Dexter – serial wraca w dziewiątym sezonie. Jest zwiastun!

Data: 2021-07-31 11:56:37 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Powrotów seriali ciąg dalszy. Tym razem jest nim wyczekiwana serialowa produkcja o tytule Dexter, który wraca w dziewiątym sezonie. 

Obrazek w treści

Dexter powróci, choć niewiele się tego spodziewało. Znamy datę premiery sezonu numer 9, poznaliśmy także zwiastun. 

Dexter: sezon 9 – opis filmu

Platforma Showtime, na jakiej serial jest pokazywany, nie zdradza za wiele z fabuły. Być może, że w nowych odcinkach fabuła koncentrować się będzie wokół Michaela C. Halla, który zrywa ze swoim życie, zmienia tożsamość i układa swe życie na nowo. 

Ponownie pojawi się Trójkowy zabójca, a także Jennifer Carpenter (Egzorcyzmy Emily Rose, Zaginiona), którzy to będą stanowić ważną część nowej odsłony. 

Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 30 lipca do 6 sierpnia 2021 roku

Wiemy, że serial ma być bezpośrednią kontynuacją poprzedniego sezonu, ale jego akcja ma rozgrywać się w innym mieście, tym razem w Oregonie. Ważną rolę stanowić będą jego mieszkańcy i znajomość z nimi tytułowego Dextera. 

Dexter: sezon 9 – zwiastun serialu

Tegoroczny Comic-con to idealna okazja na prezentacje zwiastunów nadchodzących filmowych i serialowych produkcji. Tak jest także w przypadku Dextera w sezonie już dziewiątym.

Platforma Showtime, przy okazji wspomnianej imprezy zaprezentowała stosowny zwiastun filmowy, który zdradza nieco z fabuły. Możecie go obejrzeć poniżej.

Dexter: sezon 9  – obsada filmu

Rolę showrunnera 9. sezonu serialu Dexter ponownie przejmuje Clyde Phillips, mający swój udział w pierwszych czterech sezonach serialu. 

Czytaj również: Diuna - ekranizacja powieści Herberta na klimatycznym zwiastunie

W obsadzie serialu w kolejnym sezonie: Clancy Brown, który wcieli się w Kurta Caldwella, przeciwnika Dexa, a także: Deborah Morgan (Milczący świadek), Julia Jones (The Mandalorian), Jamie Chung (Kraina Lovecrafta) i Alano Miller (Loving, Underground).

Dexter: sezon 9 – kiedy premiera?

Dexter w sezonie dziewiątym zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych, na platformie Showtime 7 listopada tego roku.

Czytaj również: W sierpniu premiera serialu na podstawie książki Katarzyny Bereniki Miszczuk

Na razie nie wiemy kiedy produkcja zawita do Polski. 

Dexter: sezon 9 – książki

Serial Dexter to produkcja oparta na własnym scenariuszu, ale istnieje książka związana z ta popularną produkcją. Jest nią Dexter. Taki sympatyczny morderca, Douglasa L. Howarda.

Książkę „Dexter. Taki sympatyczny morderca” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy