Magdalena Boczarska w serialu na podstawie książek Katarzyny Bondy! 

Data: 2020-08-11 12:29:36 Autor: pobarski

Jak poinformowała na swoim profilu na Facebooku Katarzyna Bonda, autorka książek kryminalnych, w adaptacji jej książki Lampiony pojawi się Magdalena Boczarska. Produkcja realizowana jest przez stację TVN dla Player.pl. 

Obrazek w treściFot. x-news.pl / TVN

We wtorek, 11 sierpnia, Katarzyna Bonda na swoim profilu społecznościowym na Facebooku poinformowała, że w projekt „Żywioły Saszy” na podstawie książki Lampiony zaangażowana będzie znana widzom aktorka Magdalena Boczarska.

Lampiony - adaptacja książki TVN

O ekranizacji książki Katarzyny Bondy wiadomo już od pewnego czasu. Zekranizowana ma zostać książka Lampiony, trzeci tom z cyklu Cztery Żywioły Saszy Załuskiej. Produkcja przybliży widzom historię świeżo upieczonej pracownicy komendy policji w Gdańsku, profilerki policyjnej Saszy Załuskiej. Kobieta niebawem wysłana zostaje  do Łodzi, gdzie zająć ma się nietypową sprawą podpalacza. Jej zadaniem jest stworzenie profilu sprawcy, zanim dokona on kolejnych zamachów. Jednak okazuje się, że znane miasto skrywa mroczne sekrety. 

Do niedawna niewiele wiadomo było na temat produkcji. W czerwcu pisaliśmy o tym, że serial wyemitowany ma zostać jeszcze tego roku. W sierpniu ujawniona została pierwsza członkini obsady – Magdalena Boczarska. Można przypuszczać, że znana aktorka wcieli się w główną postać kobiecą, policjantkę Saszę. 

Boczarska na swoim koncie ma wiele produkcji filmowych oraz serialowych. W 2017 r. zagrała postać Michaliny Wisłockiej w filmie Sztuka kochania, grała także w licznych produkcjach telewizyjnych TVN – serialach 39 i pół, Druga szansa czy Pod powierzchnią

Czytaj także: Cztery żywioły. Wszystkie informacje o serialu.

Można spodziewać się, że podobnie jak w przypadku ekranizacji powieści Remigiusza Mroza, najpierw serial pojawi się na platformie Player.pl, a następnie wyemitowany zostanie na antenie TVN. 

Dokładna data premiery produkcji nie jest znana. Książkę Lampiony kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Lampiony
Katarzyna Bonda8
Okładka książki - Lampiony

„Lampiony” są kontynuacją losów Saszy Załuskiej z całkiem nową zagadką, z którą przyjdzie się bohaterce zmierzyć. Tym razem profilerka...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
O melba!
Grażyna Bąkiewicz
O melba!
Pokaż wszystkie recenzje