Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 25 do 31 lipca 2022 roku

Data: 2022-07-25 13:12:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Końcówka lipca bieżącego roku będzie niemalże codziennie wypełniona prawdziwymi hiciorami, mogących stanowić doskonałą okazję do spokojnego spędzenia czasu ciepłymi wieczorami. Praktycznie na każdej ze stacji znajdziemy prawdziwe perełki, które przypomną nam, jak wiele fascynujących historii opowiedziano w minionych latach. Co zostanie wyemitowane w telewizji w terminie od 25 do 31 lipca 2022 r.?

Obrazek w treścifot. Mike Philipp z Unsplash

  • Od 25 do 31 lipca 2022 roku to codziennie na ekrany powrócą przynajmniej trzy mocne propozycje sprzed lat.
  • Koniec lipca w tym roku, zagwarantuje wiedzom masę hiciorów sprzed lat oraz wydarzeń ze Srebrnego Ekranu, które zapadały nam w pamięci. To będzie mocny i emocjonujący filmowo tydzień!
  • Przed lekturą poniższego wpisu, zapraszamy Was także do tego wpisu: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 29 lipca do 5 sierpnia 2022 roku.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 25 do 31 lipca 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 25 lipca 22 r.?

Na ekrany telewizorów powróci dawno nie widziani Zabójcy, klasyka lat 90. ubiegłego wieku, z Sylvestrem Stallonem w roli głównej, łowcy głów, który zostaje zdradzony oraz zmuszony do zrealizowania niezwykle trudnego zadania. Ponadto wyemitowana zostanie intrygująca Jawajska gorączka, thriller z 2013 roku prezentujący samobójczy atak terrorystyczny na córkę samego sułtana! Wielbiciele polskich propozycji będą mogli ujrzeć po raz kolejny Kochaj i tańcz, romantyczno-muzyczną opowieść o dziewczynie, próbującej tańcem zmienić swoje dotychczasowe życie. TVP Kultura natomiast pokaże tego dnia Madame, komedię francuską o amerykańskiej parze, która postanawia się przenieść do Francji, gdzie... zostają wielokrotnie zaskoczeni!

 

Co trafi na ekrany telewizorów we wtorek 26 lipca 2022?

W najbliższy wtorek to kolejny dzień lipca, gdy dojdzie do całego pakietu niezłych emisji filmowych, których nie będziemy w stanie ogarnąć jednocześnie, z resztą sam zobaczcie jakie hity będzie można zobaczyć na poszczególnych antenach:

 

W najbliższą środę zobaczymy...

Już w tę środę, 27 lipca 2022 r. po raz kolejny moce otrzyma Bruce Wszechmogący, co zmieni na zawsze jego upadające życie prywatne oraz zawodowe. Wyemitowana zostanie druga część klasycznej komedii C.K. Dezerterzy. Eddie Murphy również ponownie zagości w telewizji, za sprawą kolejnej emisji Showtime, policyjnych zmagań z przestępstwami w telewizyjnym stylu! Na koniec... hit polskiego disco polo w postaci dość ciepło przyjętego filmu Zenek!

 

Co warto zobaczyć w telewizji w następny czwartek, 28 lipca?

Już w ten spokojny czwartek, będziemy mogli zobaczyć powrót Czasu zapłaty, opowieści o niezwykłej rywalizacji londyńskiego oficera oraz niezwykle przebiegłego złodzieja. Ponadto ujrzeć będziemy mogli słynnego Willa Smitha w Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta oraz absurdalną wręcz komedię Poznaj moich Spartan, wyśmiewającą słynnych 300 Zacka Snydera.

 

Jakie filmy ujrzymy w telewizji w piątek, 22 lipca 2022 roku?

W nadchodzący piątek nastąpi nieco spokojniejszy okres, gdy ponownie będziemy sobie mogli przypomnieć kluczową, piątą odsłonę cyklu Szybcy i Wściekli. Ponadto będziemy się mogli zabawić z Dziedzictwem krwi, opowieścią o Johnie Linku mężczyźnie, który pragnie zmienić swoje życie, ale już niemalże od pierwszych chwil wpada w rodzinne tarapaty... Fani polskich propozycji będą mogli zobaczyć U Pana Boga w ogródku kontynuacji udanego U Pana Boga za piecem.

 

Sobota, 30 lipca 2022 r. zostanie wypełniona hitami!

30 lipca po raz kolejny zjawi się wielka fala hitów, za sprawą których możemy się zapoznać z kilkoma naprawdę mocnymi propozycjami, choć nie zabrakło nawet miejsca na... Króla Skorpiona, o którym chyba nieco lepiej zapomnieć...

 

W jakim stylu zakończy tydzień od 25 do 31 lipca 2022 roku?

Koniec tego typu będzie wbrew pozorom zaskakująco spokojny, ponieważ  wyemitowane zostaną jedynie trzy produkcje. Ponownie w akcji zagości dramatyczna historia Chamberlainów z Krzyku w ciemności. W akcji po raz kolejny ujrzeć będziemy mogli Jasona Bourne'a z 2016 roku oraz Gniew tytanów, kolejną historię Perseusza w świecie greckich bogów oraz pracy dla samego Hadesa.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje