Co nowego na Netflix? Premiery od 15 do 22 maja 2022

Data: 2022-05-14 10:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W kolejnym tygodniu maja na platformie Netflix debiutują nowe filmy i seriale. W tygodniu na  sporo  seriali, w tym kilka powrotów, ale i ciekawe filmy romantyczne. Sprawdzamy co tym razem debiutuje na platformie Netflix. 

Obrazek w treści

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Powoli kończy się emisja historycznego serialu "Dwójki" Ines, pani mej duszy. HBO Max pokazało zwiastun nadchodzącego na lato serialu Gra o Tron: Ród smoka, a w serwisie Netflix dużą popularnością cieszy się film Bezsenność we dwoje, serial Nowy Eden czy film Nieobliczalni 2. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

The Future Diary (sezon 2) – 17.05.2022

Premiery zaczynamy od miłosnego dziennika wydarzeń, w serialu The Future Diary, które mają wydarzyć się w przyszłości, jego drugiego już sezonu, którym tym razem skupia się na trójkącie miłosnym. W nowym sezonie bohaterowie opowieści zostaną wystawiani na bardzo trudną życiową próbę. 

Kto zabił Sarę? (sezon 3) – 11.05.2022

Swoją premierę ma także już trzeci, ostatni już sezon serialowego meksykańskiego hitu Netfliksa, Kto zabił Sarę? Tym razem będziemy śledzić wątek, który przybliży nas do wyjaśniania tego co skłoniło Marifer do zabicia Sary, a przynajmniej do przyczynienie się do jej śmierci. 

Toskania – 18.05.2022

Toskania do duński, inspirujący dramat romantyczny, którego bohaterem jest dojrzały mężczyzna, kucharz, który udaje się do włoskiej Toskanii, by tam sprzedać firmę swojego ojca. Jego nastawienie do życia zmienia jednak poznana tam kobieta. 

Perfekcyjne połączenie – 19.05.2022

Zabawną komedią w pogodnym i romantycznym stylu jest Perfekcyjne połączenie, który to skupia się na historię młodej importerce win, z miasta Los Angeles, która by pozyskać kolejnego, niezwykle ważnego klienta zatrudnia się na australijskiej farmie. Tam na jej drodze staje atrakcyjny mężczyzna. 

Królowa piękna z Jerozolimy (sezon 1) - 20.05.2022

Królowa piękna z Jerozolimy to natomiast kolejny serial jaki zagościł w premierach Netfliksa. Jest to serial oparty jest na książce, produkcji izraelskiej, którego akcja rozgrywa się właśnie w Jerozolimie, rozpoczynając się w roku 1919. Wtedy to Rosa, pracująca jako sprzątaczka, wychodzi za mąż za pewnego kupca, który jednak zakochany jest w zupełnie innej kobiecie. 

Miłość, śmieć i roboty (sezon 3) - 20.05.2022

Miłość, śmierć i roboty zadebiutuje na platformie Netflix już w trzecim sezonie. Jest to niezwykle popularny serial będący animowaną antologią w klimacie science-fiction, utrzymaną w konwencji thrillera, a także posiadającą wiele elementów grozy. Jest to opowieść, choć animowana, przeznaczona dla dorosłych widzów. 

Po złej stronie torów (sezon 1) - 20.05.2022

Serial Po złej stronie torów to opowieść produkcji hiszpańskiej, w formie dramatu, w której pewien rozgoryczony i zmęczony życiem wojenny weteran, musi stanąć do walki, kiedy to w jego okolicy pojawiają się dilerzy narkotyków, zagrażający jego wnuczce. 

F*ck Love Too - 20.05.2022

Na Netflix swoja premierę ma także kolejna romantyczna filmowa opowieść, o tytule F*ck Love Too, tym razem film produkcji holenderskiej, którego opowieść nie skupia się na jednej parze, ale na kilkoro nieszczęśliwych w miłości przyjaciół, którzy chcą sobie wzajemnie pomóc. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy