Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 23 do 30 lipca

Data: 2021-07-23 11:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wakacyjny czas odpoczynku w pełni! Mimo tego kina nie zwalniają tempa i zachęcają widzów do zobaczenia kolejnych filmowych nowości! Co trafi na duże ekrany w nadchodzących dniach?

Obrazek w treści

  • Od 23 do 30 lipca w kinach do kin trafią kolejne nowości filmowe.
  • Wśród premier komedie, film akcji, a także produkcja dokumentalna.
  • Na dużych ekranach wciąż zobaczyć będzie można premiery z ubiegłego tygodnia.

Kolejny tydzień lipca, to nowy repertuar w polskich kinach. Sprawdzamy, na jakie produkcje warto wybrać się w nadchodzących dniach.

Premiery kinowe od 23 do 30 lipca 2021 roku

Mimo pandemicznych obostrzeń, kina działają pełną parę, starając się zaproponować widzom ciekawe filmowe propozycje. W tym tygodniu nie jest ich zbyt wiele, ale pomimo konieczności zachowania dystansu i noszenia maseczek na kinowej sali, warto wybrać się na seans. Co zatem debiutuje w kinach?

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe - premiera 23 lipca 2021 roku

Zaczynamy od mocnego uderzenia, czyli kina akcji. Bohaterem filmu Snake Eyes: Geneza G.I.Joe jest komandos-ninja, który jest specjalistą od władania niezwykłym mieczem Snake Eyes. Kiedy komandos ratuje japońskiego następcę tronu, zostaje przyjęty do starożytnego klanu Arashikage. Niestety wkrótce dogania go własna mroczna przeszłość. 

Wojna z dziadkiem - premiera 23 lipca 2021 roku 

Kino akcji nie jest dla Was? Warto zainteresować się zatem komedią familijną dla całej rodziny pt. Wojna z dziadkiem, która oparta jest na książce pod tym samym tytułem autorstwa Roberta Kimmela-Smitha. Film przedstawia historię dziadka Petera, który pewnego dnia wprowadza się do jego rodzinnego domu i zajmuje pokój swojego wnuka. Wówczas chłopiec postanawia wypędzić go, stosując wszelakie możliwe sposoby. Tak zaczyna się wojna między dziadkiem a wnukiem. 

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko - premiera 23 lipca 2021 roku

Amerykański thriller science-fiction Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko to kolejna produkcja ze znanej brutalnej serii. Tym razem obserwujemy wydarzenia rozgrywająca się po wyborach prezydenckich i zniesieniu Czystki. Opowieść koncentruje się na parze, która będzie musiała zmierzyć się atakującymi ich ranczo najeźdźcami. 

Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza - premiera 23 lipca 2021 roku

Film dokumentalny opowiadający historię niezwykłego polskiego lekkoatlety. Dokument skupia się wokół życia i kariery tyczkarza, Władysława Kozakiewicza, który na Olimpiadzie odbywającej się w dawnym Związku Radzieckim, zdobywa złoto, a jednocześnie sprzeciwia się ówczesnej władzy. Film dokumentuje jego drogę do kariery, ale i cenę, jaką poniósł za zwycięstwo w olimpiadzie.

Małżeństwo na skróty - premiera 23 lipca 2021 roku

Romantyczna komedia Małżeństwo na skróty to produkcja, w której istotną rolę pełni... czas! Teddy, niezważający na czas i przekonany, że ma go na wszystko dostatecznie dużo, wpada pewnego dnia w dziwną czasową anomalię. Budząc się po swoim ślubie, zauważa, że w ciągu zaledwie jednej nocy minął rok jego życia, a ukochana spodziewa się dziecka. Wkrótce mężczyzna uświadamia sobie, że od teraz każda chwila w jego życiu, to kolejny rok. Zrobi zatem wszystko, by naprawić nie tylko czas, który zwariował, ale przede wszystkim swoje życie. 

Kraina smoków - premiera 23 lipca 2021 roku

Ostatnia z nowości to skierowana do najmłodszych animacja Kraina smoków. Fabuła skupia się na historii młodego smoka o imieniu Lung, który pewnego dnia, wraz ze swoimi towarzyszami: sympatycznym skrzatem oraz małym chłopcem, rusza w bardzo niebezpieczną podróż. Jej celem jest ratowanie zaczarowanej krainy. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy