„F*ck love too” – nowa komedia romantyczna już na Netfliksie

Data: 2022-05-20 20:19:42 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Już 20 maja na platformę Netflix trafi nowa komedia romantyczna. F*ck love too to holenderski film, który w zabawny sposób opowiada o perypetiach grupy znajomych, którzy potrzebują pomocy w sprawach sercowych.

Obrazek w treści
fot. materiały prasowe Netflix

Na Netfliksie nie brakuje komedii romantycznych, a już 20 maja wśród filmów z tego gatunku pojawi się nowa propozycja. Mowa tu o filmie F*ck love too, którego reżyserami są 
Aram van de Rest oraz Appie Boudellah.

F*ck love too – o czym jest film? Opis

Komedie romantyczne to gatunek filmowy, po który dość często sięgają widzowie. Aby urozmaicić seanse, twórcy starają się opowiadać historie z coraz to nowszych perspektyw. Aram van de Rest i Appie Boudellah zdecydowali, że w ich produkcji miłość nie do końca będzie szczęśliwa.

Czytaj także: „Miłość ponad czasem” — serial na podstawie popularnej powieści już na HBO Max!

Kilkoro przyjaciół łączy niezwykle nieszczęśliwe życie uczuciowe. Pomimo różnych perypetii nie potrafią oni znaleźć prawdziwej miłości. W końcu zrezygnowani zwracają się do siebie po pomoc, a to rozpoczyna prawdziwą lawinę wydarzeń.

Czytaj także: Toskania - duński dramat w romantycznym stylu debiutuje na Netflix

Nie zawsze szczerość i przyjacielskie porady okażą się słuszne. Tłem wszystkich miłosnych pułapek, zawiłych relacji i beznadziejnych zauroczeń stanie się słoneczna Ibiza, na której toczy się większa część akcji.

F*ck love too – obsada i reżyseria

Scenariusz filmu został stworzony przez Shariff Nasr oraz Mustapha Boudellaha. Na ekranie wystąpią: Yolanthe Cabau, Victoria Koblenko, Geza Weisz, Bo Maerten, Edwin Jonker, Bettina Holwerda oraz wielu, wielu innych.

Czytaj także: Neumatt - serialowy dramat o walce z samym sobą, już na Netflix

To jak prezentują się filmowi bohaterowie, zobaczymy w zapowiedzi filmu. Można zauważyć także, że film będzie obfitować w malownicze widoki, wprawiające w prawdziwie wakacyjny nastrój. Trailer można obejrzeć poniżej:

F*ck love too – kiedy i gdzie obejrzeć?

Holenderski film F*ck love too zadebiutuje na platformie Netflix już w piątek 20 maja 2022 roku. Najprawdopodobniej zostanie on udostępniony w godzinach porannych. O produkcji wiadomo także, że trwa 92 minuty.

F*ck love too – książka

F*ck love too to film powstały na oryginalnym scenariuszu. W zamian możemy zaproponować lekturę książki Podróż nieślubna, która to opowiada historię dwójki niezbyt lubiących się ludzi, którzy odnajdują miłość na rajskiej wyspie. Książkę autorstwa Christiny Lauren, wydaną nakładem wydawnictwa Poradnia K, można kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy