Izabela Trojanowska wydaje książkę

Data: 2019-06-08 12:42:12 Autor: mojebestsellery
News - Izabela Trojanowska wydaje książkę

Izabela Trojanowska popularna wśród Polaków stała się w latach osiemdziesiątych, kiedy to rozpoczęła współpracę z Budką Suflera. Dziś – kojarzona głównie ze sporadycznymi występami na scenie i udziałem w popularnej operze mydlanej – pragnie spełniać się w kolejnej branży. Wyda książkę.

Jak donosi popularny portal plotkarski, już niebawem spodziewać możemy się książki napisanej przez Izabelę Trojanowską. Nie będzie to jednak powieść kryminalna, romans czy przepisy kucharskie. Trojanowska ma zamiar opisać własne życie.

Czytaj także: Katarzyna Grochola wydaje kryminał! O czym jest jej nowa powieść?

Na razie nie wiadomo, którą część swojego życia Trojanowska przedstawi na poszczególnych rozdziałach autobiografii. Być może, zacznie od swojego dzieciństwa, lub – jak wiele gwiazd – zdecyduje się, by opisać jedynie swoją drogę do sławy. Ostatni album studyjny celebrytka wydała w 2016 roku, łącznie na swoim koncie ma 7 albumów. Od 1997 roku związana jest z serialem telewizyjnym Klan, gdzie gra rolę Moniki Ross-Nawrot (serialowa siostra Elżbiety Lubicz, Pawła Lubicza, Ryszarda Lubicza i Doroty Lubicz, córka Marii i Władysława Lubiczów, matka Daniela Rossa, szwagierka Grażynki).

Jak przyznała dziennikarzom, prace nad autobiografią już trwają, a książka pojawić ma się w sprzedaży we wrześniu. Na ten moment nie wiemy, kto jest wydawcą książki.

Kojarzycie tę artystkę? Przeczytacie książkę?

Fot. Seracki / CC BY-SA 4.0

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Pasażer na gapę
Adrian Bednarek
Pasażer na gapę
Plan Huberta
Kluss Ewelina, Prokopek-Pyśk Marta
Plan Huberta
Nigdzie indziej
Tommy Orange
Nigdzie indziej
Trefny Tatuś
David Walliams;
Trefny Tatuś
Dom lalek
Edyta Świętek
Dom lalek
Pokaż wszystkie recenzje