W październiku zobaczymy kontynuację "Był sobie pies"

Data: 2019-05-19 08:41:05 Autor: mojebestsellery
News - W październiku zobaczymy kontynuację

Był sobie pies to wydana w Polsce w 2017 roku urocza familijna powieść autorstwa W. Bruce’a Camerona. Wówczas na ekranach kin pojawił się także film na podstawie tej książki. Już w październiku będziemy mogli zobaczyć jego kontynuację.

Był sobie pies zachwycił zarówno małych, jak i dużych odbiorców. Wszystko za sprawą uroczej, ale także wzruszającej historii o kundelku, którego życie… nie kończy się na jednym ciele. Piękna, poruszająca historia, która stała się także kinowym hitem, stała się bestsellerem wśród czytelników.

4 października do kin wejdzie kontynuacja filmowego hitu, który w Polsce zobaczony został przez prawie 650 tysięcy widzów. Widzowie i tym razem spotkają się z kundelkiem poznanym w pierwszej części. Teraz Bailey musi opiekować się CJ – wnuczką ukochanego Ethana. Choć początkowo wydaje się, że jest to zadanie dość łatwe, dziewczynka szybko dorasta. A wraz z nią, pojawiają się coraz trudniejsze wyzwania dla kundelka.

W sieci zobaczyć można już także polski zwiastun filmu. W naszej wersji językowej kundelkowi głosu użycza Marcin Dorociński, który w ostatnim czasie grał jedną z najważniejszych postaci w ekranizacji książki Joanny Bator – Ciemno, prawie noc.

Książka Był sobie pies wydana została w 2017 roku przez Wydawnictwo Kobiece. Oprócz tej książki, W. Bruce Cameron opublikował także parę innych psich powieści – m.in. O psie, który wrócił do domu, Był sobie szczeniak: Ellie, czy Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta.

Znacie tę historię? Co o niej sądzicie?

Fot. Joe Lederer / © Universal Pictures and Amblin Entertainment / mat. prasowe Monoltih Films

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Był sobie pies
W. Bruce Cameron
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Pasażer na gapę
Adrian Bednarek
Pasażer na gapę
Plan Huberta
Kluss Ewelina, Prokopek-Pyśk Marta
Plan Huberta
Nigdzie indziej
Tommy Orange
Nigdzie indziej
Trefny Tatuś
David Walliams;
Trefny Tatuś
Dom lalek
Edyta Świętek
Dom lalek
Pokaż wszystkie recenzje