W sierpniu premiera serialu na podstawie książki Katarzyny Bereniki Miszczuk

Data: 2021-07-28 12:43:50 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Na 25 sierpnia zaplanowano premierę serialu Otwórz oczy, który oparty jest na powieści Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk. Produkcja liczyć będzie sześć odcinków, a Netflix właśnie udostępnił trailer produkcji.

Obrazek w treści W sierpniu premiera serialu na podstawie książki Katarzyny Bereniki Miszczuk [jpg]

Netflix zrealizuje serial na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk Druga szansa. Chociaż premiera serialu zaplanowana została na koniec wakacji, Netflix już teraz udostępnił pierwszy zwiastun produkcji. 

Otwórz oczy – o czym będzie serial? 

Otwórz oczy opowie o losach Julii, która na skutek wypadku traci pamięć i trafia do centrum zajmującego się leczeniem amnezji. Początkowo nowe otoczenie ją onieśmiela, jednak szybko nawiązuje znajomości z innymi pacjentami.

Czytaj także: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 25 lipca do 1 sierpnia 2021 roku

Wśród nich jest Adam – skryty rówieśnik, który staje się jej przewodnikiem w nowym miejscu. Wkrótce Julia zaczyna nabierać przeświadczenia, że ośrodek, w którym się znalazła, nie zajmuje się tym, co próbują wmówić jej jego pracownicy.

Premiera teasera serialu Otwórz oczy 

Nowa produkcja od Netflixa zrealizowana została przez studio MediaBrigade i będzie kolejną polską produkcją oryginalną od Netflixa. 28 lipca popularny serwis udostępnił premierowy zwiastun produkcji. W krótkiej filmowej zapowiedzi zobaczyć można Marię Wawreniuk oraz Ignacego Lissa, którzy wcielają się w główne role w serialu. 

Otwórz oczy – premiera jeszcze tego lata 

Najnowszy serial Netflixa swoją premierę będzie miał jeszcze w te wakacje. Łącznie produkcja liczyć będzie 6 odcinków i wszystkie trafią na platformę 25 sierpnia. 

Reżyserią serialu zajęła się Anna Jadowska oraz Adrian Panek. Za scenariusz odpowiedzialni są Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska oraz Klara Kochańska. 

Otwórz oczy to kolejna produkcja będąca ekranizacją powieści. Przed rokiem prawdziwym hitem Netflixa okazał się serial W głębi lasu, będący polską adaptacją kryminału Harlana Cobena

Międzynarodową popularnością cieszy się także serial Wiedźmin, który w ostatnich dniach zaczął wzbudzać kontrowersje z powodu konfliktu pomiędzy tłumaczem książek Andrzeja Sapkowskiego a twórcami serialu. Jednocześnie Netflixa zaplanował premiery kolejnych produkcji opartych na twórczości Sapkowskiego. 

Otwórz oczy będzie pierwszą ekranizacją powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk. Książka Druga szansa ukazała się nakładem wydawnictwa Uroboros w 2013 roku. 

Książkę Katarzyny Bereniki Miszczuk kupić można w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Druga szansa
Katarzyna Berenika Miszczuk2
Okładka książki - Druga szansa

Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia w lustrze, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Pokaż wszystkie recenzje