Co nowego na Netflix? Premiery od 28 sierpnia 4 września do 2022 roku

Data: 2022-08-28 10:12:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

W nowym tygodniu, który kończy sezon wakacyjny Netflix ma do zaproponowaniu swoim użytkownikom nowe filmy i seriale. Sprawdzamy co Neflix proponuje swoim widzom na nowy tydzień. Jakie filmy i seriale debiutują? 

Obrazek w treści Co nowego na Netflix? Premiery od 28 sierpnia 4 września do 2022 roku [jpg]

  • W kolejnym tygodniu na Netfliksie pojawią się kolejne nowe seriale i filmy.
  • Na platformie pojawi się kolejny polski serial. 
  • Więcej na temat znajdziecie w naszym artykule o premierach sierpnia.

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Widzowie "Jedynki" mogą oglądać kolumbijski serial kostiumowy Bolivar. Znamy jakie produkcje platformy Disney+ Polacy chętnie oglądają. W serwisie Netflix dużą popularnością cieszy się dalej serial Echa, a także serial Sandman. Widzowie chętnie oglądają także filmy: Kolejne 365 dni oraz To jest miłość. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

Wyznania morderców (sezon 3) – 30.08.2022

Wyznania morderców, trzeci sezon serialu dokumentalnego przedstawiającego prawdziwe zbrodnie. W tym brytyjskim serialu kryminalnym więźniowie osadzeni w celu śmierci opowiadają o swoich przerażających zbrodniach. 

Gry rodzinne (sezon 1) - 31.08.2022

Gry rodzinne, polski serial w klimacie dramatu, jednocześnie produkcja romantyczna. Opowieść rozpoczyna się w dniu ślubu pewnej pary, kiedy to na jaw wychodzą tajemnice i kłamstwa skrywane przez rodziny przez wiele lat. Katastrofa wisi w powietrzu. 

Ona tu rządzi – 31.08.2022

Ona tu rządzi, hiszpański thriller, którego bohaterką jest młoda i ambitna kobieta, które pewnego dnia wchodzi w dość specyficzny układ ze swoją szefową. Wkrótce okazuje się, że gra jest bardzo niebezpieczna, a ona już nie może się wycofać. 

Przypadkowy przechodzień – 31.08.2022

Przypadkowy przechodzień, brytyjski dramat opowiadający o zbuntowanym graficiarzu. Młody człowiek, w ramach buntu maluje po ścianach bogatych domów, pewnego dnia odkrywając wielkie tajemnice znanego sędziego. To sprawia, że jemu i jego rodzinie grozi niebezpieczeństwo. 

Willa miłości - 01.09.2022

Willa miłości, romantyczna komedia o kobiecie imieniem Julia, która udaje się na wakacje do Włoch. Na miejscu okazuje się, że willę wynajmuje już przystojny, ale bardzo irytujący i wkurzający młody mężczyzna. Wkrótce między dwójką rodzi się niż zaufania i nie tylko. 

Detoks (sezon 1) - 01.09.2022

Detoks, francuski serial komediowy, w satyrycznej formie. Ten prześmiewczy serial skupia się na dwóch współlokatorkach. Lea i Manon pewnego dnia uświadamiają sobie, że Internet ma na nich bardzo zły wpływ. Postanawiają rozpocząć trzydzieści dni detoksu od netu. 

Nie jesteś wyjątkowa (sezon 1) - 02.09.2022

Nie jest wyjątkowa, włoski serial dla nastolatków. Fabuła opowieści toczy się wokół dziewczyny o imieniu Amaia, której życie w nowej szkole i nowym mieście staje się znacznie barwniejsze, gdy w mieście zaczyna krążyć plotka że posiada magiczne zdolności, takie jak jej babcia.

Podróbki (sezon 1) - 2.09.2022

Podróbki, kanadyjski serial kryminalny, z przeznaczeniem dla młodzieży. Historia dwóch nastolatek, która pewnego dnia budują i rozwijają imperium zajmujące się podróbkami dowodów tożsamości. Ich działalność zyskuje rozgłos, ale i ma swoje konsekwencje. 

Diabeł w Ohio (sezon 1) - 02.09.2022

Diabeł w Ohio, serial sensacyjny w klimacie grozy, opowiadający o lekarce, która próbuje ochronić młodą kobietę, która ucieka z tajemniczej seksty. Kobieta zaprasza ją do domu, narażając siebie i swoich bliskich na wielkie niebezpieczeństwo.

Premiery Netflixa 28 sierpnia - 4 września 2022

Którą spośród premier Netflixa z dni 28 sierpnia - 4 września 2022 zamierzasz obejrzeć? 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje