Kim są najlepsi influencerzy książkowi 2022? Wybierz swoich kandydatów! 

Data: 2022-08-09 12:08:35 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Już po raz piąty serwis Granice.pl pragnie uhonorować twórców internetowych promujących czytelnictwo: blogerów, booktuberów, bookstagramerów i wszystkich, którzy przyczyniają się do promocji literatury w sieci. Tak jak przed laty, także i w tym roku zachęcamy wszystkich czytelników, blogerów, pisarzy i wydawców do przesyłania własnych propozycji ulubionych twórców, którzy powinni znaleźć się w naszym zestawieniu. 

Obrazek w treści

W 2018 roku po raz pierwszy serwis Granice.pl z okazji Międzynarodowego Dnia Blogera przygotował zestawienie, w którym wyróżnił najpopularniejszych i najważniejszych twórców internetowych, aktywnie wspierających w sieci promocję literatury. Od tego momentu co roku – dokładnie 31 sierpnia – na naszych łamach odnaleźć można nie tylko najpopularniejszych, ale także najaktywniejszych twórców minionego roku, którzy wsparli książkową część internetu.

Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku redakcja serwisu Granice.pl zachęca czytelników, wydawców, bibliotekarzy, pisarzy oraz wszystkich zainteresowanych do pomocy w wyborze najlepszych twórców internetowych promujących literaturę. Zachęcamy do zapoznania się z influencerami wyróżnionymi w ubiegłym roku, a już teraz zgłaszać można propozycje własnych twórców książkowych zasługujących na miano literackiego influencera roku. 

Do zestawienia zgłosić można każdego, kto aktywnie promuje literaturę w sieci: blogerów, YouTuberów, Instagramerów, podcasterów czy TikTokerów. Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcja serwisu wybierze twórców, których następnie zaprezentuje na liście najciekawszych blogów książkowych 2022 roku.

Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: pobarski@granice.pl oraz zgłosić w formularzu online dostępnym poniżej do 24 sierpnia 2022 roku. 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje