Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 30 lipca do 6 sierpnia 2021 roku

Data: 2021-07-30 16:00:25 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wkraczamy w drugi wakacyjny miesiąc, w którym wielu z nas chętnie wybierze się do kina. Zapraszamy zatem na przegląd ofert filmowych na najbliższy tydzień. Co trafi na duże ekrany w nadchodzących dniach?

Obrazek w treści

  • Od 30 lipca do 6 sierpnia do kin trafią kolejne nowości filmowe.
  • Wśród premier filmy fantasy, produkcje przygodowe, filmy grozy i coś dla najmłodszych.
  • Na dużych ekranach wciąż zobaczyć będzie można premiery z ubiegłego tygodnia.

Kolejny tydzień, przełom lipca i sierpnia, to nowy repertuar w polskich kinach. Sprawdźmy zatem jakie produkcje filmowe pojawią się na srebrnym ekranie w najbliższych dniach. 

Premiery kinowe od 30 lipca do 6 sierpnia 2021 roku

Mimo pandemicznych obostrzeń kina działają pełną parę, starając się zaproponować widzom ciekawe filmowe propozycje, także w sezonie wakacyjnym. W tym tygodniu oferta filmów różnorodna i dość bogata. Więc mimo konieczności zachowania dystansu i noszenia maseczek na kinowej sali, pora wybrać się do kina. Co zatem debiutuje już jutro w kinach?

Zielony Rycerz. Green Knight – premiera 30 lipca 2021 roku

Zaczynamy od klasycznego filmu fantasy, czyli produkcji Zielony Rycerz. Green Knight. To kolejna filmowa realizacja bazująca na legendzie arturiańskiej. Bohaterem opowieści jest Sir Gawain, lekkomyślny i uparty siostrzeniec króla Artura, który chcąc się wykazać, postanawia stoczyć bój z gigantem, tajemniczym Zielonym Rycerzem. 

Wyprawa do dżungli - premiera 30 lipca 2021 roku

Przygodowy film fantasy Wyprawa do dżungli to kolejna propozycja od studia Disney, która, jak w tytule, zabiera nas na pełną przygód wyprawę. Historia skupia się wokół badaczki, która wraz z kapitanem łodzi wyrusza do amazońskiej dżungli w poszukiwaniu drzewa życia, mającego uzdrowicielską moc. 

Old - premiera 30 lipca 2021 roku

Film z gatunku grozy, stworzony na bazie komiksu autorstwa Pierre'a Oscara Levy'ego i Frederika Peetersa o tytule Old. Fabuła kręci się wokół rodziny, która spędza wakacje na tropikalnej wyspie, znajdując samotną plażę. Ta jednak kryje pewną tajemnicę - powoduje, że przebywający na niej ludzie, starzeją się w mgnieniu oka. 

Metamorfoza ptaków - premiera 30 lipca 2021 roku

Portugalski film dokumentalny Metamorfoza ptaków to mistyczna podróż przez życie aż trzech pokoleń. W centrum opowieści znajduje się figura matki i drzewo, jego korzenie i liście dające cień i schronienie. 

Susza - premiera 30 lipca 2021 roku

Susza to z kolei kryminał zrealizowany w konwencji thrillera, a oparty na powieści Jane Harper pod tym samym tytułem, którego akcja rozgrywa się w miasteczku dotkniętym posuchą. Pewnego dnia w przybywa tam agent federalny Aaron Falk, by uczestniczyć w pogrzebie swojego przyjaciela. Gdy dowiaduje się, że jego rodzina zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach, postanawia rozpocząć śledztwo. 

Intruz - premiera 30 lipca 2021 roku

Argetyńsko-meksykańska produkcja Intruz to thriller balansujący na granicy horroru, który przedstawia losy dwójki młodych ludzi. Ich wspólny wyjazd powoduje w Ines dziwne zachowanie. Kobieta zaczyna błądzić między jawą a snem. 

Weselny toast - premiera 30 lipca 2021 roku

Lubiących komedie zaciekawić może Weselny toast, zabawna opowieść o neurotyku Adrienie, który przeżywa prawdziwy koszmar na weselu siostry. Przed imprezą dowiaduje się, że będzie musiał wygłosić przemówienie. Jego nieśmiałość, a do tego życiowy kryzys sprawiają, że marzeniem mężczyzny staje się ucieczka od najbliższych. 

Republika dzieci - premiera 30 lipca 2021 roku

Polska produkcja przeznaczona dla całej rodziny Republika dzieci w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego to familijna produkcja z udziałem postaci, które... uciekły z obrazów Jacka Malczewskiego! Przeróżne fantastyczne istoty zamieszkują krainę w Polsce, Mszary, zostaną niebawem zaskoczone, gdy w ich strony rusza grupa wychowanków z domu dziecka. Wkrótce losy dzieciaków i fantastycznych istot splotą się. 

Wilczy Gang - premiera 30 lipca 2021 roku

Kończymy kolejną produkcją dla całej rodziny, czyli łączącym fantasy z przygodą filmem Wilczy gang. Jest to opowieść o chłopcu z magicznymi mocami, który rozpoczyna naukę w niezwykle cenionej, prestiżowej szkole dla magicznych stworzeń. Wkrótce okazuje się, że grozi mu wielkie niebezpieczeństwo. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje