Czerwona nota od Netfliksa zyska aż dwa sequele

Data: 2022-01-23 11:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Czerwona nota, jedna z produkcji w gwiazdorskiej obsadzie, od platformy Netflix, nie została zbyt dobrze oceniona. Nie zmienia to jednak faktu, że opowieść filmowa będzie kontynuowana, i to w aż dwóch częściach.

Obrazek w treści

Netflix potwierdza chęć kontynuowania komediowego filmu akcji, o tytule Czerwona nota, który otrzyma na platformie aż dwa sequele. Znamy także, jak na razie prawdopodobną datą startu zdjęć do pierwszej filmowej kontynuacji. 

Czerwona nota - film otrzyma aż dwie nowe części

Film Czerwona nota to produkcja, która trafiła na platformę Netflix w listopadzie zeszłego roku. I choć znajdowała się w TOP 10 platformy, widzów oraz recenzentów, nie zachwycała. Nie zniechęciło to jednak Netfliksa, który postanowił kontynuować opowieść i to nie w jednym filmie, a aż w dwóch.

  Czytaj również: Czerwona nota - nowa filmowa produkcja akcji od Netflix, w gwiazdorskiej obsadzie

Dowiedzieliśmy się, że film, który skupia się na przygodach agenta Interpolu, który próbuje namierzyć groźnych przestępców poszukiwanych listem gończym, zwanym czerwona nota, zyska dwie sequele, które rozwiną świat przedstawiony o kolejne historie. Na razie jednak nie wiemy jak bardzo i na ile opowieść będzie spójna z historią opowiedzianą w oryginalnym filmie. Jednak platforma Netflix chce zrealizować kolejne filmowe odsłony jedna po drugiej, więc zapewne części te będą ze sobą powiązane

Czerwona nota - znamy datę prawdopodobnego startu zdjęć kontynuacji?

I choć od premiery filmowego pierwowzoru nie minęło za wiele czasu, to prawdopodobnie znamy datę startu pierwszego sequela. Według serwisu Deadline, Netflix ma zamiar ruszyć ze zdjęciami do nowych przygód agenta i dwójki sprytnych przestępców, złodziei, już na początku przyszłego roku.

    Czytaj również: Czerwona nota, informacje o filmie - opis

Jak na razie dokładniejsza data nie została podana, a przedstawiciele Netfliksa nie potwierdzają podanej daty. Na bardziej wiarygodne informacje będziemy zatem musieli jeszcze troszkę poczekać. Jeśli takowe się pojawią, oczywiście nie omieszkamy o tym poinformować. 

Czerwona nota - gdzie oglądać?

Czerwona nota swoją premierę, jak już wspominaliśmy miała w roku 2021, w listopadzie. Jako produkcja stworzona dla największej platformy streamingowej, jest możliwa do obejrzenia właśnie na Netfliksie. Kolejne jego odsłony, obojętnie ile ich będzie, pojawiać się będą także na Netflix. 

Czerwona nota - opinie o filmie

Film, mimo tego, że jakiś czas utrzymywał się w TOP 10 Netfliksa, cieszą się sporą popularnością, nie był jednak zbyt dobrze oceniany i nie odniósł spektakularnego sukcesu.

   Czytaj również:  Pod wiatr - kolejna polska produkcja dla młodzieży już w lutym na Netflix

Produkcja podoba się jednak fanom komediowych filmów akcji, ze sporą szybkiej akcji, szczególnie, że jest to film w iście gwiazdorskiej obsadzie. 

Czerwona nota - książki 

Film Czerwona nota to produkcja filmowa oparta na własnym, autorskim scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje powieść, czy inna forma literacka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Czerwona sofa.

Książkę „Czerwona sofa” (Wydawnictwo Sonia Draga) można kupić taniej poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.