Quantcast

Co nowego na Netflix? Premiery od 28 stycznia do 3 lutego 2023 roku

Data: 2023-01-28 11:12:02 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W tym tygodniu czekają nas premiery kolejnych filmów i seriali na platformie streamingowej Netflix. Do bazy zostaną dodane interesujące produkcje. Koniecznie sprawdźcie nasze zestawienie, w którym prezentujemy najciekawsze nowości serwisu!

Obrazek w treścifot. Pexels
  • W tym tygodniu na Netflixie pojawią się kolejne premierowe produkcje oryginalne
  • Wśród premier serial dokumentalny o Pameli Anderson
  • Wszystkie premiery stycznia znajdziecie w osobnym artykule

Jakie premiery Netflixa przeniesie nowy tydzień? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie sześciu najciekawszych nowości. Nie zabrakło także szczegółowej listy, która zawiera wszystkie produkcje, jakie zadebiutują w ciągu najbliższych dni! Jest na co czekać?

Premiery Netflixa od 28 stycznia do 3 lutego 2023 roku

Ostatnio zrobiło się głośno wokół Netflixa i jego zmiany polityki. Za mniej niż dziesięć tygodni nie będzie można dzielić jednego konta na osoby spoza gospodarstwa domowego. Mają być za to pobierane dodatkowe opłaty. Czy wpłynie to znacznie na użytkowników platformy? Zanim to się stanie sprawdźmy jednak najciekawsze premiery tego tygodnia! Zapoznajcie się także ze zwiastunami!

Pamela: Historia miłosna – 31 stycznia 2023 r.

Pamela: Historia miłosna to dokument portretujący Pamelę Anderson. Kobieta do dziś jest uważana za największą ikonę seksu. W produkcji możemy zaobserwować jaką drogę przeszła aktorka. Wszystko zostało wzbogacone nagraniami i pamiętnikami z prywatnego archiwum celebrytki. Sama Pamela również opowiada o swoich burzliwych romansach. Nie stroni ona od tematu skandalu związanego z sekstaśmą!

Miliony Gunthera – 1 lutego 2023 r.

Miliony Gunthera to kolejna amerykańska produkcja dokumentalna, która opowiada o … psie? Ten owczarek niemiecki żyje jak prawdziwy hrabia. Podróżuje po całym świecie i spotyka wiele znaczących osobistości. Pradziadek Gunthera miał należeć do bogatej damy. Kobieta zginęła tragiczne i cały swój majątek przepisała na czworonoga. Jej bliski przyjaciel miał sprawować nad nim pieczę. Przynajmniej tak mówi legenda. Historia najbogatszego psa świata skrywa jednak wiele tajemnic. Możliwe również, że stanowiła ona przykrywkę dla różnych przekrętów podatkowych. Twórcy starają się w tym serialu dojść do prawdy.

MAKE MY DAY –  2 lutego 2023 r.

MAKE MY DAY to japoński serial animowany w klimatach science fiction. Produkcja przenosi nas na lodową planetę Coldfoot. Znajduje się na niej sporo cennych surowców. Chociaż początkowo wydaje się, że to miejsce jest wolne od niewolnictwa, to jednak w kopalniach więźniowie są wykorzystywani do wycieńczającej pracy. Pewnego dnia zdarzy się tam wypadek górniczy. Jim, strażnik więzienny, odkryje, że ludzie są atakowani przez tajemnicze stworzenie. Co to może być?

Freeridge – 2 lutego 2023 r.

Freeridge to wciągająca amerykańska komedia dla nastolatków. Składa się ona z ośmiu odcinków i opowiada o siostrach: Glorii i Ines, oraz ich przyjaciołach. Ta czwórka przypadkowo ściąga na siebie klątwę, a to wszystko za sprawą starej skrzyni. W ich życiach zaczynają się dziać dziwaczne rzeczy. Bohaterowie spróbują odczynić to zaklęcie!

Siła ducha – 3 lutego 2023 r.

Siła ducha to biograficzny dramat opowiadający o młodej i ambitnej Jessice Watson. Australijska żeglarka zdecydowała się samodzielnie opłynąć cały świat. Chciała to zrobić bez zawijania do portów. Chociaż mało kto w nią wierzył, to mimo wszystko miała swoje zaufane grono. Zarówno trener, jak i rodzice mocno wspierali dziewczynę. Jessica ruszyła więc w niezapomnianą, a zarazem pełną niebezpieczeństw podróż. 

Infiesto – 3 lutego 2023 r.

Infiesto to hiszpański film kryminalny. Obserwujemy poczynania dwóch detektywów, podczas początków pandemii. Zostają oni wezwani do górniczego miasteczka na nizinach Asturii. To tam po latach zjawia się zaginiona kobieta. Śledztwo będzie skomplikowane nie tylko przez szalejącą wszędzie wokół pandemię. Co jeszcze się wydarzy?

Premiery Netflix od 28 stycznia do 3 lutego 2023 roku – lista premier

Koniecznie zapoznajcie się również ze szczegółową listą wszystkich premier tego tygodnia! Które według Was są warte obejrzenia?

30 stycznia:

  • Moc księżniczek

31 stycznia:

1 lutego:

2 lutego:

3 lutego:

Tagi: premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje