Detektyw Bruno - pogodna komedia familijna dziś na kanale Polsat

Data: 2024-06-22 09:42:50 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś w polskiej telewizji, za sprawą kanału Polsat będziemy mogli przypomnieć sobie polską familijną komedię, której tytuł brzmi Detektyw Bruno, która jest dostępna także na streamingu. Opowieść o chłopcu z domu dziecka i pewnej zagadce dziś w TV. 

Piotr Głowacki jako Bruno Księski,  Karolina Gruszka jako aktorka Hanna i Iwo Rajski jako Oskar Walczak. 

Film Detektyw Bruno to produkcja polska, z roku 2022, klasyczne kino komediowe, które już dziś będzie można dziś obejrzeć w polskiej telewizji, za sprawą kanału Poslat. O czym jest? I czy warto go zobaczyć? 

Detektyw Bruno – opis filmu

Film Detektyw Bruno to historia ośmioletniego Oskara Walczaka, który mieszka w rodzinnym domu dziecka. Kocha zagadki i serial "Detektyw Bruno". Choć mieszka w domu dziecka, czuje się dobrze, dzięki opiece wujka, mężczyzny prowadzącego ów ośrodek oraz cioci. Ale wciąż tęskni za rodzicami. W swoje urodziny znajduje kopertę ze wskazówką prowadzącą go do prezentu. Pewny, że został ukryty przez jego rodziców, postanawia go odszukać. Za radą przyjaciółki Patrycji wynajmuje słynnego detektywa Bruna. 

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Chłopiec nie przyjmuje do wiadomości, że detektyw to tak naprawdę aktor Bruno Księski, który co najgorsze nie lubi dzieci, jest niesympatyczny i cyniczny. Ale jego kariera mocno podupada. Sytuację więc zamierza wykorzystać menadżerka artysty, Maryśka Wiśniewska. Para rozpoczyna przygodę, u boku koleżanki aktora, Hanny. Okazuje się, że przygoda owa zmienia życiu całej trójki. 

Detektyw Bruno – obsada filmu

W głównych rolach w filmie wystąpili: Iwo Rajski jako Oskar Walczak, Piotr Głowacki jako Bruno Księski i Karolina Gruszka jako Hanna. W pozostałych rolach pojawiają się: Edyta Jungowska, Ireneusz Czop, Dorota Kolak, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Diana Zamojska.

Przeczytaj także: Królowe życia - komediodramat o śmiertelnie chorej kobiecie i jej wielkim marzeniu

Reżyserami filmu są Magdalena Nieć i Mariusz Palej, a autorami scenariusza Marcin Ciastoń i Ewa Rozenbajgier.

Detektyw Bruno – gdzie obejrzeć film?

Film Detektyw Bruno to klasyczny film komediowy, w którym jednak znajdziemy sporo z kina familijnego, którego premiera miała miejsce w 2022 roku.  

Czytaj również: Ocaleni, film oparty na prawdziwych wydarzeniach ratowania uwięzionych w tajlandzkiej jaskini, dziś w TVN

Detektyw Bruno wyemituje stacja Polsat, w sobotę, 222 czerwca 2024 roku o godzinie 20:00. Powtórka w niedzielę, 23 czerwca, o godzinie 14:45, na tym samym kanale. Film można obejrzeć także na platformie Prime Video. 

Detektyw Bruno - opinie o filmie

Film Detektyw Bruno przypadnie do gustu zwolennikom produkcji komediowych, ale znajdą w nim coś dla siebie zwolennicy produkcji familijnych. Warto obejrzeć go także ze względu na świetną aktorską obsadę. 

Przeczytaj także:


Film ma na swoim koncie nagrodę filmową - ZŁOTE LWY - Nagroda Specjalna - Złote Lwiątka im. Janusza Korczaka Magdalena Nieć, Mariusz Palej i kilka nominacji do filmowych nagród. 

Tagi: filmy w tv, komedie, familijne, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Megamonstrum
David Walliams
Megamonstrum
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje