Premiery Disney+ w styczniu 2024. Nowe filmy i seriale na Disney+

Data: 2024-01-01 10:07:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Nowy rok zapowiada się naprawdę obiecująco jeśli chodzi o premiery na platformie streamigowej Disney+. Wśród nowości między innymi nowa produkcja od Marvela, czy serial zainspirowany powieścią Dickensa. 

Disney+ materiały prasowe kadr z serialu Spryciarz / fot. materiały prasowe Disney+

W ciągu najbliższych dni na platformie streamingowej Disney+ zadebiutuje wiele interesujących nowości. Koniecznie sprawdźcie jakie produkcje będzie można wkrótce obejrzeć na platformie. 

Najpopularniejsze platformy streamingowe

Z której platformy streamingowej korzystasz najczęściej?

Premiery Disney+ styczeń 2024

Poniżej prezentujemy kilka wybranych premier stycznia 2024 które na dniach pojawią się na platformie streamingowej. Koniecznie zapoznajcie się z opisem każdej z produkcji, a także obejrzyjcie jej zwiastunem. 

Echo – 10 stycznia 2024 r.

W styczniu na Disney+ pojawią się wszystkie pięć odcinków długo wyczekiwanego serialu Marvela zatytułowanego Echo. Główną bohaterką produkcji jest Maya Lopez. Dziewczyna niespodziewanie przyciąga uwagę Wilsona Fiska, który stoi na czele przestępczego imperium. Maya zmuszona przez los pewnego razu powraca do swojego rodowego domu, gdzie staje twarzą w twarz z własną rodziną i dziedzictwem. 

Twórca – 17 stycznia 2024 r.

Twórca to pełen akcji thriller science-fiction. Akcja produkcji toczy się w dalekiej przyszłości, w trakcie wojny między ludźmi a sztuczną inteligencją. Pewnego razu były agent służb specjalnych, Joshua wyrusza wraz z ekipą elitarnych agentów, aby odnaleźć i zniszczyć nieuchwytnego Twórcę. Ten architekt zaawansowanej technologii wynalazł tajemniczą broń zdolną zakończyć konflikt. Niestety skutki jej użycia potencjalnie mogą zniszczyć całą ludzkość. Odkrycie, że broń to sztuczna inteligencja w ciele dziecka stawia bohaterów przed moralnym dylematem.

Spryciarz – 17 stycznia 2024 r.

Spryciarz to prześmiewczy serial oparty na klasycznej powieści Przygody Olivera Twista autorstwa Charlesa Dickensa. Akcja toczy się w kolonii Port Victory w Australii w latach 50. XIX wieku, gdzie tytułowy spryciarz, Jack Dawkins, prowadzi podwójne życie. Książę Złodziei wykorzystuje swoje zręczne dłonie jako chirurg. Pewnego dnia w jego życiu pojawi się Fagini, która sprawi mężczyzna będzie chciał wrócić do półświatka. Dla serca Jacka prawdziwym zagrożeniem okaże się jednak lady Belle. Córka gubernatora będzie chciała zostać pierwszą chrurżką w historii całej kolonii. 

Cristóbal Balenciaga – 19 stycznia 2024 r.

Cristóbal Balenciaga to serial biograficzny, który przenosi nas do fascynującego świata mody lat 30. XX wieku. W produkcji śledzimy losy tytułowego projektanta, który zaczynał swoją karierę w Hiszpanii, jednak koniec końców trafił do Paryża. Początkowo jego projekty nie do końca sprawdzały się w tym mieście, gdzie to Channel, Dior i Givechy mieli wpływy. Akcja serialu rozpoczyna się w 1937 roku, kiedy to projektant zaprezentował swoją pierwszą kolekcję haute couture. Dzięki swojemu uporowi, stał się on jednym z najważniejszych osobistości wszech czasów. 

Mikroświat – 24 stycznia 2024 r.

Mikroświat to fascynujący serial przenoszący widzów do niewidzianego wcześniej mikroświata, gdzie miniaturowi bohaterowie używają swoich niezwykłych supermocy do przetrwania. Od dżungli z pszczołami storczykowatymi po skoki na bungee z pająkiem i walkę z potworami w wiejskim stawie, film pokazuje ciekawe wydarzenia i dramaty mikroświata.

Premiery Disney+ styczeń – lista wszystkich premier

Poniżej sprawdzicie wszystkie premiery, jakie w styczniu trafią na platformę streamingową.

8 stycznia 2024 roku

 • Synduality Noir

10 stycznia 2024 roku

 • Demony i wybawiciele
 • Echo

12 stycznia 2024 roku

 • Bluey – sezon 3

17 stycznia 2024 roku

 • Złodziej klejnotów
 • A Shop for Killers – sezon 1
 • Twórca
 • Spryciarz

19 stycznia 2024 roku

 • Cristóbal Balenciaga

24 stycznia 2024 roku

 • Na zawsze w naszych sercach
 • Mikroświat

31 stycznia 2024 roku

 • Chór – sezon 1
 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy - finał
Tagi: premiery disney+, Disney, Disney+,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Pokaż wszystkie recenzje