reklama

„Doktor Jan z Deekelsen” rusza z pracą w przychodni! Co wydarzy się w odcinku 3 i 4?

Data: 2022-01-28 14:13:03 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Doktor Jan z Deekelsen to najnowsza propozycja Telewizji Polskiej, która opowiada o losach młodego lekarza, który – zupełnie przypadkowo – rozpoczyna praktykę w niewielkiej niemieckiej miejscowości. Co wydarzy się w 3 i 4 odcinku serialu Doktor Jan z Deekelsen? Sprawdźcie to!

Obrazek w treści

Już w piątek na antenie TVP 2 wyemitowany zostanie kolejny odcinek Doktor Jan z Deekelsen, czyli obyczajowo-medycznej produkcji opowiadającej o młodym lekarzu zmieniającym oblicze niemieckiej wsi. Co warto wiedzieć na temat 2 i 3 odcinka produkcji?

Doktor Jan z DeekelsenNerwowy dzień – odc. 3 opis

W 3 odcinku Doktor Jan z Deekelsen Jan powoli zadomawia się w wiosce. Pomagają mu w tym nowo poznani przyjaciele. Za sprawą pielęgniarki Gertrud, lekarz zabiera się za ponowne otworzenie przychodni rodzinnej.

Czytaj także:  Doktor Jan z Deekelsen. Na TVP 2 trafił właśnie nowy serial medyczny

Chociaż początkowo mieszkańcy Deekelsen podchodzą do Jana z niepewnością, wkrótce – kolejne medyczne przypadłości – zmuszają ich do zaufania doktorowi.

Doktor Jan z Deekelsen – odc. 3 gdzie zobaczyć?

Kiedy w telewizji wyemitowany zostanie 3 odcinek serialu Doktor Jan z Deekelsen? Kolejny epizod niemieckiej produkcji zobaczyć będzie można na antenie TVP 2 o godz. 15:10 w piątek, 28 stycznia 2022 roku.

Czytaj także:  Doktor Jan z Deekelsen -  co wydarzy się w 2 i 3 odcinku serialu?

Widzowie, którzy nie zdążą zasiąść przed telewizorami o tej porze, będą mogli zobaczyć odcinek w Internecie – za pośrednictwem platformy TVP VOD.

Doktor Jan z Deekelsen Próby reanimacji – odc. 4 opis

Zastanawiacie się, co wydarzy się w 4 odcinku Doktora Jana z Deekelsen? Doktor Jan próbuje zachęcić mieszkańców Deekslen do odwiedzania jego kliniki, ci jednak okazują się dość uparci. Jednocześnie lekarz okazuje coraz większe zainteresowanie Maren, którą poznał podczas pierwszego dnia pobytu we wsi.

Czytaj także: Farma - co wydarzy się w 10 i 11 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Tymczasem do miejscowości przyjeżdża była partnerka lekarza. Kobieta oznajmia mu, że jest z nim w ciąży.

Doktor Jan z Deekelsen – odc. 4 gdzie zobaczyć?

4 odcinek serialu Doktor Jan z Deekelsen wyemitowany zostanie w telewizji tuż po weekendowej przerwie, w poniedziałek 31 stycznia. Widzowie zobaczą serial o standardowej porze – już o godz. 15:10.

Czytaj także: Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie - serialowa mroczna czarna komedia

Po emisji serialu, kolejny odcinek przygód doktora Jana zobaczyć będzie można także w sieci – za pośrednictwem platformy TVP VOD.

Doktor Jan z Deekelsen – czy jest książka?

Jeśli, oprócz ciekawych seriali, lubicie także interesujące książki, możecie zastanawiać się, czy istnieje powieść przedstawiająca losy doktora Jana. Niestety, musimy Was rozczarować – serial Doktor Jan z Deekelsen powstał na bazie autorskiego scenariusza i nie istnieje książka powiązana z tą produkcją.

Książka o medykach - Dwunastu pacjentów

Zamiast tego możemy zaproponować Wam jednak książkę Dwunastu pacjentów, na której oparty jest serial New Amsterdam. To popularny hit Netfliksa, który spodobał się widzom na całym świecie.

Książkę Dwunastu pacjentów kupić można w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje