Historia Kopciuszka – Zadziwiające uczucie...

Data: 2021-01-09 08:00:02 Autor: tadas

Film Historia Kopciuszka to stanowi intrygującą, ale niezwykle ogólnikową wariację dotyczącą historii Kopciouszka, starając się nieco inaczej podejść do tematu klasycznej bajki. Jak niepozorna, ale niezwykła kobieta odnajduje znanego, uwielbianego i popularnego mężczyznę, który idealnie do niej pasuje? 

Obrazek w treści

Historia Kopciuszka to amerykański film z gatunku komedia romantyczna z 2004 roku w reżyserii Marka Rosmana.

Historia Kopciuszka – opis

O czym jest film Historia Kopciuszka? Sam stara się poradzić sobie po śmierci matki oraz pojawienia się w jej rodzinie macochy, która z jej ojcem nie okazują jej wystarczająco miłości. Niekochana próbuje odnaleźć nieco uczuć w sieci poprzez randkowy czat. Tam próbuje odnaleźć mężczyznę idealnego, z którym mogłaby zostać już zawsze.

Będą z dala od domu na studiach nie spodziewa się tego, że uda jej się odnaleźć takiego chłopaka.

Czytaj także: Protektor (2012) – 12-letnia Mei staje się celem dla potężnych gangów!

To kim on jest, jest dla niej szokiem. Otóż Austin to gwiazda szkoły, ciesząca się wielkim uznaniem oraz popularnością i szacunkiem. To wszystko zadziwia dziewczynę, która w panice stara się ukryć po sobie wszystkie ślady, nie spodziewa się, że filtr z jego strony był szczery....

Historia Kopciuszka – obsada

Kto wystąpił w Historia Kopciuszka? W roli głównej znalazła się młoda wciąż aktorka Hilary Duff, która wystąpiła także w Gra w serca, Joan z Arkadii, Dziedziczki, Greta. Jej kariera zakończyła się jednak bardzo wcześnie, już w 2010 roku.

Czytaj także: Hobbit: Pustkowie Smauga – Podróż grupy trwa, a w jej trakcie natknie się na wielkie zło...

U jego boku wystąpili Jennifer Coolidge, Chad Michael Murray czy Dan Byrd.

Historia Kopciuszka – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Historia Kopciuszka? Emisja telewizyjna odbędzie się w sobotę, 9 stycznia o godzinie 20:05 na antenie telewizji TVN. 

Czytaj także: "Mroczny Rycerz" powstaje – powrót znanego bohatera

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Historia Kopciuszka – opinie

Film Historia Kopciuszka doczekał się niezłego przyjęcia, choć nie możemy tutaj powiedzieć, że mamy do czynienia dość prostą historią, która z pewnością nie porwanie nas, ale na pewno zapewni nam sporo zabawy po trudnym dniu.

Czytaj także: "Dom nad jeziorem". Romans w przyszłości

Historia Kopciuszka – książka

Film Historia Kopciuszka to jedynie niezwykle delikatnie odnosi się do kwestii tytułowego Kopciuszka, radząc sobie solidnie ze swoim autorskim scenariuszem. Być może jednak po seansie zdecyduje się na lekturę książki Szukając kopciuszka.

Książkę Szukając kopciuszka w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.