszpańsko-amerykańsko-chilijskiej znaleźli się: María Valverde, Dolores Fonzi, Guillermo Pfening, Germán Palacios, Emilio Vodanovich.

Czytaj również: Bezpieczna odległość, informacje o filmie - opis

Reżyserką i autorką scenariusza do filmu jest Claudia Llosa, która ma na swoim koncie filmy: Gorzkie mleko, Loxoro, Do nieba, Madeinusa.

Bezpieczna odległość – gdzie obejrzeć film

Film Bezpieczna odległość to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa, która znalazła się wśród październikowych premier. Film zostanie udostępniony na Netflix już w środę, 13 października 2021 roku. Stanie się to jak zwykle w godzinach porannych. 

Bezpieczna odległość – opinie o filmie

Opisywana produkcja to miks gatunkowy. Znajdą w niej coś dla siebie zwolennicy dramatu. Nie zawiedzie zapewne także miłośników kina z dreszczykiem, a coś dla siebie znajdą także zwolennicy klasycznego kina grozy. 

Przeczytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 10 do 17 października 2021 roku

Z pewnością przypadnie do gustu także widzom, którzy uwielbiają ekranizacje książkowe. Film, bazuje bowiem na znanej powieści. 

Bezpieczna odległość – książki

Film powstał na bazie niezwykle popularnej, bestsellerowej powieści, której autorką jest Samanta Schweblin. Jest to dzieło określane jako horror, o podlożu nieco psychologicznym. Tytuł dzieła to, podobnie jak film na jakiem bazuje, Bezpieczna odległość.

Książkę „Bezpieczna odległość” można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Bezpieczna odległość
Samanta Schweblin0
Okładka książki - Bezpieczna odległość

,,Pełna dręczących obrazów i ważnych pytań". New York Times Book Review Niesamowita powieść psychologiczna z elementami horroruz krótkiej...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje