reklama

W głębi lasu – polska adaptacja powieści Harlana Cobena!

Data: 2020-06-11 18:33:52 Autor: Patryk Obarski

Od 12 czerwca na Netfliksie zobaczyć będzie można najnowszą polską produkcję – serial W głębi lasu. Nowy serial oryginalny wyróżnia jednak to, że stanowi on adaptację powieści jednego z najpopularniejszych pisarzy kryminałów – Harlana Cobena.

Obrazek w treści

Już niebawem na popularnej platformie streamingowej zobaczyć będzie można najnowszą produkcję, która zrealizowana została w naszym kraju. Nowy serial oryginalny Netfliksa stworzony w Polsce stanowić będzie jednak adaptację innego znanego utworu – powieści W głębi lasu Harlana Cobena, która na rynku dostępna jest już od paru lat.

Czytaj również: W głębi lasu – recenzja serialu

Co warto wiedzieć przed zobaczeniem tego serialu?

W głębi lasu – opis

O czym będzie serial W głębi lasu? Nowa produkcja przedstawi losy Pawła Kopińskiego. Mężczyzna jest dziś cenionym prokuratorem, będący wzorowym przykładem strażnika praworządności. Niestety, poza salą sądową i swoim gabinetem, prywatnie Paweł nadal nie potrafi pogodzić się z własną przeszłością – latem 1994 r., kiedy jego siostra, najbliższa mu osoba, zaginęła w tajemniczych okolicznościach.

Niebawem policja odnajduje ciało mężczyzny, które wkrótce zidentyfikowane zostaje jako należące do chłopca, który przed laty wraz z siostrą prokuratora zaginął w czasie obozu. To odkrycie budzi w prawniku dawne nadzieje na rozwiązanie sprawy siostry.

Wraz z odkrywaniem kolejnych szczegółów, Kopiński pozna też tajemnice własnej rodziny, które na zawsze zmienią poglądy prokuratora.

W głębi lasu – kiedy premiera?

O serialu W głębi lasu głośno było już od paru miesięcy – zwłaszcza dlatego, że zrealizowany został on przez międzynarodową firmę właśnie w naszym kraju i z udziałem polskich aktorów.

Czytaj także: Będzie 2 film z serii After! Co o nim wiemy?

Serial po raz pierwszy oficjalnie przedstawiony zostanie widzom w piątek, 12 czerwca 2020 r. o godz. 9:00. To właśnie wtedy będzie można zobaczyć cały serial w Internecie.

W głębi lasu – gdzie zobaczyć?

Jak i gdzie będzie można zobaczyć serial W głębi lasu? Produkcja – z racji statusu „serialu oryginalnego” – dostępna będzie jedynie na platformie Netflix.com.

Produkcję zobaczyć można za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji na komputery z systemem Windows oraz urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

W głębi lasu – ile odcinków?

Ile odcinków będzie liczył nowy serial Netflixa? Jak zapewnia Netflix, nowy serial będzie gratką dla fanów thrillerów. W głębi lasu liczyć ma łącznie 6 odcinków.

Czytaj także: Premiery Netflixa w czerwcu 2020

Podobnie jak większość produkcji, także i w tym przypadku w dniu premiery na platformie pojawi się cały sezon produkcji.

W głębi lasu – czy będzie 2. sezon?

Chociaż pierwszy sezon produkcji nie zdążył jeszcze zagościć na platformie Netflix, to niektórzy fani już teraz pytają o drugi sezon produkcji.

Na ten moment nic nie zapowiada, by Netflix zdecydował się na kontynuację serialu. Warto zauważyć, że produkcja oparta jest na podstawie książki, a to oznaczać może, że miniserial Netflixa zakończy się po jednej transzy.

W głębi lasu – książka

Serial W głębi lasu stworzony został na podstawie książki pod tym samym tytułem napisanej przez Harlana Cobena. Zdecydowanie warto ją przeczytać – zarówno przed obejrzeniem serialu, jak i po nim. Dlaczego? Wyjaśnia to nasza redakcyjna recenzja książki W głębi lasu. Pamiętajcie też, że serial zaadaptowano do polskich warunków – w książkowej wersji, opowieść rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, a głównym bohaterem jest prokurator Paul Copeland

Książka W głębi lasu w tym roku ukazała się w nowej, wznowionej wersji z filmową okładką. Książkę w dobrej cenie kupić można niżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
W głębi lasu
Harlan Coben18
Okładka książki - W głębi lasu

Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Czerwona księżniczka
Sofka Zinovieff
Czerwona księżniczka
Pokaż wszystkie recenzje