reklama

"Czerwona królowa": Czas na wyprawę do Leningradu! Co wydarzy się w 11 i 12 odc Czerwona królowa?

Data: 2020-11-17 17:13:57 Autor: tadas

Czerwona królowa to niezwykły serial na antenie kanału TVP 2, prezentujący atrakcyjną, oryginalną historię o przepięknej modelce, będącej jedną z gwiazd całego Związku Sowieckiemu. Jak kobieta poradziła sobie z trudnym dzieciństwem? Co czeka fanów w odcinkach 11 i 12 odc Czerwona królowa?

Obrazek w treści 

Czerwona królowa to nowy, rosyjski serial prezentujący historię słynnej modelki Zoji Kolesnikowej, znanej powszechnie jako legendarna "Sowiecka Sophia Loren".

Czerwona królowa – opis 11 odc

Co wydarzy się w 11 odcinku Czerwona królowa? Szczęśliwa i pełna energii Regina zdradza Lwowi, że oboje będą mieli dziecko. Ten jednak się nie cieszy, w zasadzie wpada w szła, natychmiast stwierdzając że nie jest ono jego. 

Mężczyzna stawia kobiecie ultimatum, albo zdecyduje się zabić ich dziecko, albo on zostawi ją samą.

Czytaj także: Herkules – Czy walką można zniwelować cierpienie?

Zoja zupełnie nie może poradzić sobie z tę sytuacją, jej chwilowa radość przemienia się ponownie w depresję, jeszcze mocniejszą niż wcześniejsza. W głowie młodej dziewczyny kłębią się kolejne przerażające koszmary i wizje, nie dające jej spokoju.

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć 11 odc?

Gdzie można zobaczyć 11 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 17 listopada na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Marek oddala się od Uli... Co wydarzy się w 32 i 33 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Czerwona królowa – opis 12 odc

Co stanie się w 12 odc Czerwona królowa? Regina udaje się do Leningradu, gdzie chce osiąść wraz z Wołodią. Kobieta potrzebuje nieco czasu, aby ponownie ułożyć sobie życie oraz przyszłość.

Nawet w tym miejscu jest w stanie świetnie radzić sobie w nowej pracy. Wybieg, stały zasięg aparatów fotografów, czy obecność na  okładkach magazynów to już przeszłość.

Czytaj także: "Szadź": Rozpoczęły się poszukiwania Polkowskiej... Co wydarzy się w 6 i 7 odc serialu?

Wciąż bardzo młoda dziewczyna stara się cieszyć i delektować rodzinnym, spokojnym życiem. Niestety w dalszym ciągu nie doczekała się obecności dziecka, co mocno siedzi jej w głębi serca.

Więcej informacji o serialu Czerwona królowa znajdziecie także w naszym osobnym artykule o produkcji.

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć 12 odc?

Gdzie można zobaczyć 12 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 24 listopada na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Czerwona królowa": Barski domaga się, aby Zoja zabiła ich dziecko! Co wydarzy się w 10 i 11 odc Czerwona królowa?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć za darmo odcinek 11 i 12?

Serial w chwili obecnej można zupełnie za darmo zobaczyć za pośrednictwem kanału wytwórni na YouTube, gdzie wszystkie epizody są dostępne do obejrzenia za darmo. Jest tutaj jednak haczyk. Otóż seria dostępna jest w tej formie tylko i wyłącznie z języku rosyjskim, przy czym dostępne są do angielskie napisy.

Jeżeli nie posługujemy się biegle językiem rosyjskim (lub angielski jeżeli napisy nam nie przeszkadzają), musimy zaczekać na emisję kolejnych odcinków na antenie telewizyjnej, po czym wszystkie odcinki są dostępne za darmo do zobaczenia na platformie Telewizji Polskiej - vod.tvp.pl

Czerwona królowa – książka

Serial Czerwona królowa stanowi autorską opowieść bazującą na realnych wydarzeniach, ujmując całość w serialową formę i efektowny obraz ówczesnej, komunistycznej Rosji.

Zamiast tego możemy polecić Wam powieść Top modelka.

Książkę Top modelka kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.