W październiku zobaczymy kontynuację "Był sobie pies"

Data: 2019-05-19 08:41:05 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet
News - W październiku zobaczymy kontynuację

Był sobie pies to wydana w Polsce w 2017 roku urocza familijna powieść autorstwa W. Bruce’a Camerona. Wówczas na ekranach kin pojawił się także film na podstawie tej książki. Już w październiku będziemy mogli zobaczyć jego kontynuację.

Był sobie pies zachwycił zarówno małych, jak i dużych odbiorców. Wszystko za sprawą uroczej, ale także wzruszającej historii o kundelku, którego życie… nie kończy się na jednym ciele. Piękna, poruszająca historia, która stała się także kinowym hitem, stała się bestsellerem wśród czytelników.

4 października do kin wejdzie kontynuacja filmowego hitu, który w Polsce zobaczony został przez prawie 650 tysięcy widzów. Widzowie i tym razem spotkają się z kundelkiem poznanym w pierwszej części. Teraz Bailey musi opiekować się CJ – wnuczką ukochanego Ethana. Choć początkowo wydaje się, że jest to zadanie dość łatwe, dziewczynka szybko dorasta. A wraz z nią, pojawiają się coraz trudniejsze wyzwania dla kundelka.

W sieci zobaczyć można już także polski zwiastun filmu. W naszej wersji językowej kundelkowi głosu użycza Marcin Dorociński, który w ostatnim czasie grał jedną z najważniejszych postaci w ekranizacji książki Joanny Bator – Ciemno, prawie noc.

Książka Był sobie pies wydana została w 2017 roku przez Wydawnictwo Kobiece. Oprócz tej książki, W. Bruce Cameron opublikował także parę innych psich powieści – m.in. O psie, który wrócił do domu, Był sobie szczeniak: Ellie, czy Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta.

Znacie tę historię? Co o niej sądzicie?

Fot. Joe Lederer / © Universal Pictures and Amblin Entertainment / mat. prasowe Monoltih Films

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Był sobie pies
W. Bruce Cameron48
Okładka książki - Był sobie pies

BYŁ SOBIE PIES - KSIĄŻKA, KTÓRA DOCZEKAŁA SIĘ EKRANIZACJI - PRZEDSTAWIA LOSY NAJBARDZIEJ WYSZCZEKANEGO BOHATERA WSZECH CZASÓW   Oto...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje