"Czerwona królowa": Regina jest już w ciąży! Ojciec Wołodii nakazuje jej... Co wydarzy się w 2 i 3 odc Czerwona królowa?

Data: 2020-09-15 15:03:30 Autor: tadas

Czerwona królowa to nowy serial emitowany na antenie TVP 2, prezentujący historię przepięknej modeli, którą tragiczne losy skierowały ku sercu Związku Sowieckiemu . Co czeka fanów w odcinkach 2 i 3 odc Czerwona królowa?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Czerwona królowa to nowy, rosyjski serial prezentujący historię słynnej modelki Zoji Kolesnikowej, znanej powszechnie jako "Sowiecka Sophia Loren".

Czerwona królowa – opis 2 odc

Co wydarzy się w 2 odcinku Czerwona królowa? W Moskwie za sprawą starszej pani udaje się zapoznać Zoję/Reginę z panią Augustą oraz jej wnuka Władimira. Dziewczyna wiele się uczy od starszej Augusty języka francuskiego oraz ogłady

Młodzi bardzo szybko nawiązują przyjaźń, mogąc się dzielić ze sobą wspomnieniami oraz doświadczeniami ze szkoły i codziennego życia.

Czytaj także: "Przysięga": Siostra Reyhan żyje! Co wydarzy się w 255 i 256 odc Przysięga?

Kolesnikowa postanawia, że spróbuje się dostać na Wszechrosyjski Państwowy Uniwersytet Kinematografii im. S.A. Gierasimowa, wykorzystując pozyskaną wiedzę oraz doświadczenie Augusty.

Wołodia i jego ojciec zawodowo są funkcjonariuszami KGB, w wyniku czego starszy mężczyzna zakazuje potomkowi dalszej znajomości. Pojawia się jednak problem... Regina jest już w ciąży!

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 15 września na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Chyłka-Kasacja": Joanna chce skorzystać z kasacji! Czy jest to jednak możliwe? Co wydarzy się w 2 i 3 odc serialu?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl. 

Czerwona królowa – opis 3 odc

Co stanie się w 3 odc Czerwona królowa? Regina trafia na posterunek policji, gdzie trafia do tej samej celi do James, syn Wery Aralowej, będącego zawodowym projektantem mody, zajmującym się tworzeniem wyjątkowych ubrań, zachwycających całą Rosję

Kobieta przybywa po swojego syna, jednocześnie zwracając swoja uwagę właśnie na Reginę, dysponującą unikatowym pięknem.

Czytaj także: Już jest pierwszy zwiastun serialu Chyłka – Rewizja

Kobieta szybko decyduje się złożyć dziewczynie propozycję, zgodnie z którą Kolesnikowa może stać się modelką. Regina nie bierze jednak tej propozycji na poważnie, w zasadzie zamykając sobie szansę na karierę. Czy na pewno wszystkie drzwi są przed nią zamknięte?

Więcej informacji o serialu Czerwona królowa znajdziecie także w naszym osobnym artykule o produkcji.

Czerwona królowa – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Czerwona królowa? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 22 września na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: Historia Tomasza Komendy – film i książka o wstrząsającej historii chłopaka z Wrocławia

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Czerwona królowa – książka

Serial Czerwona królowa stanowi autorską opowieść bazującą na realnych wydarzeniach, ujmując całość w serialową formę i efektowny obraz ówczesnej Rosji..

Zamiast tego możemy polecić Wam powieść Top modelka.

Książkę Top modelka kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Pokaż wszystkie recenzje