"BrzydUla 2": Ktoś jest powiązany ze sprawą Marka! Co wydarzy się w 59 i 60 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-01-08 09:30:01 Autor: tadas

BrzydUla 2 to drugi sezon popularnego serialu TVN-u - BrzydUla, emitowanego codziennie w ramach nowej serii, prezentującej dalsze losy tytułowej bohaterki zmagającej się tym razem z kryzysem, który może zakończyć jej małżeństwo. Co tym razem nas czeka? Co wydarzy się w odcinkach 59 i 60 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, będący kontynuacją popularnej BrzydUli, serii o losach kochanej bohaterki - Uli Dobrzańskiej (dawniej Cieplak).

BrzydUla 2 – opis 59 odc

Co wydarzy się w 59 odcinku BrzydUla 2? Marek oraz Ula chcą ukryć napięcie pomiędzy nimi przed dziećmi, co jest niezwykle trudnym zadaniem. Przed nimi oboje odgrywają szczęśliwych i zgodnych ze sobą, jednocześnie odcinają jakiekolwiek możliwe dyskusje czy podejrzenia. Marek planuje jak się odciąć od problemów oraz przygotować do kolejnych kroków.

Sebastian czeka w hotelu na państwo Hu, planując odbyć spotkanie z Viola. Liczy na w pełni szczerą rozmowę. Wszyscy uśmiechają się do Adama, nie mającego pojęcia jaki jest rzeczywisty powód.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Niebawem poznaje prawdę.... Bożenka nie chce mu za nic wybaczyć, natomiast Iza prosi Ulę o pomoc przy przekonaniu Sławo i Miro do powrotu do firmy.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 59 odc?

Gdzie można zobaczyć 59 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w piątek, 8 stycznia od godziny 20:00, na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 60 odc

Co stanie się w 60 odc BrzydUla 2? Po ostatniej kłótni Marka oraz Uli w firmie pełno jest plotek na ich temat, co przeszkadza Uli we wspieraniu Sławo po końcu jego dotychczasowego związku. Iza mimo wszystko stara się go pocieszyć ze swojej, lepszej pozycji. Po zajściu w hotelu Sebastian musi złożyć zeznania, powołując się na utratę kontroli nad sobą podczas ataku na pana Hu.

Mężczyzna wspomina o sytuacji Violetty. Adam próbuje się pogodzić z Bożenką, a ta niebawem otrzyma jego wyniki badań.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Czy Ula przekona SławoMiro? Co wydarzy się w 58 i 59 odc BrzydUla 2?

Dagmara wspomina Ani o sposobie na zdemaskowanie Kacpra, jednakże jej pomysłowi sprzeciwia się Maciek. Niebawem u Szymczyków pojawia się nowy lokator, natomiast Marek po rozmowie z mecenasem Ficem, wie że ktoś jeszcze jest powiązany z jego sprawą. Szef F&D wieczorem upija się ze Sławkiem. Miro wraca do swojego domu, gdzie czeka na niego niespodzianka....

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 60 odc?

Gdzie można zobaczyć 60 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w poniedziałek, 11 stycznia na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "The Duff. Ta brzydka i gruba" - udowodnić, że się mylą

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na kolumbijskim serialu, jednakże scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo