Quantcast

Premiery Disney+ w lutym 2023. Nowe filmy i seriale na Disney+

Data: 2023-02-01 12:11:01 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Luty właśnie się rozpoczął. Chociaż jest to najkrótszy miesiąc w roku, to i tak ma do zaoferowania sporo nowości na platformie Disney+. Sprawdźcie jakie produkcje trafią na serwis streamingowy! 

Obrazek w treścikadr z serialu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu / mat. prasowe /  Annette Brown © 2022 MARVEL.

Chociaż luty jest miesiącem zakochanych, to w najbliższych dniach w popularnym serwisie streamingowym Disney+ zobaczymy znaczenie więcej, niż tylko romanse i seriale o zakochanych. Wśród najnowszych propozycji znalazły się zarówno produkcje familijne, jak i te z gatunku true crime!

Najpopularniejsze platformy streamingowe

Z której platformy streamingowej korzystasz najczęściej?

Netflix
HBO Max
Amazon Prime
Disney+
inna

Premiery Disney+ luty 2023

Poniżej przedstawiamy kiklka najciekawszych premier lutego. Poniżej możecie się zapoznać z krótkimi opisami każdej z produkcji, a także obejrzeć jej zwiastun! 

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu  – 1 lutego 2023 r.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to amerykańska produkcja z uniwersum Marvela, która stanowi hołd dla zmarłego aktora – Chadwicka Bosemana – odgrywającego główną rolę w pierwszej części Czarnej Pantery. Królowa Ramonda i jej poplecznicy będą musieli bronić swojej ojczyzny po śmierci króla T’Challi. Możliwe, że czyha na nich spore niebezpieczeństwo. Bohaterom z pomocą przyjdzie War Dog Nakii i Everetta Rossa. Czy razem uda im się zadbać o to, by Wakanda nie straciła swojej dawnej świetności?

Rozterki Fleishmana  – 1 sezon – 1 lutego 2023 r.

Rozterki Fleishmana to amerykański serial dramatyczny. Opowiada on o Tobym Fleishmanie, który niedawno skończył 41 lat. Mężczyzna jakiś czas temu rozwiódł się z żoną. Teraz zaczyna korzystać z aplikacji randkowych i osiąga niemałe sukcesy. Nagle jednak jego była żona znika, a on zostaje razem z małymi dziećmi. Toby będzie się musiał zająć jedenastoletnią Hannah i dziewięcioletnim Sollym do czasu powrotu kobiety. Bohater będzie musiał dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z jego byłą żoną. 

Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej  – sezon 2 – 1 lutego 2023 r.

Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej to kolejny sezon animowanego serialu opowiadającego o Penny i jej zakręconej rodzinie. Mama dziewczynki właśnie zdobyła wymarzoną pracę, a jej tata spełnia marzenia i realizuje szalone plany. Główna bohaterka boryka się natomiast  ze swoimi trudnościami. Chce edukować społeczeństwo. Musi tylko znaleźć wspólny język z wymądrzającą się sąsiadką. W drugim sezonie Penny pozna nowych bohaterów. Wśród nich jest rodzeństwo, które wychowuje dwóch ojców. Może to wywołać niemałe poruszenie w Smithville! 

Morderca na kampusie – 15 lutego 2023 r.

Morderca na kampusie to kryminalna produkcja true crime. Skupia się ona na zbrodniach, jakie są dokonywane w amerykańskich kampusach dla studentów.

Zabójcza sieć – 22 lutego 2023 r.

Zabójcza sieć to kolejna w tym zestawieniu produkcja true crime, która opowiada o tak zwanych internetowych detektywach. W niektórych sprawach byli oni nieodzowną pomocą dla śledczych. Często za sprawą mediów społecznościowych, internetowych baz danych DNA i poszukiwaniu cyfrowych śladów rozwiązywali oni najbardziej skomplikowane przypadki morderstw i zbrodni. 

Premiery Disney+ luty 2023 – lista premier

Poniżej sprawdzicie wszystkie premiery, jakie w lutym trafią na platformę streamingową.

1 lutego 2023 roku

10 lutego 2023 roku

  • Randka Carla (film krótkometrażowy)

15 lutego 2023 roku

  • Morderca na kampusie

22 lutego 2023 roku

W lutym na Disney+ trafią również kolejne sezony seriali:

Tagi: premiery disney+,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje