Je Suis Karl - prowokujący dramat społeczny już do obejrzenia na Netflix

Data: 2021-09-25 11:15:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Swoją premierę na platformie Netflix ma już prowokujący dramat społeczny o tytule Je Suis Karl. Ta przymająca w napięciu opowieść przybliży nam dramatyczną historię.

Obrazek w treści

Jaką opowieść postanowili przybliżyć widzom twórcy Je Suis Karl. Film to ponad dwie godziny mocnej, trzymającej w napięciu fabuły. Co wiemy o kolejnej filmowej produkcji, która zasiliła konto Netfliksa? Czy warto ją obejrzeć?

Je Suis Karl – opis filmu 

Film Je Suis Karl to produkcja czesko-niemiecka, która skupia się na młodej kobiecie o imieniu Maxi. Dziewczyna niedawno w jednym z zamachów straciła bliskie jej osoby. Teraz podstępem, namówiona przez niejakiego Karla wstępuje do pewnej grupy. 

Czytaj również:  Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 19 września do 26 września 2021 roku

Dziewczyna znajduje, jak sie jej wydaje, ukojenie w europejskim ruchu młodzieżowym, który ma na celu przejęcie władzy. Dziewczyna nie wie, że grupa ta przyczyniła się do śmierci jej rodziców. Wkrótce jednak poznaje jej prawdziwe działanie.  

Je Suis Karl – obsada filmu

W filmie Je Suis Karl w głównej roli, młodej dziewczyny o imieniu Moxie zobaczymy Lune Wedler, aktorkę, którą zapewne wielu z Was kojarzy z serialu Netfliksa Biohakerzy. Aktorkę możemy oglądać także w filmie Horyzont uczyć. Towarzyszy jej jako Karl - Jannis Niewöhner.

W pozostałych rolach: Edin Hasanovic, Milan Peschel, Fleur Geffrier, Anna Fialová, Aziz Dyab, Marlon Boess, Victor Boccard.

Czytaj również: Je Suis Karl, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Christian Schwochow, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Popękana skorupa, Marta i latający dziadek, The Crown, Bankowa gra.

Je Suis Karl – gdzie obejrzeć film

Film Je Suis Karl to produkcja, która swoją premierę miała w marcu tego roku. Teraz można te prowokujący dramat społeczny obejrzeć także na platformie Netflix. 

Je Suis Karl – opinie o filmie

Film Je Suis Karl to film, ktory przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom dramatów, szczególnie tych o tematyce społecznej, także dotyczącej terroryzmu. 

Czytaj również:  Serial Szajka - w samym centrum narkotykowej wojny. Premiera na Netflix

To także trzymająca w napięciu opowieść, która gwarantuje mocną, nie poznawioną akcji, ale i niezwykle prowokującą i szokującą opowieść. 

Je Suis Karl – książki

Film Je Suis Karl to produkcja filmowa oparta na własnym, autorskim scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje powieść, czy inna forma literacka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Terroryzm. Działania antyterrorystyczne, Jarosława Cymerskiego.

Książkę „Terroryzm. Działania antyterrorystyczne” można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje