Już jest zwiastun serialu Kajko i Kokosz. Kto wystąpi w produkcji? 

Data: 2021-02-04 11:22:05 Autor: Patryk Obarski

Netflix oficjalnie ogłosił obsadę i przedstawił pierwszy zwiastun adaptacji komiksu „Kajko i Kokosz” na podstawie kultowych zeszytów Janusza Christy. 

Obrazek w treści

O adaptacji komiksów Janusza Christy wiadomo już od kilku tygodni. Prace nabrały jednak tempa, a Netflix udostępnia pierwszy oficjalny zwiastun produkcji oraz informacje o obsadzie serialu animowanego. 

Kajko i Kokosz – kto wystąpi w serialu? 

Chociaż nowa produkcja Netflixa jest animacją, to niewątpliwie istotną rolą będzie dubbing. To zasadnicza kwestia w serialu animowanym i Netflix wydaje się doskonale zdawać sobie z tego sprawę, zawczasu publikując listę aktorów zaangażowanych w prace nad serialem. Kto użyczył swojego głosu postaciom z komiksów Janusza Christy? 

Czytaj także: Na Netflixie zobaczymy adaptację komiksów o Kajku i Kokoszu!

W postać Kajka wcielać będzie się Artur Pontek, z kolei Michała Pielę usłyszymy jako Kokosza. Łamignatem zostanie Jan Aleksandrowicz-Krasko, a Jagą – Agata Kulesza. Pojawią się także niezwykle znani lektorzy – Anna Apostolakis oraz Jarosław Boberek, którzy wcielą się w postacie Lubawy oraz Mirmiła. Krzysztof Zalewski odczyta kwestie Wita, a Eryk Lubos – Rodrusa. 

Kajko i Kokosz – oficjalny zwiastun 

Netflix udostępnił także oficjalny zwiastun produkcji „Kajko i Kokosz”. Na kilkuminutowym filmiku zobaczyć możemy najważniejsze postaci nowego serialu. 

Kajko i Kokosz – znana historia Janusza Christy 

Przygody Kajka i Kokosza są jednymi z najbardziej znanych historii bohaterów komiksowych w Polsce, a na kolejnych zeszytach tworzonych przez Janusza Christę wychowywały się kolejne pokolenia młodych Polaków. 

Czytaj także: Kajko i Kokosz powracają!

Za nowy serial odpowiadają Maciej kur oraz Rafał Skarżycki, którzy zajęli się scenariuszem, z kolei Sławomir Kiełbus zaangażowany został w projekt postaci. produkcją zajęła się firma EGoFilm. 

Serial ma mieć swoją premierę już w tym roku. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kajko i Kokosz Nowe Przygody
0
Okładka książki - Kajko i Kokosz  Nowe Przygody

Tworzone przez wspaniałego scenarzystę i rysownika Janusza Christę (1934-2008) przygody dwóch słowiańskich wojów są od dziesięcioleci jedną z najpopularniejszych...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje