W głębi lasu – polska adaptacja powieści Harlana Cobena!

Data: 2020-06-11 18:33:52 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Od 12 czerwca na Netfliksie zobaczyć będzie można najnowszą polską produkcję – serial W głębi lasu. Nowy serial oryginalny wyróżnia jednak to, że stanowi on adaptację powieści jednego z najpopularniejszych pisarzy kryminałów – Harlana Cobena.

Obrazek w treści W głębi lasu – polska adaptacja powieści Harlana Cobena! [jpg]

Już niebawem na popularnej platformie streamingowej zobaczyć będzie można najnowszą produkcję, która zrealizowana została w naszym kraju. Nowy serial oryginalny Netfliksa stworzony w Polsce stanowić będzie jednak adaptację innego znanego utworu – powieści W głębi lasu Harlana Cobena, która na rynku dostępna jest już od paru lat.

Czytaj również: W głębi lasu – recenzja serialu

Co warto wiedzieć przed zobaczeniem tego serialu?

W głębi lasu – opis

O czym będzie serial W głębi lasu? Nowa produkcja przedstawi losy Pawła Kopińskiego. Mężczyzna jest dziś cenionym prokuratorem, będący wzorowym przykładem strażnika praworządności. Niestety, poza salą sądową i swoim gabinetem, prywatnie Paweł nadal nie potrafi pogodzić się z własną przeszłością – latem 1994 r., kiedy jego siostra, najbliższa mu osoba, zaginęła w tajemniczych okolicznościach.

Niebawem policja odnajduje ciało mężczyzny, które wkrótce zidentyfikowane zostaje jako należące do chłopca, który przed laty wraz z siostrą prokuratora zaginął w czasie obozu. To odkrycie budzi w prawniku dawne nadzieje na rozwiązanie sprawy siostry.

Wraz z odkrywaniem kolejnych szczegółów, Kopiński pozna też tajemnice własnej rodziny, które na zawsze zmienią poglądy prokuratora.

W głębi lasu – kiedy premiera?

O serialu W głębi lasu głośno było już od paru miesięcy – zwłaszcza dlatego, że zrealizowany został on przez międzynarodową firmę właśnie w naszym kraju i z udziałem polskich aktorów.

Czytaj także: Będzie 2 film z serii After! Co o nim wiemy?

Serial po raz pierwszy oficjalnie przedstawiony zostanie widzom w piątek, 12 czerwca 2020 r. o godz. 9:00. To właśnie wtedy będzie można zobaczyć cały serial w Internecie.

W głębi lasu – gdzie zobaczyć?

Jak i gdzie będzie można zobaczyć serial W głębi lasu? Produkcja – z racji statusu „serialu oryginalnego” – dostępna będzie jedynie na platformie Netflix.com.

Produkcję zobaczyć można za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji na komputery z systemem Windows oraz urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

W głębi lasu – ile odcinków?

Ile odcinków będzie liczył nowy serial Netflixa? Jak zapewnia Netflix, nowy serial będzie gratką dla fanów thrillerów. W głębi lasu liczyć ma łącznie 6 odcinków.

Czytaj także: Premiery Netflixa w czerwcu 2020

Podobnie jak większość produkcji, także i w tym przypadku w dniu premiery na platformie pojawi się cały sezon produkcji.

W głębi lasu – czy będzie 2. sezon?

Chociaż pierwszy sezon produkcji nie zdążył jeszcze zagościć na platformie Netflix, to niektórzy fani już teraz pytają o drugi sezon produkcji.

Na ten moment nic nie zapowiada, by Netflix zdecydował się na kontynuację serialu. Warto zauważyć, że produkcja oparta jest na podstawie książki, a to oznaczać może, że miniserial Netflixa zakończy się po jednej transzy.

W głębi lasu – książka

Serial W głębi lasu stworzony został na podstawie książki pod tym samym tytułem napisanej przez Harlana Cobena. Zdecydowanie warto ją przeczytać – zarówno przed obejrzeniem serialu, jak i po nim. Dlaczego? Wyjaśnia to nasza redakcyjna recenzja książki W głębi lasu. Pamiętajcie też, że serial zaadaptowano do polskich warunków – w książkowej wersji, opowieść rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, a głównym bohaterem jest prokurator Paul Copeland

Książka W głębi lasu w tym roku ukazała się w nowej, wznowionej wersji z filmową okładką. Książkę w dobrej cenie kupić można niżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
W głębi lasu
Harlan Coben21
Okładka książki - W głębi lasu

Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje