Jack Reacher: Jednym strzałem – Niezwykłe śledztwo ekscentrycznego snajpera...

Data: 2021-01-19 10:00:02 Autor: tadas

Film Jack Reacher: Jednym strzałem to filmowa adaptacja dziewiątej książki z serii Jack Reacher, w której wystąpił Tom Cruise, odgrywający rolę ekscentrycznego detektywa o pomoc w pozyskaniu informacji o ataku na snajpera armii amerykańskiej Jamesa Barra. Czy uda mu się pozyskać informacje o tym kto poluje na byłego żołnierza?

Obrazek w treści

Jack Reacher: Jednym strzałem to amerykański film sensacyjny z 2012 roku w reżyserii Christopher McQuarrie.

Jack Reacher: Jednym strzałem – opis

O czym jest film Jack Reacher: Jednym strzałem? W Pittsburgu dochodzi do zamordowania pięciu cywili, za co odpowiadać musi doświadczony snajper. Detektyw Emerson odkrył, że ślady kierują się w stronę winy byłego snajpera Jamesa Barra. Niebawem mężczyzna zostaje aresztowany, a następnie zaproponowaniu mu możliwość uniknięcia kary śmierci.

Ten nie zgadza się na tego typu krok, proszą o spotkanie z Jackem Reacherem, który może się okazać dla niego wybawieniem z oskarżeń.

Czytaj także: Magia powraca, chociaż nikt już w nią nie wierzy. „Pamięć lasu" Agnieszki Osikowicz-Chwai

Nim dochodzi do spotkania, Barr zostaje pobity, a na prośbę adwokata Helen Rodin, tytułowy bohater decyduje się zająć się niebezpiecznym śledztwem, które sprawdzi jego niebanalne umiejętności. Wiele wskazuje na to, że za wszystkim może stać rosyjski przestępca Zeca....

Jack Reacher: Jednym strzałem – obsada

Kto wystąpił w Jack Reacher: Jednym strzałem? Głównej roli w filmie znalazł się Tom Cruise, aktor znany z występów w między innymi: Niepamięć, Za horyzontem, Ostatni samuraj, Mumia (2017).

Czytaj także: Bibliotekarze na rowerach wypożyczają książki i zapisują do biblioteki

U jego boku wystąpili również Rosamund Pike, Richard Jenkins oraz David Oyelowo.

Jack Reacher: Jednym strzałem – gdzie zobaczyć?

Gdzie będzie można zobaczyć film Jack Reacher: Jednym strzałem? Emisja odbędzie się we wtorek, 19 stycznia o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj także: Agatha Christie. Biografia królowej kryminału

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Jack Reacher: Jednym strzałem – opinie

Film Jack Reacher: Jednym strzałem doczekał się bardzo, bardzo dobrego przyjęcia, potwierdzającego niezłą adaptację oraz techniczne wykonanie, połączone wraz ze świetną grą aktorską Toma Cruise.

Czytaj także: Oto najlepsze książki na zimę!

Jack Reacher: Jednym strzałem – książka

Film Jack Reacher: Jednym strzałem bazuje na dziewiątej książce z serii Jack Reacher, znanej jako Jednym strzałem, co jest niezwykle ciekawym, zabiegiem jak na pierwszy film z cyklu adaptacji serii powieści Jack Reacher.

Książkę Jednym strzałem w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Jednym strzałem
Lee Child5
Okładka książki - Jednym strzałem

Sześć strzałów, pięć ofiar, wzorowe śledztwo, zabójca ujęty w ekspresowym tempie. Dowody obciążające Jamesa Barra są niepodważalne. Dlaczego...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor