Cała prawda - dziura w ścianie kryje przerażającą prawdę

Data: 2021-12-01 11:10:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już niebawem swoja premierę na Netflix będzie mieć kolejna produkcja grozy, tym razem z dalekiej Tajlandii. Nowa, mrożąca krew w żyłach produkcja nosi tytuł Cała prawda i jej premierę przewidziano na czwartek. 

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: ได้รับความอนุเคราะห์จาก เน็ตฟลิกซ์(Courtesy of Netflix)

Film Cała prawda to straszny film, z pewnością nie dla każdego widza. Netflix coraz częściej sięga po horroru. Czym tym razem zechce nas straszyć? O czym opowiada trzymająca w napięciu, zagadkowa opowieść? 

Cała prawda – opis filmu 

Film Cała prawda to klasyczny horror z Tajlandii, której bohaterami jest rodzeństwo, nastolatkowie Pim oraz Putt, po tragicznym w skutkach wypadku matki muszą zamieszkać ze swoimi dziadkami, o ktorych istnieniu do tej pory nie mieli pojęcia. 

          Czytaj również:  Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 27 listopada do 4 grudnia 2021 roku

Nie dość, że dziadkowie zachowują się dziwnie, to pewnej nocy odkrywają na ścianie w swoim pokoju dziwną dziurę. Zerkając do niej, wkrótce odkrywają przerażającą tajemnicę, jaką skrywają ich krewni, szanowani staruszkowie. 

Cała prawda – obsada filmu

W obsadzie filmu Cała prawda znaleźli się: Nattapat Nimjirawat jako Pim, Nicole Theriault jako Putt, Tarika Tidatith jako Mai oraz Sompob Benjathikul jako Phong.

             Czytaj również: Nikt nie ujdzie z życiem - horror w pewnym pensjonacie, już na Netflix

Reżyserem filmu jest Wisit Sasanatieng, zaś autorem scenariusza Sutatta Udomsilp.

Cała prawda – gdzie obejrzeć film

Film Cała prawda to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Dlatego też horror zobaczymy oczywiście na wspomnianej platformie. 

        Czytaj również: Nisser na Netflix - fantasy serial grozy oparty na mitach i legendach Skandynawii

Premiera filmu została przewidziana na 2 grudnia 2021 roku. Film zostanie udostępniony na platformie klasycznie w godzinach porannych. 

Cała prawda - opinie o filmie

Film Cała prawda to klasyczny horror, film w przerażającym stylu. Nie jest to zatem produkcja, która zainteresuje wszystkich widzów. Nie znajdą w niej nic dla siebie osoby, które nie lubią się bać i nie przepadają za strasznymi produkcjami. 

            Czytaj również: Co widać i słychać – horror z Amandą Seyfried w roli głównej, dziś debiutuje na Netflix

Zaciekawi natomiast fanów kina grozy, szczególnie z egzotycznych krajów, które to produkcje coraz częściej goszczą na Netfliksie. 

Cała prawda – książki

Film Cała prawda to film bazujący na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie bazuje na książce. W zamian polecamy książkę, inny horror o tytule Dom kości, której autorem jest Graham Masterton.

Książkę "Dom kości" (Wydawnictwo Replika) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy