Diuna - ekranizacja powieści Herberta na klimatycznym zwiastunie

Data: 2021-07-29 10:50:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Diuna, długo oczekiwana produkcja od Warner Bros, której data premiery została przesunięta, otrzymała bardzo klimatyczny zwiastun.

Obrazek w treści Diuna - ekranizacja powieści Herberta na klimatycznym zwiastunie  [jpg]

Na premierę Diuny, klasycznego filmu science-fiction, opartego na książce Franka Herberta będziemy musieli poczekać jeszcze nieco dłużej. Ale już teraz mamy okazję zobaczyć jej zapowiedź na niezwykle klimatycznym zwiastunie. 

Diuna - zwiastun filmowy

Diuna to produkcja filmowa, która już nie raz miała przesuwaną datę premiery. W międzu czasie poznawaliśmy kolejne postaci, które pojawią się w produkcji. Otrzymywaliśmy krótkie filmowe klipy. Ale kilka dni temu Warner Bros podzeliło się z widzami oczekującymi na Diunę, niezwykle klimatycznym zwiastunem.

Czytaj również: Film "Diuna" już wkrótce. Co o nim wiadomo?

Na ponad trzyminutowym trailerze, zrealizowanym z rozmachem, widzimy próbkę możliwości tejże produkcji, możemy poczuć jej klimat, a także poznać bohaterów tej oczekiwanego filmowego dzieła. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Diuna - opis filmu

O Diunie mieliśmy okazję już wspominać, więc przypominamy tylko, że jest to produkcja oparta na powieści Herberta, będąca klasycznym filmem sci-fi. Jej bohaterem jest młody mężczyzna, Paul Atreides, posiadający liczne talenty, który znajduje się na drodze swojego przeznaczenia, którego sam nie rozumie.

Czytaj również: Diuna – w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji

Zanim jednak ruszy w wędrówkę, by wypełnić przeznaczenie, musi udać się w równie niebezpieczną podróż, na jedną z bardzo niebezpiecznych planet. Wybucha na niej konflikt o bardzo cenną substację, która daje ludzion niespotykane możliwości. Wojna jest długa, brutalna i niezwykle trudna. 

Diuna - kiedy premiera?

Film Diuna to produkcja, która ucierpiała z powodu trwającej pandemii i zamknięcia kin. Premiera produkcji i jej debiutu na srebrnym ekranie, była ciągle przesuwana.

Czytaj również: Diuna, informacje o filmie - opis

Tak też się stało jakiś czas temu. Kilka dni temu, wraz z debiutem zwiastuna poinformowano także o przesunięciu daty premiery Diuny na październik. Obecnie film ma mieć światową premierę 15 października 2021 roku. 

Diuna - książki

Film Diuna to produkcja oparta na niezwykle popularnej i bardzo lubionej książce Franka Herberta i takim samym tytule, czyli Diuna.

Książkę "Diuna" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Diuna
Frank Herbert6
Okładka książki - Diuna

Specjalna edycja z opracowaniem graficznym autorstwa Wojciecha Siudmaka, Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu - substancji...

dodaj do biblioteczki
Film
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje