reklama

Premiery Netflixa w czerwcu

Data: 2020-05-30 17:10:04 Autor: pobarski

Jak co miesiąc, w także i w czerwcu popularny serwis streamingowy Netflix proponuje kolejne nowości. Jakie premiery Netflixa czekają na nas tym razem?

Obrazek w treściFot. DAVID MOIR/NETFLIX / kadr z 4. sezonu serialu "Trzynaście powodów"

Kolejny miesiąc, to kolejne premiery. Co tym razem przygotował gigant streamingowy – Netflix? Koniecznie sprawdźcie wybrane przez nas premiery Netflixa w czerwcu 2020.

Pierwsze nowe seriale i filmy pojawią się dopiero 1 czerwca, w ostatnich dniach maja warto zatem zainteresować się dotychczasowymi produkcjami. Parę dni temu premierę miał serial Siły Kosmiczne z udziałem Steve'a Carrella - zachęcamy do przeczytania recenzji tej produkcji.

Warto także poznać opinie na temat innych majowych nowości od Netflixa: kryminału Domysł , a także filmu Niewłaściwa Missy, serialu dla młodzieży Jeszcze nigdy oraz Trzy metry nad niebem.

Pełniejsza chata: Odcinki finałowe – 2 czerwca

2 czerwca na Netflixie pojawią się ostatnie już, finałowe odcinki kultowej produkcji Pełniejsza chata. Tym razem do rodziny dołącza nowy jej cżłonek – na nieszczęście dla reszty domowników, wymagający nieustannej opieki.

Hospital Playlist – 4 czerwca

Hospital Playlist to pierwszy sezon nowego koreańskiego serialu od Netflixa. Przybliży on losy pięciu lekarzy, ich życia zawodowego i prywatnego. Przy okazji widzowie poznają emocjonujące przypadki ich pacjentów.

Czy mnie słyszysz? – 4 czerwca.

Czy mnie słyszysz? to niezwykle zabawny i pełen ciepła kanadyjski serial, który opowiada o trójce przyjaciółek, które poza sobą – nie mają nikogo. Wspólne perypetie i wpadki na każdym kroku pomagają kobietom przetrwać w nawet najbardziej trudnym czasie.

Porady różowej brygady: Sezon 5 – 5 czerwca.

To już piąty sezon kultowego telewizyjnego show Porady różowej brygady, którego prowadzący docierają do najmniejszych zakątków USA, by pomóc ludziom w zmianie swojego wizerunku.

Trzynaście powodów – sezon 4 – 5 czerwca 2020 r.

5 czerwca na Netflixie pojawi się kolejny, ostatni już sezon serialu Trzynaście powodów. Pierwszy sezon produkcji oparty został na bestsellerowej powieści Jaya Ashera pod tym samym tytułem. Historia okazała się jednak tak wielkim sukcesem, że filmowcy postanowili kontynuować opowieść o uczniach liceum Liberty.

Czytaj także: Specjalny prezent dla fanów "Trzynastu powodów"! Zwiastun nowego sezonu i niespodzianka

W czerwcu zobaczyć będziemy mogli ostatni, finałowy sezon.

Ostatni skok w historii USA – 5 czerwca

Ostatni skok w historii USA to nietypowy thriller science fiction. W nieco dystopicznej wizji przyszłych Stanów Zjednoczonych, politycy – dzięki zaawansowanej nauce i technice – mają dostęp do każdego obywatela. Potrafią także podjąć za niego decyzję i kształtować jego zachowania – za pomocą przesyłanych radiosygnałów.

Niebawem podjęta zostaje kolejna rządowa uchwała dotycząca bezpieczeństwa, na mocy której do umysłów wszystkich obywateli dotrze sygnał, który sprawi, że żaden z nich już nigdy nie będzie miał ochoty, by złamać prawo.

Zanim ustawa wejdzie w życie, pewna szajka złodziei pragnie dokonać ostatniego, spektakularnego napadu na bank.

Reality Z – 10 czerwca

10 czerwca premierę mieć będzie nowy miniserial, będący połączeniem horroru i… komedii! Przedstawia on losy kilkunastu bohaterów, którzy biorą udział w telewizyjnym show w studiu nagraniowym w Rio de Janeiro. Kiedy nagrania się kończą, uczestnicy programu dowiadują się, że nie mogą wyjść ze studia – świat bowiem pogrążył się w chaosie związanym z epidemią… zombie!

Pięciu braci – 12 czerwca

Pięciu braci to nowa produkcja stworzona przez Spike Lee, która opowiada o losach czwórki weteranów wojennych – Paula, Otisa, Eddiego oraz Melvina. Mężczyźni po pewnym czasie powracają do Wietnamu, gdzie odnaleźć chcą ciało swojego dawnego przywódcy.

Jednak chęć pochowania pryncypała to niejedyny powód ich podróży. Jak bowiem głosi legenda, w Wietnamie wojskowi pozostawili skarb, który czeka na odkrycie.

Pięć pierwszych randek: Sezon 2 – 12 czerwca

12 czerwca pojawi się kolejny sezon show Pięć pierwszych randek, przybliżających losy szóstki singli poszukujących drugiej połówki.

Kroniki kryminalne: Poszukiwania – 12 czerwca

Kroniki kryminalne: Poszukiwania to kolejna edycja popularnego formatu. Tym razem przybliżone zostaną losy pewnej bogatej pary, której dziecko znika w tajemniczych okolicznościach. Niebawem okaże się, że rodzina ukrywała naprawdę niepokojące fakty.

Nie ma jak w rodzinie: sezon 4 – 12 czerwca

12 czerwca pojawi się także czwarty sezon animowanego serialu dla dorosłych pt. Nie ma jak w rodzinie. Produkcja przenosi widzów do lat 70., - dla wielu lat młodości i wolności, jednocześnie w ironiczny sposób krytykując wiele współczesnych życiowych „udogodnień”.

Choked: Money Talks – 12 czerwca.

Choked: Money Talks to hinduski dramat, będący smutną opowieścią o losach kobiety – pracowniczki banku – która zmagać musi się z trudną codziennością: bezrobotnym mężem, jego rosnącymi oczekiwaniami i smutkiem związanym z niemożnością realizacji własnych marzeń.

Niespodziewanie kobieta w własnym domu odkrywa… mnóstwo gotówki!

W głębi lasu – 12 czerwca

Na ten serial czekało wielu polskich widzów. W głębi lasu to kolejna oryginalna produkcja od Netfliksa stworzona z udziałem polskich gwiazd. Co więcej, nowy serial powstał na podstawie książki popularnego pisarza kryminałów – Harlana Cobena.

W głębi lasu opowie o losach prokuratora Pawła Kopcińskiego – opanowanego i dostojnego urzędnika wymiaru sprawiedliwości, który na swoim koncie ma wiele wygranych spraw. Jednak Kopciński skrywa tajemnice – pomimo upływających lat nie umie pozbyć się smutku po tym, jak w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła jego siostra i nigdy się nie odnalazła.

Po 25 latach od zaginięcia dziewczynki, policja natrafia na ciało chłopca, który zaginął w tym samym czasie co siostra prokuratora. Niespodziewanie sprawy zaczynają się łączyć, a na jaw wyjdą brutalne fakty.

The King: Eternal Monarch – 13 czerwca

The King: Eternal Monarch to kolejna koreańska produkcja – tym razem w klimatach science fiction. Serial opowie o losach koreańskiego cesarza, który za pomocą niezwykłego portalu, przenosi się do równoległego świata. Tam poznaje policjantkę-impertynentkę.

Marcella: Sezon 3 – 14 czerwca

14 czerwca pojawi się także kontynuacja seriali Marcella. Teraz agentka musi całkowicie zmienić swoją tożsamość, by zinfiltrować rodzinę włoskich mafiosów.

Profesor Iglesias 2 – 17 czerwca.

17 czerwca pojawi się kolejna część serialu Profesor Iglesias, który opowiada losy tytułowego nauczyciela, próbującego przekonać do nauki trudnych licealistów.

The Order – 2 sezon – 18 czerwca 2020 r.

18 czerwca na Netfliksie pojawi się drugi sezon serialu The Order. Kolejny raz ukazane zostaną losy młodego mężczyzny, studenta Jacka Mortona, który rozpoczynając naukę na nowej uczelni, wciągnięty zostaje do dziwnej, mrocznej organizacji. Niebawem okaże się, że magia istnieje naprawdę, a od decyzji zwykłego studenta zależeć będą losy świata.

Wybory Paytona Hobarta – 2 sezon – 19 czerwca

Dzień później na platformie pojawi się także drugi sezon popularnego zwłaszcza wśród młodzieży serialu Wybory Paytona Hobarta. Produkcja z udziałem Bena Platta przedstawia losy tytułowego Paytona, młodego chłopaka, o wielkich ambicjach. W nowym sezonie mężczyzna ponownie zrobi wszystko, by tym wygrać w wyborach – tym razem pragnie wygryźć Dede Standish z posadki w senacie stanowym Nowego Jorku.

Zagubiona kula – 19 czerwca 2020 r.

Zagubiona kula to nowy film kryminalny, który przybliży widzom losy pewnego mechanika – Lino – zawodowo zajmującego się przerabianiem aut, by jak najlepiej służyły one w czasie… napadów! Niestety, po jednej z ryzykownych akcji mężczyzna trafia na muszkę policjantów. Jego jedyną szansą na uniknięcie więzienia jest współpracować z policją. Nieoczekiwanie, wkrótce oskarżony zostaje o morderstwo, którego nie popełnił…

Ojciec, żołnierz, syn – 19 czerwca

Ojciec, żołnierz, syn to kolejny film dokumentalny od Netflixa - tym razem inspirowany bestsellerową książką autorstwa Nathaniela Trippa. Produkcja przedstawia historię sierżanta Briana Eischa, wojskowego przebywającego na misji w Afganistanie, który po powrocie do domu przekonuje się, jak wiele stracił.

W rytmie bossa novy: sezon 2 – 19 czerwca

19 czerwca pojawi się 2 sezon serialu W rytmie bossa novy. Produkcja przedstawia losy Malu - matki, przyjaciółki, ale przede wszystkim dzielnej kobiety, która nie pozwoli, by konwenanse przeszkodziły jej w spełnianiu marzeń.

Poczujcie rytm – 19 czerwca

Od 19 czerwca na Netflixie dostępna będzie także produkcja Poczujcie rytm, która opowie losy April – byłej aktorki, której nie wyszło na Broadwayu. Gdy jej plany legły w gruzach, kobieta powraca do miasta swojego dzieciństwa, gdzie rozpoczyna pracę jako trenerka niezbyt dobrze rokującej grupy tancerek.

Podróż w stronę jutra – 19 czerwca

Podróż w stronę jutra to turecki dramat opowiadający o dwójce nieznajomych, którzy przypadkiem zaczynają rozmawiać w pociągu jadącym do Izmiru. W czasie rozmowy okazuje się, że para ma ze sobą więcej wspólnego, niż mogliby przypuszczać.

Nikt nie wie, że tu jestem – 24 czerwca

Nikt nie wie, że tu jestem to chilijska produkcja opowiadają losy Memo Garrido, byłej muzycznej gwiazdy, która teraz – w latach zapomnienia – żyje w odosobnieniu w na południu Chile. Wszystko zmienia się, gdy w życiu muzyka pojawia się pewna kobieta.

Kochaj i żyj – 26 czerwca

Joaquín jest weteranem wojennym, który po misji wraca do domu. Zmuszony jest jednak do ponownego wyjazdu ze względu na tragedię, jaka stała się w jego domu w czasie jego nieobecności. Ucieka do Bogoty, gdzie niebawem poznaje piękną piosenkarkę.

Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga – 26 czerwca

Historia zespołu Fire Saga to rozśpiewana komedia pomyłek, która opowiada o losach dwójki ludzi, którzy postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosić swój udział w jednym z najpopularniejszych konkursów muzycznych na świecie.

Adú – 30 czerwca.

Adú to trudna produkcja, która przedstawia historie trójki emigrantów z Maroka, którzy decydują się na nielegalną przeprawę przez Cieśninę Gibraltarską do Europy, by poprawić swoje życie.

 

Oprócz powyższych oryginalnych produkcji, w czerwcu pojawią się kolejne nowości w ramach licencji. W ramach licencji, na platformie pojawią się produkcje:

1 czerwca: “Midnight Dinner”, “Midnight Dinner 2”, “Dlaczego jesteśmy kreatywni?”, “Synalek”, “Daddy Cool”, “Złodziejaszki”, “Miś Goldy”, “Dziewiąte wrota”, “Pozwany”, “Step up – Taniec zmysłów”, “Get a Job”, “Weselne przeznaczenie”, “Ich dwóch i Paryż”, “Poszukiwanie zaginionej Arki”, “Transformers”, “Stary, kocham cię”, “Skok przez mitłę”, “S.W.A.T.: Miasto w ogniu”, “Podejrzani”, “Ostatni Władca Wiatru”, “Dzień Dobry TV”, “Gliniarz z Beverly Hills”, “Gliniarz z Beverly Hills II”

2 czerwca: “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, “Zimna wojna”, “Venom”

4 czerwca: “The 100”

6 czerwca: “Bliski mi wróg”

7 czerwca: “Healer”

10 czerwca: “My Mister”

12 czerwca: “Whispers, Uzależnieni od życia”, “Nie daj się złamać”, “Nie daj się złamać II”, “Nie daj się złamać III”, “Magnetyzm żywiołów”, “Hotel Transylwania 3”

13 czerwca:Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

14 czerwca: “Blood”

15 czerwca: “Oh My Venus”, “Wira”, “Voltron: Legendarny obrońca”, “Wolność słowa”, “Get Rich or Die Tryin’: Historia 50 Centa”

17 czerwca: “Dark Web: Usuń znajomego”, “Ulepszenie”

18 czerwca: “Narodziny gwiazdy”, “Współczesna rodzina”, “Lola Igna”

19 czerwca: “Riddick”, “Straszny film 5”, “Sierpień w hrabstwie Osage”, “Silent Hill: Apokalipsa”, “Czarnobyl. Reaktor strachu”

20 czerwca: “Operacja Overlord”, “Lista priorytetów”

22 czerwca: “Full House”

24 czerwca: “Niezłomny: Droga do odkupienia”

26 czerwca: “Szkoła marzeń”, “Szkoła marzeń 2”

28 czerwca: “Helikopter w ogniu”

29 czerwca: “Dobry lekarz”

30 czerwca: “Do zaliczenia”, “Polaroid”, “Wróg u bram”, “Gormiti”, “Bad Boys II”, “Paul”, “Zapach kobiety”, “Savages: Poza bezprawiem”, “Królewna Śnieżka i Łowca”, “Patch Adams”, “Mama do wynajęcia”, “Grinch: Świąt nie będzie”, “Lorax”, “Flash”

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesi±ca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci ¶wiata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci ¶wiata 2
Gdy byłem kim¶ innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kim¶ innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda ¶pi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda ¶pi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje