reklama

Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 16 do 23 lipca 2021

Data: 2021-07-16 10:45:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Mimo wakacyjnej pory, tego roku większość kin działa pełną parą! Jak co tydzień, także i teraz sprawdzamy, co nowego trafiło na duże ekrany!

Obrazek w treści

  • W dniach od 16 do 23 lipca w kinach do kin trafią kolejne nowości filmowe.
  • Wśród premier znalazło się sporo produkcji skierowanych dla najmłodszych widzów.
  • Na dużych ekranach wciąż zobaczyć będzie można premiery z ubiegłego tygodniu.

Kolejny tydzień lipca, to także kolejne premiery w polskich kinach. W najnowszym przeglądzie premier filmowych sprawdzamy, na jakie produkcje warto wybrać się w nadchodzących dniach.

Premiery kinowe od 16 do 23 lipca 2021 roku

Mimo pandemicznych obostrzeń, wiele kin stara się przyciągnąć widzów najnowszymi światowymi premierami. Zauważają to także dystrybutorzy, którzy nawet w środku lata udostępniają najgłośniejsze premiery filmowe. Mimo konieczności zachowania dystansu i noszenia maseczek na sali, w nadchodzącym tygodniu warto wybrać się do kina zwłaszcza z najmłodszymi!

Kosmiczny Mecz: Nowa Era – premiera 16 lipca 2021 roku

Zaczynamy od pierwszej filmowej produkcji przeznaczonej dla całej rodziny. Kosmiczny Mecz: Nowa Era to połączenie klasycznych animacji znanych z kreskówek The Looney Tounes z filmem fabularny z udziałem znanych aktorów.

W najnowszej produkcji, stanowiącej kontynuację kultowego Kosmicznego meczu, mistrz koszykówki LeBron James i jego syn Dom, uwięzieni przez złośliwy algorytm AI-G Rhythma, starają się wraz z gangiem Zwariowanych Melodii pokonać przeciwników.

Berlin Alexanderplatz - premiera 16 lipca 2021 roku

Berlin Alexanderplatz to współczesna adaptacja powieści Alfreda Döblina z 1929 o takim samym tytule. Produkcja skierowana do dorosłych widzów to opowieść o zmaganiach pochodzacego z nZachodniej Afryki imigranta. Dramat stanowi koprodukcję Francji, Holandii, Kanady oraz Niemiec.

Escape Room: Najlepsi z najlepszych - premiera 16 lipca 2021 roku

Escape Room: Najlepsi z najlepszych to z kolei horror, będący sequelem popularnej produkcji Espace Room. W najnowszej części dwójka bohaterów, którzy ocaleli i wydostali się z sieci pułapek, zakładają sprawę w sądzie, by wkrótce ponownie stać się więźniami przerażającej zabawy na śmierć i życie. Uwięzieni w Escape Roomie, wraz z innymi uczestnikami „zabawy”, zostają zmuszeni ponownie ratować swoje życie. 

Cwaniaki z Hollywood - premiera 16 lipca 2021 roku

Cwaniaki z Hollywood to z kolei propozycja dla tych widzów, którzy preferują znacznie lżejsze produkcje. Nowa komedia kryminalna opowiada o losach zadłużonego u mafii producenta filmowego. Starając się zdobyć pieniądze na spłatę zadłużenia, obmyśla sprytny plan oszustwa - zamierza upozorować wypadek jednego z aktorów i zgarnąć pieniądze z ubezpiecznia. 

Żużel - premiera 16 lipca 2021 roku

Żużel to jedyna polska produkcja, która w nadchodzącym tygodniu zadebiutuje w popularnych kinach. Fabuła skupia się na życiu i niezwykłej karierze mistrza motocyklowego Lowy. Chociaż chłopak na pozór wydaje się pogodny i radosny, to tak naprawdę nieustannie musi mierzyć się z wewnętrznym strachem przed wypadkiem na żużlowym torze. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje niezwykłą Romę. 

Tajemnica sióstr Sprite - premiera 16 lipca 2021 roku

Tajemnica sióstr Sprite to adaptacja młodzieżowej książki Magiczne wtajemniczenie, której autorką jest Sheridan Will. Film opowiada historię czterech sióstr: Ashy, Mariny, Flame i Ariel, które wspólnie muszą uchronić swój dom rodzinny przed złą czarownicą. Wiedźma Glenda ma bowiem nikczemny plan przejęcia skrywającej potężne tajemnice posiadłości.

Ella Bella Bingo - premiera 16 lipca 2021 roku

Ella Bella Bingo to kolejna produkcja dla najmłodszych, przedstawiają historię wielkiej przyjaźni między tytułową Ellą a chłopcem Henrym. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy w okolicy pojawia się nowy kolega, Johny, z którym Henry zaczyna spędzać coraz więcej czasu. 

Święta, święta i po świętach - premiera 16 lipca 2021 roku

Święta, święta i po świętach to brazylijski komediodramat opowiadający o pełnej optymizmu pięćdziesięciolatce Mady, który pracując dla bogatej rodziny, ma nadzieję, że właściciel posiadłości pomoże jej w starcie własnej firmy. Problem w tym, że wkrótce jej szef zostaje aresztowany, a ona i cała załoga, zwolniona. To jednak staje się motorem napędowym wkroczenia na życiową ścieżkę. 

Creation Stories - premiera 16 lipca 2021 roku

Ostatnia premiera tego tygodnia to Creation Stories, czyli dramat biograficzny oparty na prawdziwej historii Creation Records i jej założyciela Alana McGee. Mężczyzna mający problem z narkotykami i alkoholem, próbuje jednocześnie sprostać zawodowym obowiązkom i brzemieniu tytułu twórcy Cool Britannii.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje