Editio Red przechodzi rebranding

Data: 2024-02-14 12:08:29 | artykuł sponsorowany | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Editio Red, ceniona marka w branży wydawniczej, zamieściło w mediach społecznościowych informację o rebrandingu. Od 14 lutego Editio Red będzie mieć nową identyfikację wizualną, odzwierciedlającą wartości, misję i ewolucję marki.

Editio Red nowe logo

Po wielu latach zaangażowania w rozwijanie i promowanie literatury kobiecej Editio Red zdecydowało się na odświeżenie swojego wizerunku, aby lepiej odpowiadać na dynamiczne zmiany w świecie wydawniczym i sprostać oczekiwaniom czytelników. Editio Red od początku działalności wydaje literaturę dla kobiet, które szukają w niej pełnych gorących emocji historii.

Jak mówi wydawca: „Zmieniamy się – na lepsze! – aby w ten sposób odzwierciedlić naszą ewolucję; to również ukłon w stronę rosnącej społeczności miłośniczek książek z gatunku romansu. Ten krok pozwoli nam lepiej komunikować nasze wartości i zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości treści. Zmiana obejmuje nie tylko wygląd zewnętrzny marki, ale również jej podejście do interakcji z czytelnikami. Nowe logo jest rezultatem przeprowadzonych badań rynkowych i rozmów z czytelnikami. Rebranding wyznacza innowacyjny kierunek, w jakim chcemy iść. Stawiamy na jakość i różnorodność w świecie literatury. Planujemy wydawać szeroki repertuar powieści: od lekkich i uroczych po bardziej zmysłowe, intensywne, w mrocznym klimacie. Dlatego też hasłem przewodnim zmiany jest »light & darkness« – wierzymy, że te dwa słowa w pełni oddają naszą intencję”.

Nowa identyfikacja wizualna odzwierciedla unikalny charakter Editio Red, równocześnie utrzymuje ciągłość z dotychczasowym dziedzictwem marki. Efektem zmiany są nowe kolory, nowoczesny design logo i motyw przewodni w postaci róży; zaktualizowana została także strona internetowa, dostosowana do współczesnych standardów.

Wraz z nowym wizerunkiem firma planuje różne inicjatywy, w tym wprowadzenie nowych tytułów, autorskie projekty i innowacyjne formy dostarczania treści, aby spełniać zmieniające się oczekiwania miłośniczek literatury kobiecej.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje