Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 10 do 17 października 2021 roku

Data: 2021-10-09 10:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień jesiennego miesiąca, jakim jest październik, przed nami. Chłodne dni i długie wieczory to idealny czas na filmy i seriale na Netfliksie. Zatem jak co tydzień serdecznie zapraszamy na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych platformy, debiutujących w najbliższych dniach. Sprawdźmy co interesującego pojawi się niebawem na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 10 - 17 października na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy zarówno ciekawe seriale, jak i intrygujące filmy.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 3 do 10 października 2021 roku

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. W tym tygodniu intrygujący polski film, powrót wyczekiwanego serialu i wiele innych propozycji. Zapraszamy także do sprawdzenia tego co jeszcze zadebiutuje w październiku na Netflix. Nie zapomnijcie także o kinowych premierach.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 10 - 17 października 2021.

Hiacynt - premiera 13 października 2021 roku

Zaczynamy od filmie o tematyce LGBTQ, dramacie w konwencji thrillera, produkcji oszczędnej w środkach. Film przenosi nas w lata 80-te ubiegłego wieku. Śledzimy w nim losy oficera milicji, który zajmuje się morderstwem w warszawskiej społeczności gejów. Niezadowolony z wyników śledztwa, postanawia sam zająć się śledztwem i odkryć prawdę. 

Bezpieczna odległość - premiera 13 października 2021 roku

Kolejną propozycją od platformy Netflix w tym tygodniu jest dramat w klimacie horroru, film bazujący na książce,Samanty Schweblin, zatytułowanej Bezpieczna odległość. Bohaterkami opowieści są dwie kobiety, mieszkanka niewielkiego miasteczka i przyjezdna. Relacja między kobietami jest wyjątkowo trudna, daleka od normalności. Wkrótce prowadzi do poznania przerażającej prawdy, do odkrycia katastrofy zarówno ekologicznej, również życiowej i duchowej. 

Bogdan Boner: Egzorcysta (sezon 2) - premiera 13 października 2021 roku

W tym tygodniu na platformie debiutuje także drugi sezon animowanego serialu dla dorosłych, którego bohaterem jest dość kontrowersyjny, ale bardzo skuteczny egzorcysta. Drugi sezon animowej, pełnej sprośny żartów komediowej produkcji z elementami grozy, ponownie skupia się na Bonerze, który tym razem zajmie się kartelem narkotykowym z piekła rodem. . 

Another Life (sezon 2) - premiera 14 października 2021 roku

Kolejna propozycja serialowa to także drugi sezon, tym razem serialu science - fiction w konwencji thrillera, przenoszącego nas w kosmos. Tym razem sprawy bardzo mocno się komplikują, a sytuacja zaczyna być tragiczna. Niko i jej załoga są bowiem świadkami zagłady planety. Zostaje ona zniszczona przez niezwykle brutalnych obcych, z którymi wydaje się, nie da się porozumieć. 

Killer Under the bed - premiera 15 października 2021 roku

Następna propozycja na ten tydzień, jaka debiutuje na platformie, to klasyczny horror. Opowieść koncentruje się na buntowniczej nastolatce z problemami, która po śmierci ojca, coraz bardziej zaglębia się w swój brutalny i nieokiełznany świat. Pewnego wieczora, w nowym domu do którego przeprowadza się wraz z matką i siostrą, znajduje lalkę, która okazuje się być przeklęta. Wkrótce w życiu rodziny zaczynają s wydarzać się przerażające rzeczy. 

Ty (sezon 3) - premiera 15 października 2021 roku

W tym tygodniu na Netflix debiutuje także trzeci już sezon popularnego serialu Netflix Ty. Tym razem Love i Joe są małżeństwem i rodzicami, żyjąą spokojnie i szczęścliwie ma przedmieściach, w przepięknym, sielskim domu. Próbują wieśc normalne, i inne od dotychczasowego życie. Mają nadzieję, że Madre Linda ich zmieni. Ale z czasem wszystko powraca i codzienność tych dwojga nabiera przerażającego kształtu. 

Zapomniana bitwa - premiera 15 października 2021 roku

Coś dla miłośników filmów wojennych, czyli holedensrski film rozgrywający się podczas II wojny światowej, przedstawiający historię z perspektywy trzech zupełnie różnych osób. W filmie śledzimy losy pilota szybowca, nazistowskiego żołnierza i rekruta Rychu Oporu. Ich losy splatają się podczas jednej z najważniejszych bitew o Skaldę, II wojny światowej. 

Myname (sezon 1) - premiera 15 października 2021 roku

Kolejna koreańska produkcja na Netfliksie, serial kryminalny, również w konwencji thrillera to opowieść o kobiecie, która ma jeden, bardzo trudny do zrealizowania cel. Gdy jej ojciec zostaje zamordowany, postanawia się zemścić. Mająca poparcie potężnego szefa gangu, wspierana przez niego i na jego polecenia, wstępuje do policji, szkoląc się, by móc zrealizować plan zemsty. 

Ja, ty, My, Oni - premiera 15 października roku

Kończymy niemiecką komedią, w prześmiewczym stylu. Jest to historia pewnego eksperymentu. Dwie pary zamieniają się swoimi partnerami. Niestety eksperyment nie idzie we właściwym kierunku. Wtedy to cała czwórka postanawia wyjechać do domku na przedmieściach, z dala od innych, by wyjaśnić raz na zawsze wiele nurtujących ich kwestii. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje