Premiery na HBO GO w sierpniu 2020

Data: 2020-08-02 12:35:14 Autor: pobarski

Sierpień to kolejny miesiąc pełen nowych seriali i filmów. Co warto zobaczyć w te wakacje na platformie HBO GO? 

Obrazek w treści

Sierpień pełen będzie nowości na platformie HBO GO. Nowe filmy i seriale, ale także – znane i cenione produkcje powrócą na HBO. Co warto zobaczyć w tym miesiącu?

Premiery wybrane przez redakcję:  

Ash kontra Martwe Zło – sezony 1-3 – 1.08.2020

Od 1 sierpnia na HBO GO zobaczyć będzie można serialową kontynuację filmów z lat 80. i 90. pt. Martwe zło. Tym razem produkcja skupia się na postaci Asha Williamsa, która przez ostatnie 30 lat starał się żyć najnormalniej, jak to możliwe. Stworzył swoje miejsce na ziemi i odizolował się od reszty. Kiedy jednak dochodzi do kolejnej inwazji złowrogich Deadite’ów, jedynie Ash jest w stanie pokonać zagrożenie.

Odległa kraina – 1.08.2020

Film animowany Odległa kraina przedstawia losy młodego chłopaka, który wybiera się w podróż samolotem. Nieoczekiwanie, dochodzi do wypadku z udziałem maszyny. Chłopak traci przytomność, a kiedy się budzi – znajduje się całkiem sam na tajemniczej wyspie. Wkrótce przekonuje się, że oprócz niego, wyspę zamieszkuje także ponadnaturalna istota – duch.

Final Fantasy: Wojna dusz – 1.08.2020 

Film Final Fantasy: Wojna dusz to powstała na kanwie znany gier TV produkcja, która przedstawia losy superbohaterów zmuszonych do walki z przybyszami z kosmosu. 

Trzy dni kondora – sezony 1 – 2.08.2020 

1 sierpnia na platformie HBO pojawi się także amerykański serial Trzy dni Kondora. Przedstawia on losy analityka pracującego dla agencji CIA. Prowadzący statyczne życie urzędnik niebawem odkrywa jednak, że większość pracowników jego biura została zabita. Kondor poddany zostaje prawdziwej próbie przetrwania. 

Artemis Fowl – 2.08.2020

Artemis Fowl to nowy film od Disneya, który przedstawia losy 12-letniego geniusza, który pochodzi z rodziny związanej z ciemnymi interesami. Kiedy ojciec chłopaka zostaje porwany, młody geniusz zmuszony jest do rozpoczęcia misji związanej z odbiciem taty.

Żyć, śpiewać – 2.08.2020 

Żyć, śpiewać to chiński dramat, który przedstawia losy Zhao Li, kierowniczki małego prywatnego teatru. Kiedy kobieta dowiaduje się, że budynek, który zajmuje, ma zostać zburzony, postanawia w tajemnicy przed swoimi współpracownikami odnaleźć nowe miejsce na operę.

Cień – 2.08.2020 

Cień to kolejny pochodzący z Chin dramat, tym razem z elementami kina fantasy. Przedstawia on losy wojownika, który zmuszony jest stoczyć śmiertelną walkę, by uratować całe królestwo przed zagładą. 

Bagno – 5.08.2020

Bagno to dokument przedstawiający losy polityków z Waszyngtonu. Produkcja skupi się na sprawie z 2019 roku dotyczącej  "drain the swamp”, czyli „osuszania bagna” przez kongresmenów.

Zły chłopak z sąsiedztwa – 6.08.2020

Film Zły chłopak z sąsiedztwa przedstawia losy młodej buntowniczki, Katie, która zmuszona otrzymuje szlaban i nie może wychodzić z domu. Nieoczekiwanie w sąsiedztwie wprowadza się młody mężczyzna, John. Pomiędzy nastolatkami dochodzi do romansu, jednak niebawem Katie odkrywa, że z jej chłopakiem jest coś nie tak.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie – 7.08.2020

Członkowie Ruchu Oporu, w tym stojący na ich czele Rey, pragną obalić Najwyższy Porządek. Jednocześnie, każdy z członków ruchu musi zmierzyć się z własną przeszłością i ich własnymi lękami. Dojdzie także do ostatecznej walki pomiędzy rycerzami Jedi oraz Sithami. 

Kot w ścianie – 7.08.2020

Kot w ścianie to dramat, który przedstawia losy pochodzącej z Bułgarii młodej kobiety, która emigruje do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu lepszego życia. Okazuje się, że rzeczywistości różni się od kolorowych obrazków z sieci.

Dom umarłych – 7.08.2020

Dom umarłych to połączenie kanadyjskiej komedii z horrorem. Przedstawia ona losy młodych ludzi, którzy postanawiają spędzić weekend w domku w środku lasu. Nieoczekiwanie okazuje się, że pomiędzy drzewami grasują zombie. Młodzi ludzie będą musieli stawić im czoła. 

Tak czy owak – 1 sezon – 8.08.2020

Tak czy owak to hiszpańska komedia, która przedstawia losy dwóch młodych kobiet, które wyprowadzają się ze swojej małej miejscowości do Madrytu. Co więcej, kobiety postanawiają zamieszkać w najbardziej ekstrawaganckiej dzielnicy w mieście. Kiedy okaże się, że ich styl bycia nie pasuje do zwyczajów, dziewczyny będą próbowały na siłę przystosować się do nowej rzeczywistości. 

Tak czy owakfot.: Virginia Martín Chico / HBO Europe

Pójdę tam, gdzie ty – 9.08.2020

Pójdę tam, gdzie ty to francuski dramat, który przedstawia historię dwóch sióstr. Nieoczekiwanie, kobiety, które dzieli przepaść, muszą odnaleźć wspólny język, by stać się dla siebie oparciem.

Młot – 10.08.2020

Młot przedstawia losy Chrisa, młodego spłukanego dilera narkotykowego. Aby odbić się od dna, mężczyzna planuje napad na własnego kolegę z branży. Nieoczekiwanie, kradzież wymyka się spod kontroli, jedna osoba ginie, a sam Chris zostaje ranny. Mężczyzna zwraca się o pomoc do swojego ojca.

Zła korepetytorka – 13.08.2020

Zła korepetytorka to dramat dla młodzieży, który przedstawia losy Erica, szkolnego przystojniaka i obiekt pożądania znacznej części uczniów. Kiedy chłopak popada w tarapaty związane z nauką, nowa dziewczyna w szkole, skromna i grzeczna Emily proponuje korepetycje. Emily szybko przekonuje matkę chłopaka – nikt nie wie, że dziewczyna ma wobec Erica znacznie poważniejsze plany. 

Godność - sezon 1 – 14.08.2020

14 sierpnia na HBO GO pojawi się także cały 1 sezon serialu Godność. Produkcja przedstawia losy młodego, niedoświadczonego prokuratora z Chile, który otrzymuje swoją pierwszą wielką sprawę. Okazuje się, że ma wsadzić za kraty szefa germańskiej sekty. 

Korpoludki – 14.08.2020

Korpoludki to świetna, pełna pomyłek komedia, która przedstawia losy pracowników firmy produkującej ekologiczne sztućce jednorazowe, która wyjeżdża do Nowego Meksyku na wycieczkę integracyjną. Nieoczekiwanie pracownicy firmy zostają uwięzieni w jednej z jaskiń, a to prowadzi do konfliktów i nowych problemów. 

Niewidoczne życie sióstr Gusmao – 15.08.2020

Film Niewidoczne życie sióstr Gusmao  przenosi widzów do Rio de Janeiro lat 50. Tam spotykamy dwie siostry, Eurídice oraz Guidę. Niezwykle zżyte z sobą kobiety nieoczekiwanie zostają rozłączone przez kłamstwo ich ojca. 

Bloodshot – 16.08.2020

Bloodshot to pochodzący z 2020 r. film akcji z elementami science fiction. Produkcja przedstawia losy żołnierza, który w czasie jednej z akcji zostaje śmiertelnie ranny. Nieoczekiwanie, życie mężczyzny zostaje wskrzeszone przez agencję badawczą. Teraz były żołnierz staje się superbohaterem. 

Kraina Lovecrafta – odc 1 – 17.08.2020

Kraina Lovecrafta to nowa produkcja oryginalna od Netflixa, która oparta jest na bestsellerowej powieści autorstwa Matta Ruffa. Produkcja podąża za młodym mężczyzną, Atticusem oraz dwójką jego najbliższych, którzy wędrują po Ameryce w poszukiwaniu ojca Atticusa. 1 odcinek wyemitowany zostanie 17 sierpnia, kolejne odcinki emitowane będą co tydzień.

Pałac idealny – 20.08.2020 

Pałac idealny to niezwykły dramat, który przedstawia losy zwykłego listonosza żyjącego u schyłku XIX wieku. Kiedy mężczyźnie rodzi się córka, postanawia dać jej wszystko, co w życiu najlepsze. W tym celu postanawia własnymi rękami wybudować dla niej… pałac. 

Goldie – 22.08.2020

Film Goldie przedstawia losy tytułowej bohaterki, młodej kobiety, która aspiruje do zostania gwiazdą i celebrytką. Niestety, jej życie nie jest tak idealne, jak kreuje w swoich mediach społecznościowych. Oprócz prowadzenia wystawnego życia w sieci, dziewczyna musi poświęcić się także dla swojej rodziny i zrobić wszystko, by opieka społeczna nie odebrała jej praw do opieki nad dwoma młodszymi siostrami. 

Annabelle wraca do domu – 23.08.2020

Annabelle wraca do domu to trzeci horror z cyklu o groźnej laleczce. Chociaż właściciele lalki umieszczają ją w specjalnie zamkniętym pokoju i proszą księdza o odprawienie egzorcyzmów, po latach lalka budzi się do życia. Teraz na swój cele obiera córkę Warrenów.

Love, Simon (Twój Simon) – 23.08.2020

23 sierpnia na HBO GO pojawi się także film Twój Simon. To historia młodego licealisty, tytułowego Simona Spierra, który odkrywa, że jest gejem. Z obawy przed odrzuceniem, postanawia zachować tę informację dla siebie, jednocześnie – zaczyna randkować za pomocą poczty mailowej z innym chłopakiem ze szkoły. Nieoczekiwanie, jego  miłosna korespondencja wpada w niepowołane ręce. 

Film Twój Simon powstał na podstawie książki Becky Albertalli. Recenzję filmu przeczytać można na łamach naszego portalu. W 2020 r. w USA wyemitowano także nowy serial oparty na filmie i książce o Simonie – Twój, Victor (Love, Victor). 

Sekcja rytmiczna – 23.08.2020

Sekcja rytmiczna to film, który przedstawia losy Stephanie, której cała rodzina zginęła w katastrofie lotniczej. Po śmierci najbliższych kobieta powoli popada w marazm i coraz częściej myśli o samobójstwie. Wszystko zmienia się, kiedy kobieta dowiaduje się, że katastrofa samolotu to nie był zwykły wypadek maszyny. Stephanie postanawia odnaleźć zabójców i dokonać zemsty.

Przysięga – odc 1 – 24.08.2020

24 sierpnia wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu oryginalnego HBO pt. Przysięga. Przedstawia on losy organizacji NXIVM oraz jej członków, którzy zostali oskarżeni o handel ludźmi. 

Curiosa. Sztuka uwodzenia – 29.08.2020

Film Curiosa. Sztuka uwodzenia to dramat historyczny, który przedstawia miłosną historię poety Pierre Louÿs oraz Marie de Régnier. Kobieta wybiera za męża przyjaciela Pierrre’a. Kiedy zraniony mężczyzna po roku powraca do Paryża, dowiaduje się, że Marie nadal jest w nim zakochana.

Życie – 29.08.2020

Film Życie przenosi widzów do współczesnego Rzymu. Tam zaprezentowana zostaje historia sfrustrowanej rodziny, która nie ma szans spełniać swoich marzeń i aspiracji. Statyczne życie Włochów zmienia się jednak, kiedy do domu jako niania wprowadza się młoda Irlandka.

Jumanji: Następny poziom – 30.08.2020

Jumanji: Następny poziom to kolejna część filmowej serii opartej na bestsellerowej produkcji z lat 90. Tym razem znana już widzom grupa bohaterów zmuszona jest do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego z przyjaciół. Nieoczekiwanie okazuje się, że zasady gry zmieniły się od ostatniego razu. 

Ziemia Noego – 30.08.2020

Film Ziemia Noego przedstawia historię śmiertelnie chorego mężczyzny, któremu pozostało niewiele dni życia. W ostatnich tygodniach prosi syna, by ten pochował go pod drzewem, które zasadził w rodzinnej miejscowości. Kiedy mężczyźni docierają do wioski, okazuje się, że drzewo uznane zostało za miejsce kultu.

Pozostałe premiery:

 • Quiz Show – 3.08.2020
 • W domu (Finlandia) – sezon 1 – 4.08.2020 
 • Grizzy i lemingi – sezon 2 – 7.08.2020
 • Spółka rodzinna – 8.08.2020
 • Słodziak – 9.08.2020
 • Rodzina Hapciów – sezon 1 – 14.08.2020
 • Legion – sezon 3 – 15.08.2020
 • Rodzina Addamsów – 16.08.2020
 • Między morzem a oceanem – 16.08.2020
 • Idąc na południe – 17.08.2020
 • Taniec serca - historia baletu Fortepian – 20.08.2020
 • Kiss kiss bang bang – 21.08.2020
 • O czym szumią wierzby – 24.08.2020
 • Drew Michael – 26.08.2020
 • Wredne dziewczyny – 27.08.2020
 • Rodzina Hapciów – sezon 2 – 28.08.2020
 • LEGO Marvel Spider-Man: Wkręcony w Venoma – 28.08.2020
 • LEGO Marvel Super Bohaterowie: Avengers znowu zjednoczeni – 28.08.2020
 • LEGO Marvel Super Bohaterowie: Czarna Pantera: Wakanda ma kłopoty – 28.08.2020
 • LEGO Marvel Super Bohaterowie: Strażnicy Galaktyki: Nikczemny plan Thanosa – 28.08.2020
 • LEGO Marvel Super Bohaterowie: Doładowani na maksa – 28.08.2020
 • Podwodne życie ze Stevem Zissou – 29.08.2020
 • Nieśmiertelny – 30.08.2020
 • Ostra jazda – 31.08.2020

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Pokaż wszystkie recenzje